26

Odp: krem pod oczy

Ja teraz testuję ten przeciwzmarszczkowy krem pod oczy
[img]//www.floslek.pl/db/prod_wpis_photos/57bb4c73cc.jpg[/img]
Póki co jestem zadowolona, ale dopiero z czasem się okaże, jakie daje efekty wink

27

Odp: krem pod oczy

Od jakiego wieku można go używać?

28

Odp: krem pod oczy

ja polecam krem pod oczy oeparol nawilżający

29

Odp: krem pod oczy

Na pewno zobaczysz poprawę. Ja ostatnio zakupiłam CC z Bielendy jest świetny nie tylko na cienie pod oczami ale ogólnie na rozjaśnienie twarzyczki. Polecam

30

Odp: krem pod oczy

Podobno ciekawe rezultaty w zwalczaniu cieni daje krem na hemoroidy. To nie jest żart.

31

Odp: krem pod oczy

[quote=niechcemisie]Podobno ciekawe rezultaty w zwalczaniu cieni daje krem na hemoroidy. To nie jest żart.[/quote]
No to mnie zaintrygowałaś. Pierwszy raz stykam się z takim stwierdzeniem.

32

Odp: krem pod oczy

Szczerze to chyba kiedyś spróbuję. Ciężko jest ukryć moje cienie kosmetykami maskującymi, bo mam worki pod oczami i nakładanie korektorów, podkładów, bazy, pudrów to za duże obciążenie. Zbierają się w załamaniach skóry i podkreślają wory jeszcze bardziej. Stosuję jasny puder, żeby nie nakładać kilku warstw kosmetyków, bo wygląda to okropnie.

33

Odp: krem pod oczy

Ja jako krem pod oczy polecam olejek ze słodkich migdałów smile. Jest on bardzo delikatny i nie taki ciężki jak niektóre inne oloje, dlatego idealnie nadaje się do skóry pod oczami. Natomiast z drogeryjnych kremów polecam floslek smile

34

Odp: krem pod oczy

Powoli kończę swój regenerujący krem Rival de Loop i kupiłam wersję z koenzymem Q10 tej samej marki. Mam nadzieję że jest tak dobry jak recenzje które na jego temat czytałam smile

35

Odp: krem pod oczy

ostatnio dostałam jakiś od znajomej, ale uczulił mnie i oddałam czym prędzej. ogólnie nie używam kremu pod oczy, ale zauważyłam ostatnio, że pojawiają mi się większe woreczki. czy istnieje jakiś krem, który by trochę zregenerował moja skórę?

36

Odp: krem pod oczy

Ja od znajomej kosmetyczki dostałam na imieniny bardo dobry pod oczy krem forte marki Organic Series. Krem oparty w całości na naturalnych składnikach, bardzo dobrze się wchłania, wygładza i redukuje zmarszczki. Z tego co się orientuje, to w markecie ani na allegro raczej go się nie kupi, ale w gabinetach kosmetycznych jest dostępny.

37

Odp: krem pod oczy

Ja używam kremów firmy Lumene i jestem niesamowicie zadowolona z efektów. Niestety kremy te nie należą do najtańszych, jednak są wydajne i starczają na długo więc czasami warto się szarpnąć smile. Jeśli ktoś chce spróbować to kupić się e da jedynie przez internet lub w nielicznych aptekach.

38

Odp: krem pod oczy

Nie używałam tego kremu .uwielbiam sobie robić okłady z ogórka zielonego ,działają odprężająco na oczy i mam wtedy czas na zrelaksowanie się.

39

Odp: krem pod oczy

Ja używam BIOLIQ DERMO, KREM ROZJAŚNIAJĄCY PRZEBARWIENIA, po 3 tyg,zauważyłam zmianę ,przebarwienia znikły i nie jest drogi około 11 zł

40

Odp: krem pod oczy

Ja teraz używam masła shea jako kremu pod oczy. Jak dla mnie jest to najlepszy kosmetyk.

41

Odp: krem pod oczy

stosował ktoś uriage? pamiętam, że miałam kiedyś jedna probkę i sprawdziła się całkiem nieźle. poleca ktoś tą markę?

42

Odp: krem pod oczy

Mnie osttanio zawiódł krem Vichy Idealia!!Nie spełnia swoich obietnic!

43

Odp: krem pod oczy

Takie kremy są naszpikowane składnikami, które nie zawsze odpowiedzą na potrzeby naszej skóry, niestety ale często nawet mogą powodować reakcje alergiczne. Dlatego ja wybieram kosmetyki z małą ilością składników, bo to mniejsze ryzyko, że coś mnie uczuli...

44

Odp: krem pod oczy

Krem pod oczy od Hildegard Braukmann. Akurat mnie on zdecydowanie pomógł i dał mega różnicę. Nie twierdzę, że od razu będzie idealnie, bo na zmiany trzeba poczekać, jednak w ten sposób naprawdę można zdecydowanie wygładzić cerę i nadać jej normalność. A jednak okolice oczu są mocno wymagające

45

Odp: krem pod oczy

Stosujecie pod oczy coś poza kremami? Jakieś domowe okłady na przykład albo chłodne okulary/maski żelowe?

46

Odp: krem pod oczy

ja nie na noc daję grubą wartwę smile

47

Odp: krem pod oczy

I wklepujesz ją do końca czy tak zostawiasz, żeby się wchłonęła sama?

48

Odp: krem pod oczy

Ja stosuje już kilka miesięcy ten krem pod oczy -
Kosztuje dwie dyszki, a opakowanie jest dość spore, więc mi spokojnie starcza gdzies na 1,5 miesiąca codziennego stosowania. A efekty zauważam, więc stosuje systematycznie smile

49

Odp: krem pod oczy

Uzywam kremu pod oczy z Vianka, z serii odżywczej, kosztuje około 20 zł i naprawdę widać efekty, zwłaszcza jeśli przechowuję go w lodówce.

50

Odp: krem pod oczy

wszystkie żele pod oczy ze świetlikiem są fajne, nakładam grubo na noc i działają lepiej niż te drogie