1

Temat: Studio zdrowia i urody - SPA w Warszawie

Niedawno odkryłam ciekawe studio zdrowia i urody ze SPA. Basen, jacuzzi, sauna, łąka słoneczna, a przede wszystkim profesjonalny według mnie najlepszy masaż w Warszawie.  Oczywiście mają też masaże terapeutyczne, ale mnie wystarczy klasyczny by zregenerować siły po ciężkim tygodniu. Do tego relaks w grocie solnej i nie trzeba jechać na wczasy. Przymierzam się też do japońskiej sauny skalnej.

2

Odp: Studio zdrowia i urody - SPA w Warszawie

Gdzie jest ten salon w Warszawie?

3

Fajnie, dzięki wielkie za sprawdzone informacje wink

4

Dla osób szukających bardzo dobrego spa w Warszawie polecam Studio Sante. Szczególnie wykonywany tam masaż klasyczny :  Wg pani Ewa ze Studia Sante wykonuje najlepszy masaż w Warszawie.
Jeśli często bolą nas plecy, kark lub krzyż, chodzimy cały dzień zestresowani lub podminowani to jest to idealne rozwiązanie dla nas. Wystarczy tylko godzinny masaż, żebyśmy mogli całkowicie się odstresować i zrelaksować. Dodatkowo taki masaż wpływa fantastycznie na nasze ciało, poprzez niwelowanie bólów kręgosłupa i mięśni.Podobno pomaga usuwać toksyny z organizmu.
Dodatkowo dzięki stosowanym przez masażystę olejkom nasza skóra jest nawilżona.
Oprócz masaży polecam też inne zabiegi na ciało i twarz, firma również organizuje całodzienne dni spa czy aktywne zajęcia w wodzie. Dodatkowo możemy skorzystać z porady dietetyczki.
Bardzo lubię spędzać tam czas smile

5

A mi sie naprawdę marzy SPA nad morzem -  Można na przykład spędzić halloween w Primaverze w Jastrzębiej Górze. Myślę, że to byłby bardzo udany wyjazd, bo nie tylko można iść na super zabiegi, ale także można przejść się na spacer nad morzem czy udać na szaloną imprezę halloweenową smile

6

Świetnie wink Wielkie dzięki smile Jestem pewien, że mi się te porady przydadzą. Z całą pewnością.

7

Ja w ogóle nie chodzę do SPA.
---
[url=https://www.pakowski.pl/]pomoc w organizacji dział kard  łódź[/url]

Ostatnio edytowany przez agawojti (2017-11-06 12:41:11)

8

Też uwielbiam sauny i SPA smile Świetny pomysł na spędzenie czasu w weekend albo na odstresowanie się w ciągu tygodnia.