101

Odp: odpowiedni stanik

Ja się pochwale nowym zakupem 
smile jest uroczy, zawsze mam problem ze znalezieniem (kolorowego) stanika bo mam dość duży biust tzn ja tak uwazam, 65G/70F. Zawsze jak chodze po sklepach to na duzy biust bielizna jest ponura i bardziej preferowana starszym paniom sad

102

Odp: odpowiedni stanik

Ja ostatnio miałam problem z dużym stanikiem. Rozmiar czasem ktoś szuka mały, czasem duży i znalazłam spory wybór właśnie w sklepie . Mają tam wiele ciekawych propozycji godnych uwagi. Każdy znajdzie coś dla Siebie z małym, średnim i dużym biustem.

103

Odp: odpowiedni stanik

Ja to ciężko z dobraniem odpowiedniego stanika bo zawsze mi coś przeszkadza big_smile chociaż teraz jestem zadowolona bo kupiłam sobie  i faktycznie ładnie trzymają i fajnie się układają. Ładnie w nich biust wygląda w ogóle

104

Odp: odpowiedni stanik

Najważniejsze, żeby nie uciskał pleców i miał odpowiednią miseczkę. U mnie czasem piersi się zmniejszają, np teraz po kilku tyg. ćwiczeń i muszę kupować mniejszą miseczkę...

105

Odp: odpowiedni stanik

Ja mam swoją ulubioną i dobrze poznaną Panią, która sama szyje staniki bez fiszbin i innych dodatków. Są takie jak preferuje. Dobrze dobrane do figury i mojego ciała. Miseczka, obwód itd. Wszystko zależy od tego czy Panie szyjące/sprzedające tak naprawdę znajdą się na tym co robią. Ja właśnie muszę sobie dokupić nie długo bieliznę, potem pewnie skoczę  po jakąś fajną bluzeczkę smile np.obecnie spodobała mi się taka granatowa w białe groszki, o luźnym prostym kroju, wąskim stojącym kołnierzu, z długimi rękawami, zaokrąglonym dołem, z naszywaną kieszenią na piersi.

106

Odp: odpowiedni stanik

Dla kobiet z dużym biustem to tylko takie staniki na miarę się sprawdzają. W innych biust się deformuje.

107

Odp: odpowiedni stanik

Częstym błędem jest wybór biustonosza z za małą miseczką, w której biust migruje wokół biustonosza, tworząc nieestetyczny efekt. Dobrze dobrany biustonosz ustabilizuje biust, prawidłowo go podtrzyma i odciąży kręgosłup. Poprawi nie tylko wygląd biustu, ale i całej sylwetki, nadając jej odpowiednich proporcji. Wygodny biustonosz zapewni nam kobietom przede wszystkim świetne samopoczucie, nosząc go poczujemy się bardziej komfortowo i atrakcyjnie.