201

Odp: Ulubione marki

Do tej sukienki założyłabym białą gładką na złotym/srebrnym łańcuszku wink - EDIT: albo nawet lepiej - kopertówka bez żadnego łańcuszka! taka pod pachę
A moje ulubione marki są różne - codzienne ciuchy kupuję czasem nawet w szmateksach. Ale np ze sportowych/outdoorowych bardzo lubię Regatta

Ostatnio edytowany przez ewaboberr (2017-05-29 10:52:47)

202

Odp: Ulubione marki

Jest kilka firm, które lubię. Przestałam jakiś czas temu kupować w większych sieciówkach ale skupiam się na mniejszych polskich firmach. Ubrania są o wiele lepszej jakości. A nie przepadam za sytuacją kiedy kupię sobie coś fajnego, potem to upiorę i po praniu nie nadaje się to już do użytku.
Lubię sklep yups. Ciuchy są dobrej jakości, naturalnych materiałów:


ostatnio sprawiłam sobie takie ogrodniczki smile Wygodne.

Kupowałam tutaj

Ostatnio edytowany przez lenne (2017-07-24 12:58:28)

203

Odp: Ulubione marki

Dla mnie marka nie ma większego znaczenia, bardzie liczy się to, czy dana rzecz mi sie podoba i pasuje mi do innych ubrań.

204

Odp: Ulubione marki

jezeli chodzi o bizuterie to moja ulubiona bizu jest srebrna, złotej nie lubie, za powazna troche dla mnie. A kuouje zawsze przez internet, meczy mnie chodzenie po galeriach, na topsilver pl duzo lepiej wszystko widac i sa lepsze ceny

205

Odp: Ulubione marki

Ja bardzo lubię poszerzać swoje zakupowe horyzonty jeśli chodzi o sklepy. Nie przepadam za tym gdy sporo osób w okolicy wygląda podobnie jak ja, a na to jestem niestety narażona kupując w sieciówkach. Nie jest to może dla mnie problem bardzo istotny, ale jeśli mogę to wybieram mniejsze sklepy, często nawet tańsze, których nie uświadczę na każdym roku ulicy. Na razie moim odkryciem numer jeden jest

Ostatnio edytowany przez alinqa (2017-07-19 22:36:11)

206

Odp: Ulubione marki

Ja ostatnio lubię bardzo Sosimply. Mają ładne modne ubrania, w rozsądnych cenach. Poza tym mają oryginalnie ubrania, wiem że jak tam coś zamówię to nie spotkam na ulicy 30 osób ubranych w to samo jak to bywa w siecówkach

207

Odp: Ulubione marki

Ja bardzo lubię mohito z ubrań, bardzo eleganckie rzeczy, które mam wymagane w pracy.

Do tego zazwyczaj kupuję jakieś dobrej jakości skórzane, sprawdzone buty z nik butik, wtedy czuję się mega elegancko i komfortowo.

208

Odp: Ulubione marki

A mnie przypadły do gustu jakoś bardzo ubrania z Quiosque - bardzo kobiece, zwiewne, kwiatowe, pastelowe, a wybór kompleksowy, wszystko włącznie z dodatkami, jest w czym wybierać

209

Odp: Ulubione marki

Mnie zawsze pasjonowało projektowanie ubrań, jednak doszłam do wniosku, ze za bardzo talentu do tego nie mam smile Ale uwielbiam pochodzić sobie po pracowaniach projektowych np. Anny Krzyżanowskiej bo zawsze znajduję w nich inspirację co do tego jak się ubierać i od czas do czasu coś sobie ładnego kupię:D

210

Odp: Ulubione marki

Ja od czasu do czasu trafię na jakąś prawdziwą perełkę w postaci sklepu internetowego, o którym nawet wcześniej nie słyszałam. Kupiłam buty na wesele mojej siostry. I o ile nieszczególnie do tej pory miałam zaufanie do butów z internetu, tak tylko razem trafiłam w dziesiątkę! Są naprawdę wygodne i bardzo fajnej jakości, zapowiada się na to, że będą służyły mi naprawdę długo smile Kolejnym razem, kiedy będę zastanawiała się nad zakupem jakiejś nowej pary butów, to na pewno tam wrócę. Tym bardziej, że można trafić na naprawdę fajne promocje.

211

Odp: Ulubione marki

Ja najbardziej lubię ubrania sportowe. Nawet jeśli nieco wyższa cena to podstawa w mojej szafie smile A wy na co dzień ubieracie się bardziej wygodnie czy elegancko w szpilkach?

212

Odp: Ulubione marki

Moją ulubioną jest cross, lubię ich ciuchy ze wzg.na dobrą jakość towaru. Nie psuje się wszystko się tak szybko jak innych marek, gdy często po 1 praniu leci ci po szwie lub co gorsza farbuje inne ciuchy. Czuję się modnie i we własnej skórze!

213

Odp: Ulubione marki

Ostatnio lubię Moodo i Monnari

214

Odp: Ulubione marki

Zdecydowanie Diverse