101

Odp: nasze ciuchy

ja zawsze się przebieram w coś wygodnego jak wracam do  domu, dopiero wtedy czuję że odpoczywam smile

102

Odp: nasze ciuchy

To tak jak ja, przekraczam próg mieszkania i pierwsze co, to się przebieram smile

103

Odp: nasze ciuchy

dostałam od siostry ciotecznej reklamówkę różnych ciuchów, różne są... część pewnie przekażę dalej, ale miło, że pomyślała, a nie oddała od razu do pck smile
ona ma mnóstwo ciuchów, najczęściej kupuje te lepsze firmowe... no ale mnie się trafiło też kilka starych, jedna spódnica mi się bardzo podoba! jutro założę ją do pracy big_smile

104

Odp: nasze ciuchy

To masz fajnie smile

105

Odp: nasze ciuchy

Nawet jak będzie tak zimno jak dziś?

106

Odp: nasze ciuchy

jest długa i dość gruba, taki niby jeans, ale to nie jeans...
resztę oddam siostrze albo koleżance....

107

Odp: nasze ciuchy

znowu mam za dużo ciuchów... któraś chętna na bluzeczki?
tej spódnicy też nie chcę... jednak źle się w niej czuję, jest za sztywna i mogłaby być ciut węższa big_smile

108

Odp: nasze ciuchy

Dopiero załozyłam konto na mojeciuchy.pl.

109

Odp: nasze ciuchy

no to zajrzyj na moje konto, wrzuciłam tą spódnicę i wrzucę chyba dziś jeszcze kilka rzeczy ....

110

Odp: nasze ciuchy

Na pewno zajrze. Ja jeszcze nic nie dodałam.

111

Odp: nasze ciuchy

A jaki styl ubioru preferujecie? Ja na co dzień noszę dresy, adidasy i generalnie odzież sportową, bo cenie sobie swobodę i ubrania, które nie ograniczają moich ruchów. Noszę zazwyczaj dresy, leginsy, a także wygodne adidasy. Chciałabym kupić teraz nowe ubrania, a szczególnie kilka par leginsów

112

Odp: nasze ciuchy

Markę Adidas również lubię, chyba najbardziej ze sportowych, mimo że tego typu odzież zakładam zazwyczaj w domu smile Podoba mi się to, że mają w kolekcjach rzeczy, zwłaszcza buty i torby, które można łączyć z tymi mniej sportowymi, tworząc takie miejskie stylizacje.

Sklepu nie znałam, thx za link.

113

Odp: nasze ciuchy

Nie kupuj mu żadnej piżamy, to będzie wchodził do łózka na golasa, a jak zmarznie, to się przytuli.

114

Odp: nasze ciuchy

ja raczej nie zabłysnę i nie aspiruję do zostania trendsetterką ulicy, bo ubieram się zbyt przeciętnie i nie noszę dodatków typu biżuteria albo apaszki, zegarki na rękę itd.
lubię wygodę i ciuchy, w których czuję się swobodnie, nie cierpię ubierać się od stóp do głów elegancko ani zakładać czegoś, czego na co dzień nie noszę, bo czuję się wtedy jak przebrana i nie jest mi zbyt komfortowo.
zrezygnowałam z noszenia spódnic, spódniczek, sukienki baaaardzo sporadycznie, bo musi naprawdę mi się spodobać, żebym w ogóle ją kupiła.
nie lubię dużych dekoltów ani bluzek odkrywających plecy bądź łopatki ani za krótkich, które pokazują cały brzuch (co te sklepy mają z tymi bluzkami, że ciągle je dają w swoich kolekcjach to nie wiem), dlatego ciągle noszę albo t-shirty albo koszule z kołnierzykami w różne wzorki.
ze spodni to mam mało dżinsów, a więcej legginsów, bo mam krótkie nogi i legginsy lepiej leżą, nie podwijają się ani nie zbierają w wielu miejscach tak jak dżinsy. i wszystkie z wysokim stanem. oprócz tego lubię swetry z warkoczami, cienkie sweterki, bluzy z kapturem i koszule dżinsowe, czasem też dresy założę.
kurtkę skórzaną na wiosnę mam jedną i chyba będę musiała ją niedługo wymienić, a szkoda, bo bardzo ją lubię.
z butów to przede wszystkim adidasy, teraz się zakochałam w tym popularnym modelu z grubą podeszwą zwężającą się przy palcach, choć szkoda mi kasy na jakieś typowo markowe (nie lubię obuwia, gdzie na każdym elemencie jest logo albo nazwa marki). poza tym uznaję jeszcze tylko botki sznurowane i wąskie przy nodze. nie noszę obcasów, bo bardzo rzadko podobają mi się ich kształty.

no, to skończyłam swoje marudzenie.

