1

Temat: Cichy orbitrek

Mialam kiedys orbitrek i całkiem fajnie mi się na nim cwiczyło, ale potwornie rzęził, był chyba nienaoliwiony czy cos w tym stylu i wydawał okropne dxwieki, aż się odechciewalo z niego korzystać ;/ Teraz przymierzam się do zakupu nowego i zależy mi własnie na tym zeby był w miarę cichy (pewnie już nic nie przebije w głośnosci tamtego starego ;p) i zeby dużo nie kosztował

2

Odp: Cichy orbitrek

ten twój sprzęt musiał być bardzo stary i mega zużyty skoro tak skrzypiał ;p teraz raczej kazdy lepszy orbitrek chodzi cichutko.

3

Odp: Cichy orbitrek

Witaj. Są jeszcze na rynku głośne sprzęty fitness, ale jak zauważyłaś, wręcz zniechęcają do użytkowania. Te nieco lepszej jakości działają praktycznie bezszelestnie. W końcu o to chodzi, by móc ćwiczyć o każdej porze dnia i nocy, bez ryzyka pobudzenia domowników czy sąsiadów smile

4

Odp: Cichy orbitrek

Przeglądałam ta wasza strone i sa tam dwa rodzaje orbitrekow- elektromagetyczny i ten magnetyczny wlasnie, czy one sie od siebie różnią? tamtem stary to chyba byl jakis mechaniczny ;p bo widze ze te magnetyczne sa tansze.

5

Odp: Cichy orbitrek

Generalnie zgadzam się z moim przedmówcą. Nic dodać, nic ująć.

6

Odp: Cichy orbitrek

Fajne oferty są na allegro, też się właśnie za takim rozglądam.

7

Odp: Cichy orbitrek

Jak dla mnie nie jest to problem, bo i tak zawsze ćwiczę przy włączonej muzyce smile

8

Odp: Cichy orbitrek

Ale dla sąsiadów to może być problem np. wieczorem....