26

Odp: Markowe ubrania używane

Koszula bardzo fajna. Zdradzisz jaka to marka?

27

Odp: Markowe ubrania używane

Zapraszam wszystkie forumowiczki do mojego butiku z odzieżą używaną. Można trafić markowe ciuchy z metkami!

Mam dla Was rabat -10% na hasło "Urodaizdrowie Yagodabutik"

Tanio, modnie i wygodnie! Odzież używana w atrakcyjnych cenach. Szeroki wybór i sezonowe kolekcje.


Zapraszam!

Ostatnio edytowany przez Yagodabutik (2017-08-22 21:54:39)

28

Odp: Markowe ubrania używane

w lumpeksach nie raz znalazłam coś markowego za parę groszy. czasem te ubrania są bez skazy, a czasem mają na sobie tylko jakąś małą plamkę, którą tylko trzeba wiedzieć jak wywabić.

29

Odp: Markowe ubrania używane

Swego czasu powstawało wiele outletów z używaną markową odzieżą, więc jak sądzę można na pewno szukać w takich miejscach, ewentualnie jeszcze poszperać po internecie.

30

Odp: Markowe ubrania używane

Ja nie wiem, czy są jeszcze. Szukałabym raczej w sieci.

31

Odp: Markowe ubrania używane

https://newyorklook.pl to nowo otwarty sklep zajmuje się sprzedażą odzieży sprowadzanej z USA w cenach 10-45zł max. Ubrania pochodzą z likwidacji ekspozycji, wystawy czy też ze zwrotów konsumenckich (nie mylić z reklamacjami), dzięki temu mamy tam niepowtarzalną, różnorodną odzież w bardzo atrakcyjnych cenach, które niejednokrotnie stanowią jedynie ułamek pierwotnej ceny produktu. Sprzedawane ubrania nie są w jakikolwiek sposób zniszczone.

32

Odp: Markowe ubrania używane

Ja ostatnio znalazłam oryginalne ciuchy i kupiłam o wiele taniej smile

33

Odp: Markowe ubrania używane

Osobiście nie kupiłabym używanych butów, ale mam koleżankę, która kupuje w second handach markowe obuwie i je odnawia. Wychodzi jej przepięknie i nie narzeka na brak kupców smile Sama również chodzi w takich butkach.
Niektóre odnawia tak, żeby odzyskały poprzedni kolor, gdy są wyblakłe lub zabrudzenia nie chcą usunąć się w praniu, a niektórym nadaje nowe barwy, przez co tworzy coś, czego nie da się kupić. Naturalnie zawsze są to buty w lepszym stanie, takim nadającym się do odsprzedaży.

34

Odp: Markowe ubrania używane

ja kupiłam mnóstwo perełek od markowych ubrań po mniej znane totalnie w klimacie vintage smile

35

Odp: Markowe ubrania używane

Ja się brzydzę kupować używane rzeczy...

36

Odp: Markowe ubrania używane

Można kupić coś czasem w szmatexach, ale nowe to zawsze nowe.