1

Temat: Krem przeciwzmarszczkowy od kiedy

Kiedy Waszym zdaniem powinno się zacząć stosować krem przeciwzmarszczkowy? Słyszałam, że lepiej nie za wcześnie, bo skóra przyzwyczajona do składników odżywczych może się na tyle rozleniwić, że nie będzie produkowała tego, co jeszcze powinna. Jest jakaś bariera wiekowa, którą warto wziąć pod uwagę?

2

Odp: Krem przeciwzmarszczkowy od kiedy

Lepiej zapobiegać, niż pozbywać się problemów. Jestem zwolenniczką kremów dostosowanych do wieku, mam nadzieję, że producenci wiedzą co robią. wink

3

Odp: Krem przeciwzmarszczkowy od kiedy

Moim zdaniem nie ma czegoś takiego jak od kiedy kremy, ponieważ ja cały czas używam różnych kremów, a jak pojawia się jakiś problem np. zmarszczki zaczynam danego kremu z danym przeznaczeniem używać. Zawsze sprawdzają się naturalne np.  . Nawilżający krem przeciwstarzeniowy zawierający komórki macierzyste Age Control STEM Cell Cream , myślę że sprawdzi się dobrze. Składniki aktywne to: pantenol, masło shea, witamina A i E, komórki macierzyste z jabłoni, olej jojoba, olej ze słodkich migdałów, filtry UVA i UVB, kompleks minerałów. Super wchłania się.

4

Odp: Krem przeciwzmarszczkowy od kiedy

Nie ma jasnej granicy. Wszystkie inaczej starzejemy się. Wynika to nie tylko z genów, ale także ze stylu życia. Trzeba obserwować siebie i samodzielnie podjąć decyzję. Warto stosować odpowiednie kremy jak witalność skóry.

5

Odp: Krem przeciwzmarszczkowy od kiedy

A dla mężczyzn jaki krem polecacie na zmarszczki? Tutaj czy o tym marki FlosLek. Stosował ktoś z Waszych Panów? Jest skuteczny? A jak nie znacie tego to jakie kremy stosują Wasi panowie?

6

Odp: Krem przeciwzmarszczkowy od kiedy

też nie szalejcie np.jak macie 23 lata i zauważycie mimiczne.. też jest nie za dobrze jeśli skóra się przyzwyczai do mocnych kremów przeciwzmarszczkowych już w b.młodym wieku smile

7

Odp: Krem przeciwzmarszczkowy od kiedy

Te kremy moim zdaniem nic nie dają... Lepiej jest zrobić sobie taki

8

Odp: Krem przeciwzmarszczkowy od kiedy

Ja używam zwykłego kremu Nivea Men.

9

Odp: Krem przeciwzmarszczkowy od kiedy

Myślę, że nie trzeba używać specjalnych kremów przeciwzmarszczkowych, żeby zapobiegać zmarszczkom. Wystarczy chyba normalna pielęgnacja codzienna, filtry przeciwsłoneczne, nawodnienie, zdrowa dieta itp. Takich typowo przeciwzmarszczkowych, liftingujących itp. zaczęłabym używać dopiero kiedy już bym widziała, że ta codzienna pielęgnacja przestaje wystarczać. Ale wystarczy chyba na co dzień jakieś dobre serum, pod krem na noc i ochrona przed słońcem.

10

Odp: Krem przeciwzmarszczkowy od kiedy

Ja stosuję od 30 roku życia, ale jak widzę to niektóre dziewczyny powinny już zacząć wcześniej...

11

Odp: Krem przeciwzmarszczkowy od kiedy

moja mama stosuje aktualnie krem przeciwzmarszczkowy Royal Bee Elixir. a zaczeła stosować kremy przeciwzmarszczkowe w wieku 30 lat

12

Odp: Krem przeciwzmarszczkowy od kiedy

Po 30 - tce już trzeba zacząć używać takich kosmetyków na zmarszczki...

13

Odp: Krem przeciwzmarszczkowy od kiedy

Ja go stosuję od 25 roku życia.

14

Odp: Krem przeciwzmarszczkowy od kiedy

Jak się wcześniej pojawią zmarszczki to już trochę "po ptakach", a znam osoby, które miały zmarszczki przekraczając 20-stkę. Trzeba chyba obserwować własną twarz i reagować kiedy pojawiają się pierwsze sygnały.