115

Odp: nasze ciuchy

Jakie marudzenie? smile Określiłaś swój styl lepiej i pełniej niż niejedna osoba prowadząca bloga modowego, uznawana w środowisku za kogoś, kto ma styl wyjątkowy na tle innych, kto go starannie kreuje (niektóre po prostu zaczynają nosić jakieś ubrania kilka miesięcy wcześniej niż cała reszta i na tym zaczyna się i kończy ich kreowanie, przy czym zapominają, że nie każdy trend dla każdego się nadaje, a inne mają prawdziwie oryginalne i świadome podejście do tworzenia własnego stylu).
To oczywiste, że są osoby, dla których moda jest tak ważna, że będą oddawać się jej z poświęceniem, łączyć sztuki odzieży i dodatki w oryginalny sposób, podkreślający ich indywidualność, nierzadko stając się inspiracją dla innych, ale nie dla każdej z nas jest to pasja. Mamy różne zamiłowania i różne sposoby wyrażania siebie poprzez zachowanie i wizerunek, talenty i zwyczaje.
Wiele z nas po prostu odnajduje swój styl, który oparty jest nie na wyróżnianiu się, ale na swobodzie, wygodzie, sympatii do określonych kolorów, nurtów muzycznych, uprawianych sportów, związany jest z dress code u osób, dla których życie zawodowe to więcej niż praca, przynależnością do subkultury itd. i to też są style, które w jakiś sposób nas określają.

Ja również nie lubię, gdy sytuacja wymaga założenia przeze mnie czegoś, w czym nie czuję się komfortowo i staram się szukać rozwiązań, które pomogą mi poczuć się lepiej w nowej skórze smile
Dla przykładu: skrępowana oficjalnymi ciuchami wybieram białą koszulę, ale w czarne groszki i spodnie granatowe blisko ciała. Jest więcej koloru, jest oficjalnie, ale nie sztywno. Kiedyś przeżywałam okropny stres wciśnięta w białą koszulę i szarą ołówkową spódnicę, która ciągle podchodziła do góry i postanowiłam nigdy więcej nie zmuszać się do zakładania czegoś, w czym czuję się tak niepewnie.

116

Odp: nasze ciuchy

Ja się z kolei pasjonuję podróżami, a konkretnie wypadami w góry smile ostatnio robiłam spore zakupy, tak więc jeśli któraś z Was planuje zakup kilku rzeczy do wędrówek to polecam, mają spory wybór i szybką wysyłkę.

117

Odp: nasze ciuchy

Jak mi się nie chce, a to czasem tak jest hehe big_smile to bluzka jakaś sweter, spódnica, do tego czy inne buciki i w drogę z domu, nie?

Ostatnio edytowany przez raszyn (2017-04-07 11:42:43)

118

Odp: nasze ciuchy

Ja kupuje w różnych sklepach internetowych, przeważnie po prostu szukam tego co aktualnie jest modne. Wczoraj czytałam ciekawy artykuł na blogu o trendach na nadchodzacy sezon i teraz szukam jakiejś bluzeczki w kolorze fuksji.

119

Odp: nasze ciuchy

Wiem, że moda na ramoneski utrzymuje się już od dłuższego czasu, więc postanowiłam sobie taka sprawić. Tutaj znalazłam spory ich wybór, od utrzymanych w tonacji beżów i brązów po kolorowe.

120

Odp: nasze ciuchy

Ja koniecznie muszę zamówić sobie kilka sukienek i bluzek na wiosnę bo nie mam nic.
Już zaczynam panikować bo robi się coraz cieple a ja oczywiście wszystko na ostatnią chwilę zostawiam.
A wy macie już pozamawiane wiosenne i letnie rzeczy? Znając życie w maju już upały będą.

121

Odp: nasze ciuchy

Ja fajne sukienki zamówiłam niedawno , 1 rozkloszowaną a 2 koronkowe, bardzo fajny przyjemny materiał. Dobrze się układają, mega zadowolona z nich jestem, bo ja to w ogole bym mogła ciągle w sukienkach chodzić

122

Odp: nasze ciuchy

ja mam na sprzedaż fartuszek dla kosmetyczki, link do ogłoszenia, fartuszek ze sklpeu online  www.eversun.pl

https://sprzedajemy.pl/fartuszek-kosmetyczny-amarantowy-r-38-gdansk-7cf768-nr54467103

123

Odp: nasze ciuchy

Ja w takich sprawach staram się radzić znajomych. Bardzo często wychodzą z tego świetne sytuacje smile

124

Odp: nasze ciuchy

Ostatnio sama kupiłam parę ciekawych spodni damskich . I jestem bardzo zadowolona miałam z czego wybierać dodatkowo mają dużo rozmiarów a dodatkowo do większych zakupów skusiła mnie cena.

125

Odp: nasze ciuchy

Ostatnio trafiłam na bomberki które dobrze mi pomogły  stworzyć genialne kreacje. Stawiam na to by nadać każdej stylizacji nieco indywidualności.