1

Temat: Super cera na wesele bez zmarszczek

Witam
Cud z morza martwego.Tak są nazywane na całym świecie kosmetyki z morza martwego z Izraela \ą one po prostu wspaniałe.Całe życie miałam problemy z kaszaczkami i próbowałam wszystkiego żeby ich się pozbyć i nic nie pomagało .Dopiero po użyciu kremu  ich się pozbyłam .Naprawdę super.
pozdrowienia

2

Odp: Super cera na wesele bez zmarszczek

Ja stosowałam te kosmetyki i są naprawdę dobre.

3

Odp: Super cera na wesele bez zmarszczek

Podejrzewam, że wiele z nas nie wierzy w cudowne działanie kosmetyków. Faktycznie one mogą przynieść wizualne efekty a przynajmniej zatrzymać cerę w stanie w takim jest, jednak nic nie pomoże nam z dnia na dzień. Nie ma jeszcze tak magicznych kosmetyków, które dałyby efekt po jednym zastosowaniu. Aby mieć ładną cerę trzeba dbać o nią już od młodości i poświęcać czas na jej odpowiednią pielęgnację.  Nigdy nie jest za późno by zacząć dbać o siebie, swój wygląd i stan cery. Dlatego jak tylko zauważymy jakieś problemy z cerą to warto podjąć działanie, które pozwoli nam długo cieszyć się ładną cerą.

4

Odp: Super cera na wesele bez zmarszczek

[quote=Maria1]Podejrzewam, że wiele z nas nie wierzy w cudowne działanie kosmetyków. Faktycznie one mogą przynieść wizualne efekty a przynajmniej zatrzymać cerę w stanie w takim jest, jednak nic nie pomoże nam z dnia na dzień. Nie ma jeszcze tak magicznych kosmetyków, które dałyby efekt po jednym zastosowaniu. Aby mieć ładną cerę trzeba dbać o nią już od młodości i poświęcać czas na jej odpowiednią pielęgnację.  Nigdy nie jest za późno by zacząć dbać o siebie, swój wygląd i stan cery. Dlatego jak tylko zauważymy jakieś problemy z cerą to warto podjąć działanie, które pozwoli nam długo cieszyć się ładną cerą.[/quote]

Ciekawy post. To od razu polecę poczytać, czy kremy przeciwzmarszczkowe faktycznie działają . Może dowiecie się czegoś nowego smile

5

Odp: Super cera na wesele bez zmarszczek

Lepiej zainwestować w porządne urządzenie do domowych zabiegów np.  60 Second Neck Toner, które ujędrnia szyję i redukuje podwójny podbródek. Sprzęt jest profesjonalny, także efekty są podobne, jak w przypadku zabiegów kosmetycznych wykonywanych w salonach, a nie trzeba inwestować aż tylu pieniędzy. Hurtownia kosmetyczna  jest bardzo dobrze zaopatrzona, mają takie urządzenia w sprzedaży, oprócz tego znajdziecie u nich także wysokiej jakości kosmetyki.

6

Odp: Super cera na wesele bez zmarszczek

koleżanka to sobie botoks wstrzykiwała , i też super efekt. aLe zależy od kliniki, lepiej zapłacić więcej ale wykonać zabieg w dobrej klinice niż u byle kosmetyczki po kursie...ryzyko jest. My np jeździmy do łódzkiej kliniki Dermed i do dr Doroty Żukowskiej

7

Odp: Super cera na wesele bez zmarszczek

a ile to cudo kosztuje?

8

Odp: Super cera na wesele bez zmarszczek

Najlepiej dobrze się wyspać przed weselem:)  A poza tym panna młoda, jak sama nazwa wskazuje, zmarszczek jeszcze nie powinna mieć wcale:)

9

Odp: Super cera na wesele bez zmarszczek

Przed tak ważnym dniem lepiej kilka miesięcy wcześniej umówić się na pakiet zabiegów  i nie mieć problemów, wyglądać świeżo, młodo i promienieć w dniu ślubu. Problemy z cera ma chyba większość z nas, odpowiednie zabiegi i pielęgnacja pozwolą się z nimi uporać bez skalpela.

10

Odp: Super cera na wesele bez zmarszczek

Można stosować maseczki ujędrniające na kilka dni przed weselem codziennie, to skóra będzie bardziej napięta.

11

Odp: Super cera na wesele bez zmarszczek

Albo brać ślub w młodym wieku ☺