1

Temat: Rozwód - jaki adwokat?

Cześć wszystkim. Szukam właśnie jakiegoś dobrego i sprawdzonego adwokata od spraw rozwodowych w Katowicach. Czy dalibyście radę mi coś w tym obszarze tematycznym polecić? ?

2

Odp: Rozwód - jaki adwokat?

Strasznie drogo, lepiej poszukać tańszego...:/

3

Odp: Rozwód - jaki adwokat?

W kwestiach rozwodowych polecam współpracę z tą kancelarią.
Współpracowałam z tą kancelarią w sprawie rozwodu i prawa spadkowego i bardzo pozytywnie wspominam tą współpracę smile

Ostatnio edytowany przez elanowakowska (2017-01-03 09:52:13)

4

Odp: Rozwód - jaki adwokat?

Podczas rozwodu wcale nie trzeba mieć adwokata wink

5

Odp: Rozwód - jaki adwokat?

Niby nie trzeba ale jeśli sprawa jest trudna warto aby zajął się nią specjalista. Ja swojego rozwodu nie wspominam za dobrze. Próbowałam na własną rękę i mi nie wyszło - ciągnęłaby się sprawa chyba latami. Dopiero adwokat z Warszawy rozwiązał moje problemy . Ogólnie mecenas zajmuje się rozwodami, prawem spółek handlowych i prawem pracy

6

Odp: Rozwód - jaki adwokat?

Jeżeli chodzi o adwokata na Śląsku, w przypadku trudnych spraw bez problemu poprwadzą wasz rozwód. Jeżeli jednak myślicie, że będziecie w stanie się dogadać to polecam własnie od tego zacząć. Nikt nie lubi chodzić po sądach.

7

Odp: Rozwód - jaki adwokat?

Moja siostra, która niedawno się rozwodziła, nie korzystała z adwokata, ale dobrze przygotowała się do rozwodu. Dzięki aplikacji, która nie tylko pozwala na podsłuch telefonu, ale też nagrywanie otoczenia, miała dowody zdrady. Dzięki temu poszło szybko i sprawnie.

8

Odp: Rozwód - jaki adwokat?

A może doradzić się w tej sprawie jakiegoś profesjonalistę z tej dziedziny? Można sobie w ten sposób wielu problemów oszczędzić smile

9

Odp: Rozwód - jaki adwokat?

A ja właśnie jestem zdania, że dużo lepiej jest poszukać odpowiedzi na własną rękę w Internecie. Np. całkiem fajny serwis tego typu

Ostatnio edytowany przez blebla (2017-08-28 14:43:52)

10

Odp: Rozwód - jaki adwokat?

poczytaj opinie na necie i wybierz tego który ma najlepsze smile

11

Odp: Rozwód - jaki adwokat?

Nie miałam styczności z prawnikami z Katowic, ale korzystałam z usług adwokata z Zabrza - bardzo polecam, jest naprawdę skuteczny

12

Odp: Rozwód - jaki adwokat?

Dobór dobrego adwokata jest bardzo istotny, bo to on będzie reprezentował nasze dobre imię w sądzie i w dużej mierze od niego zależy przebieg rozprawy  oraz ostateczny werdykt sądu. Ja zamierzam skorzystać z usług kancelarii z Gliwic, która cieszy się sporą ilością zadowolonych klientów.

13

Odp: Rozwód - jaki adwokat?

Sugeruję poszukać adwokatów w jakiś rankingach- sprawdź opinie, oceny i zgłoś się do wg Ciebie najlepszego

14

Odp: Rozwód - jaki adwokat?

Taki, który nie zedrze skóry:) Bywa że adwokat też chce skorzystać z majątku, który dzieli między byłymi małżonkami

15

Odp: Rozwód - jaki adwokat?

Ciekawe czy można dostać adwokata z urzędu przy rozwodzie:)