1

Temat: Markowe buty

Lubię sklepy w necie, a teraz mają przeceny więc korzystam:) Te szpilki już do mnie jadą

2

Odp: Markowe buty

A ja lubię buty z Deichmanna, mają fajny fason i kolory, które mi odpowiadają...

3

Odp: Markowe buty

ja kupuję na storestrory.pl

4

Odp: Markowe buty

Ja natomiast uwielbiam chodzić w obuwiu sportowym i nawet ostatnio znalazłam bardzo fajne butki do biegania  . W tym konkretnym sklepie mają duży wybór obuwia sportowego najbardziej znanych marek, a i ceny moim zdaniem też są jak najbardziej przystępne.

5

Odp: Markowe buty

W ten weekend możecie zrobić tańsze zakupy obuwia z darmową dostawą, m.in. w sklepie Alfasan.pl:

[url]http://urodaizdrowie.pl/weekend-darmowej-dostawy-z-urodaizdrowie-pl-13-15-11-2015[/url]

6

Odp: Markowe buty

Ja wczoraj zapisałam się w końcu na aerobik po pół roku przerwy i w związku z tym szukałam butów sportowych dla siebie, czyli trampki bądź też adidasy i znalazłam mnóstwo świetnych promocji i poza tym, że kupiłam sobie to jeszcze obkupiłam swoje dzieci, bo wiem, że wiosną ceny będą inne, na szczęście stopy już im tak nie rosną więc buty będą czekały na następne lato.

7

Odp: Markowe buty

Ostatnio kupiłam fajne kozaczki na buty.pl, polecam!

8

Odp: Markowe buty

Ja ostatnio zamawiałam sobie nowe buty na zime i powiem Wam,że równeiż wybrałam buty dobrej marki .O ile ubrania lubię sobie kupować w duzych promocjach to buty zawsze staram się kupić porządne. Już raz kupiłam sobie buty z ceraty na zimę. Nie wytrzymały dwóch miesięcy oraz marzły  mi w nich nogi.
Jakiś czas temu zamawiałam sobie nowe buciki.

9

Odp: Markowe buty

W buu.pl teraz -10% na wszystko i wysyłka gratis. Ja już zamówiłam!

10

Odp: Markowe buty

Raczej nie znajdziesz ładnego obuwia taniej. Ogólnie radzę poszukiwania zdecydowanie poza miastem - tak stawki będą o wiele niższe, a wybór większy. W sieci tego jest mnóstwo, a jednak przeglądanie ofert zajmuje się kilkanaście minut, a nie cały dzień.

11

Odp: Markowe buty

Tanie, nie zawsze znaczy dobre. Bardzo lubię promocje i kupuje w zasadzie tylko i wyłącznie na promocjach, bo szkoda mi pieniędzy na kupowanie produktów w cenie regularnej. Jednak nie zdarza mi się kupować bardzo tanich butów, bo uważam, że coś z nimi nie tak. Wiele moich znajomych często kupuje bardzo tanie buty i później narzeka, że są one źle wykonane, rozklejają się itp. Ja nie mam z tym problemu.

Ostatnio edytowany przez mezzanine (2015-12-14 11:10:51)

12

Odp: Markowe buty

Ostatnio przeglądałam ofertę  i zakochałam się w kilku butach tam. Już więcej tam nie wchodzę big_smile.

13

Odp: Markowe buty

Dużo promocji - pojawiają się przez cały rok. Nie jest tak, że rabaty pojawiają się wyłącznie sezonowo.

14

Odp: Markowe buty

I patrzcie jeszcze teraz ile tych promocji jest - na mieście ostatnie rozmiary, a tutaj u nich w zasadzie można dobrać obuwie na każdą stopę - a mając tak klasyczną jak ja, strasznie trudno jest coś porządnego znaleźć na wyprzedażach.

15

Odp: Markowe buty

Ja polecam "pośredników" - jak mi się nie chce szukać po wybranych sklepach internetowych (zebra, bayla, zalando itp) to szperam po takich portalach jak allani czy domodi - można znaleźć coś naprawdę fajnego w obniżonych cenach.

16

Odp: Markowe buty

W buu.pl ciągle mają teraz promocje

17

Odp: Markowe buty

Jest mnóstwo okazji i to w normalnych cenach. Zgadza się - tam promocje są przez cały rok, nawet przed sezonem, ale teraz tych okazji jest najwięcej - szczególnie na obuwie zimowe. Po prostu zaglądajcie do działu promocje. Co trochę pojawia się tam coś nowego.

18

Odp: Markowe buty

Jeżeli chodzi o markowe buty to też uwielbiam markę Gino Rossi  bo jest tam dość duży wybór no i ogólnie sklep bardzo fajny. Butów z sieciówek już nie kupuję bo są beznadziejne wolę wydać więcej i mieć dobrej jakości buty.

19

Odp: Markowe buty

W Moodo są teraz świetne promocje. Ja tam sobie zamówiłam dwie koszule i każda z nich kosztowała 40 zł.

20

Odp: Markowe buty

Nie sądzę, by tanie buty były dobrym wyborem. Lepiej trochę dołożyć i kupić sobie buty z prawdziwego zdarzenia. Tanie buty farbują i mają brzydki zapach.

21

Odp: Markowe buty

Jedynie mogę po raz enty potwierdzić - ma świetne stawki i kupicie tam bardzo ładne buty.
Może nie będą to znane marki, ale nie zmienia to faktu, że bez większych problemów ustrzelicie w taki sposób jakościowe obuwie.  Po co płacić za same nazwy?

22

Odp: Markowe buty

Ja bardzo lubię obuwie sportowe. Z markowych to Converse i New Balance najbardziej. Często właśnie takie buty kupuję. Takie buty są mega wygodne i wykorzystuję je do wielu swoich stylizacji.

23

Odp: Markowe buty

Jeśli chodzi o buty na obcasie, zazwyczaj patrzę aby były po prostu ładne i wygodne, nie chodzę w nich na co dzień więc nie oczekuję  aby były bardzo wytrzymałe. Co innego adidasy, tutaj jestem bardzo wymagająca . Dzięki temu jestem pewna, że produkt który zamawiam przetrwa kilka sezonów, będzie trwały i stworzony z wysokiej jakości materiału, a ja będę czuć się w nich lekko i komfortowo.

24

Odp: Markowe buty

Od jakiegoś czasu kupuję buty na necie. Znajdziecie tutaj nike, pumy i wiele innych smile

25

Odp: Markowe buty

Mi w ogóle na marce nie zalezy, to nie jest najważniejsze w butach, bo co z tego że mają metkę ładną jak są na przykład nie wygodne? Ja teraz zamówiłam buty za grosze i są z dobrego materiału i przyjemnie się w nich chodzi smile zaoszczędzona kaska, można coś innego za nią kupić