51

Odp: jaka sukienka na wesele

Mi się bardzo podobają pastelowe sukienki. A co do trapezowych, to one nie każdemu pasują.

52

Odp: jaka sukienka na wesele

pewnie, że mozna do tego marynareczka ładna , bluzeczka i czemu by nie. Osobiście jestem jednak zwolenniczką sukienek, jakos lepiej się w nich czuje. Tu mają fajny wybór sukienek

53

Odp: jaka sukienka na wesele

Wybór sukienki na wesele to zawsze trudna sprawa.
Im droższa tym lepiej.

54

Odp: jaka sukienka na wesele

Zobaczcie te sukienki Nie tylko ładnie się prezentują ,ale też są naprawdę oryginalne modne i pasują na różne okazje!! Taką sukienkę można potem założyć nie tylko na wesele, choć takie bardziej eleganckie typowe podimprezę wieczorową też są.

55

Odp: jaka sukienka na wesele

Ja bardzo lubię baskinki! Mam szerokie biodra, ale są dość proporcjonalny do ramion więc noszę je i tak. Sobie się podobam i to jest najważniejsze.

56

Odp: jaka sukienka na wesele

Moim zdaniem najlepiej taką jaka pasuje Ci. Sprawdzi się tutaj w modnych fasonach i kolorystyce, lecz patrz na to, jak się w tym czujesz a nie do końca na modę. Warto też od razu poszukać do niej torebkę. Wiele takich widziałam . Damskie torby ze skóry sprawdzą się na pewno do sukienek. Kolorystykę dobierz do dodatków i butów.

57

Odp: jaka sukienka na wesele

Na wesele zazwyczaj wybieram stonowane kolory. Bardzo nie lubię pastelowych, jaskrawych sukienek. A jeżeli chodzi o fasony to lubię sukienki koktajlowe. Wydaje mi się, że to uniwersalny krój na różne okazje.

58

Odp: jaka sukienka na wesele

A ja na przyklad źle się czuję w takich pastelach. O wiele bardizej wolę mocniejsze, żywe kolory ( w pastelach wyglądam mdło, żywe kolory sprawiają,że wygladam o wiele lepiej).
Bardzo podobają mi się sukienki w stylu hiszpanki

Ostatnio edytowany przez Marylka20 (2017-07-30 09:29:57)

59

Odp: jaka sukienka na wesele

A takie sukienki w kwiaty ? Myślicie że będą dobre na wesele, bo mnie się strasznie taki wzór podoba i wydaje mi się że to bardzo kobiecy wzór smile

60

Odp: jaka sukienka na wesele

Widzialam sliczne sukienki w Orsayu, nawet za niecale sto zlotych smile Ogólnie to nawet taniej można je kupić, zajrzyj sobie na Kuponiarnia.pl, bo tam na biezaco wrzucaja informacje o przecenach i wlasnie mignelo mi na ich stronce, ze w Orsayu mozna cos taniej upolowac.

61

Odp: jaka sukienka na wesele

Jak to mówi mój mąż - "sukienka to dopiero początek... Potem buty, biżuteria, torebka, fryzjer, manicure, pedicure...." Osobiście uważam, że trzeba na ślub założyć coś w czym będziesz wyglądać zarówno elegancko, jak i spokojnie będziesz mogła poszaleć na parkiecie. Wiadomo, jakiejś za bardzo obcisłej też nie wypada, bo przed weselem trzeba iść do Kościoła, ale i w takiej odważnej myślę, że nie czułabyś się najlepiej wink Pamiętaj o wygodnych i dobrych butach, najlepiej markowych, żeby było wygodne i nie męczyły stopy .

62

Odp: jaka sukienka na wesele

Tak naprawdę, jeżeli chodzi o sukienki na wesele, to przecież nie ma tu żądnych szczególnych wyznaczników i raczej wybiera się to, co się podoba. Owszem jest parę tak zwanych "zasad", które raczej są opcjami i takimi wskazówkami co do tego, na co zwracać uwagę wybierając sukienkę na wesele, warto o tym poczytać, ale tak po prawdzie, to wszystko zależeć będzie od nas samych. No i ważne jest też to, by dopasować ją odpowiednio i czuć się w niej swobodnie i dobrze.

63

Odp: jaka sukienka na wesele

Myślę, że ważne jest to, aby sukienkę dopasować do sylwetki. Nie ma ogólnie panujących trendów. Najgorsze, co można zrobić, to założyć modną sukienkę, która będzie pogrubiać, skracać itp. W przypadku niektórych niedoskonałości da się je zatuszować strojem. Na przykład stawiając na sukienkę bombkę. U mnie zmienił podejście do tego typu sukienki.

64

Odp: jaka sukienka na wesele

wybór sukienki jest kwestią indywidualną, zależy od Twojej figury i od tego co Ci się podoba, mi najbardziej długie pasują

65

Odp: jaka sukienka na wesele

To prawda. Długie to świetne sukienki, idealne na wesele.

66

Odp: jaka sukienka na wesele

dziewczyny ja ostatnio zakochałam sie w nowej kolekcji wiosennej smile mają prześliczne sukienki takie w kolorze nude i różowym z aplikacjami z różami, zobaczcie sobie na ich stronie jak to wygląda. Na pewno znajdziecie coś dla siebie na wesele smile

67

Odp: jaka sukienka na wesele

Ja kupuję zawsze długie sukienki na taką okazję.

68

Odp: jaka sukienka na wesele

Uwierz mi, że to najlepsze rozwiązanie, bo łatwiej się szuka, łatwiej przegląda, masz większy wybór, musisz tylko odpowiednio się wymierzyć. A zresztą - kupowanie z netu jest bezpieczne. Nawet jeśli coś będzie nie tak, to przecież możesz zwrócić, ale mnie się to jeszcze nigdy nie zdarzyło.

69

Odp: jaka sukienka na wesele

gorzej jak masz mało czasu na to by odesłać i szukać nowej..

70

Odp: jaka sukienka na wesele

Na wesele najlepsza sukienka pastelowa, kolorowa i żyw,a ale jednocześnie skromna - wiadomo, że jest to dzień Panny Młodej i to ona ma czuć się wówczas pięknie smile

71

Odp: jaka sukienka na wesele

Raczej proponuję coś w jasnych kolorach, zwiewnego i uniwersalnego. Dlaczego? Żeby nie kupować sukienek, których i tak później nie użyjecie. Mając coś uniwersalnego, możecie w przyszłości skorzystać z nich na różne okazje. Dużo takich sukienek macie w necie. Moim zdaniem to lepsza opcja niż zakup czegoś jednorazowego.

72

Odp: jaka sukienka na wesele

Teraz widzę dużo długich sukienek na weselach