1

Temat: Plan czy niespodzianka?

Dziewczyny jak sobie wyobrażacie swoje zaręczyny? Czy każda z Was uważa, że powinny one być niespodzianką? Czy może wolałybyście skonsultować to ze swoim chłopakiem i przygotować do tego swoich bliskich? Wolelibyście zrobić to publicznie, czy w ukryciu, z dala od ludzi?

2

Odp: Plan czy niespodzianka?

Dla mnie musiałaby to być 100% niespodzianka, inaczej bym się czuła niezręcznie...

3

Odp: Plan czy niespodzianka?

Wolałabym we dwoje, tak bardziej intymnie jest.
A niespodzianka dałaby dużo radości smile

4

Odp: Plan czy niespodzianka?

Chyba niespodzianka...może jakaś romantyczna kolacja? Mnie podoba się restauracja. Mają tam smaczne jedzenie i obsługa pierwsza klasa także na zaręczyny miejsce w sam raz:)

5

Odp: Plan czy niespodzianka?

W dzisiejszych czasach odchodzi się od tradycyjnych zaręczyn .Osobiście wolałabym niespodziankę np na wakacjach nad brzegiem morza przy zachodzie słońca ,ach jakie to romantyczne smile

6

Odp: Plan czy niespodzianka?

Niespodzianka! I na pewno nie chce wybierać sama sobie pierścionka. smile

7

Odp: Plan czy niespodzianka?

Ja chciałabym, żeby to była niespodzianka! Jakoś plany w takim przypadku mnie nie przekonują. Nie chcę wybierać miejsca, czasu, opisywać jak to ma wyglądać. Wolę zdać się na jego inwencję twórczą smile

8

Odp: Plan czy niespodzianka?

Oczywiście że niespodzianka! I oby nie przy innych ludziach bo czułabym się niezręcznie. Na szczęście mój misiek też nie lubi jak skierowane jest na niego wiele spojrzeń.
Już nie mogę się doczekać tego momentu ^^

9

Odp: Plan czy niespodzianka?

zdecydowanie niespodzianka
a co sądzicie o starym samochodzie? rozważam wynajęcie limuzyny, tylko nie wiem czy to wciąż modny wybór? czytałam nieco  i tam jest wzmianka o tym,że to wciąż wybór na topie wink a Wy co sądzicie? wolałybyście skromniejszy samochód czy limuzynę na bogato? a może jakieś inne rozwiązanie?

10

Odp: Plan czy niespodzianka?

Najlepiej żeby to było zaskoczenie.

11

Odp: Plan czy niespodzianka?

Zaskoczenie koniecznie!;D

12

Odp: Plan czy niespodzianka?

Zgadzam się z tym, że powinna to być niespodzianka. Choć ja swojemu podsunęłam, tylko w jakim stylu podobałby mi się pierścionek. A nie wiedziałam kiedy i gdzie. W końcu oświadczył mi się zupełnie w niespodziewanym momencie. Byliśmy z moimi rodzicami na imprezie rodzinnej na domku, nad jeziorem. I poszliśmy na spacer po lesie gdzie mi się oświadczył. Najlepsze było to, że w tajemnicy najpierw spytał się mojego taty i wszyscy się spodziewali, że na dniach mi się oświadczy.

13

Odp: Plan czy niespodzianka?

Ja marzę, aby to byla niespodzianka, najlepiej taka, której naprawdę się nie spodziewam. Nie chcialabym powiedzieć po wszystkim "domyślałam się" tongue

14

Odp: Plan czy niespodzianka?

Niespodzianka. Zaplanować to można potem takie "domowe" kiedy pyta o rękę rodziców.

15

Odp: Plan czy niespodzianka?

Wiadomo ze niespodzianka! Ja byłam totalnie zaskoczona mimo ze od jakiegos czasu spodziewałam sie oswiadczyn to tego dnia do głowy mi nie przyszlo ze tak sie skonczy.. wink

16

Odp: Plan czy niespodzianka?

Plan może też być fajny, dobrze jest spędzić takie chwile w wymarzony sposób...

17

Odp: Plan czy niespodzianka?

Ale niespodzianka smakuje dużo lepiej... I widać wtedy, że partner się stara....

18

Odp: Plan czy niespodzianka?

Chyba też optuję za niespodzianką smile

19

Odp: Plan czy niespodzianka?

Ale lekkie planaowanie by nie zaszkodziło. ..

20

Odp: Plan czy niespodzianka?

Ja wolę niespodzianki ☺

21

Odp: Plan czy niespodzianka?

A ja jednak plan, bo zawsze miałabym jakiś wybór....