1

Temat: Warszawa

Fajne wyprzedaże na meble mają  przy Al. Jerozolimskich 200, ponad 100 mebli w mocno obniżonej cenie, więc jest z czego wybierać...

2

Odp: Warszawa

Ciekawe czy Złote Tarasy nadal są takie drogie jak rok temu...?

3

Odp: Warszawa

Teraz jest dużo przecen, można coś upolować chociaż oczywiście nie wszystkie rozmiary są dostępne, najczęściej te najmniejsze i największe jeśli chodzi o buty czy ubrania

4

Odp: Warszawa

W centrum jest najdrożej, wiadomo,  ale  w mniej uczęszczanych dzielnicach na peryferiach można coś fajnego kupić w niezłej cenie

5

Odp: Warszawa

W Wittchen - buty - z 400 PLN na 199 PLN.
Duże walizki - cena normalna coś ok. 500 PLN. Przecenione na 200 PLN z hakiem.

6

Odp: Warszawa

[quote=Gabika]W centrum jest najdrożej, wiadomo,  ale  w mniej uczęszczanych dzielnicach na peryferiach można coś fajnego kupić w niezłej cenie[/quote]

Nie zgodzę się, mieszkam na peryferiach i robienie zakupów tylko w tych małych sklepikach by mnie zrujnowało...

7

Odp: Warszawa

Im bliżej centrum tym wyższe ceny, i to nie tylko w Wa-wie - przekonałam się o tym nieraz...

8

Odp: Warszawa

W Empiku są tańsze książki, szukajcie promocji na półkach - ja aż 3 dziś upolowałam:)

9

Odp: Warszawa

W Złotych Tarasach wyprzedaże w każdym sklepie, ceny dużo niższe nawet na skórzane torby i kurtki

10

Odp: Warszawa

ja polecam fashion house, tam można kupić naprawdę fajne rzeczy w niskiej ceny, a jest dużo fajnych sklepów. polecam przejechać się tam w weekend:) często mają jakieś wyprzedaże, ale ostatnio nie byłam i będę musiała sprawdzić

11

Odp: Warszawa

W ten weekend była w Fashion House wielka wyprzedaż final sale i mozna było kupic genialne rzeczy w niskich  cenach. Nie moglam sie powstrzymac i obeszłam wszystkie moje ulubione sklepy: Stefanel, Swiss, Salamander, Simple, Ochnik, Tommy Hilfiger, C. Klein. Dawno się tak nie obkupiłam. Rewelka smile

12

Odp: Warszawa

na Marywilskiej 44 jest teraz spoko bo do 70% byłam dzis i ma nowe pół szafy XD

13

Odp: Warszawa

Szukacie dobrej szybkiej pożyczki na zakupy ? [url=https://www.aasapolska.pl/blog/jaka-pozyczka-dla-osoby-z-umowa-zlecenie]Jaka pożyczka dla osoby z umową zlecenie?[/url] Ja ostatnio miałem mega wydatki, najpierw naprawa protezy, później moja chora mama.. i wydatków nie widać końca ! Ale na szczęście natrafiłem na pożyczki ratalne w firmie AASA czy Zaplo ! Rewelacyjna firma na Polskim rynku, to nie chwilówki a pożyczki ratalne, spłacane w ratach miedzy 12 a 24 miesiące kredyt na oświadczenie o dochodach to oferta z której skorzystałem i dzięki niej moje problemy finansowe się skończyły !

14

Odp: Warszawa

Mnie się marzą takie fajne, interaktywne zakupy jak na tym filmiku [url]https://www.youtube.com/watch?v=-Trjs0iSTFc[/url] gdzie nie ma przeładowania banerami reklamowymi, tylko są dyskretne reklamy multimedialne. Mam nadzieję, ze niebawem będzie taka opcja w naszych galeriach.

15

Odp: Warszawa

Niestety, ale ja się kompletnie na tym nie znam. Dlatego też nie jestem w stanie pomóc...

16

Odp: Warszawa

Warto zajrzeć do Jula, mają tam ostatnie pozimowe okazje:)

17

Odp: Warszawa

W Złotych Tarasach warto poszukać, są ciekawe okazje w sklepach odzieżowych teraz:)

18

Odp: Warszawa

W Wa-wie nie jest tanio nawet na promocjach...