26

Odp: Perfumy i Internet

Kupuję tylko w sprawdzonych perfumeriach, nigdy na allegro, bo bałabym się podróbek i znikomej szansy na reklamację. Przed zakupem staram się jednak powąchać zapach w stacjonarnej perfumerii lub zdobyć próbkę.

27

Odp: Perfumy i Internet

Ja też nie jestem przekonana do zakupów perfum przez internet, chyba, że kupuje sprawdzony zapach, który używam od lat. W innych wypadkach wolę go najpierw wypróbować.

28

Odp: Perfumy i Internet

Ostatnio kupiłam na Ambrze, to dobra alternatywa w gorszych miesiącach tongue

29

Odp: Perfumy i Internet

Hmm ja tam lubię buszować po półkach i testować nowe zapachy. Jak mam już jakiegoś pewniaka to kupuję w jakiejś dużej perfumerii typu Douglas, Sephora itd

30

Odp: Perfumy i Internet

Ja kupuję perfumy online i jeszcze ani razu nie byłam niezadowolona. Zwykle wybieram coś z tej strony. Mają tam bardzo dobre zamienniki perfum, które są dość trwałe i nie są duszące.

31

Odp: Perfumy i Internet

Ja perfumy zamawiam ew sieci przyjemnie pachną i długo się utrzymują. Koleżanki z pracy nie mogą uwierzyć. Kiedyś kupowałam drogie, ale co miesięczny zakup buteleczki perfum za 300zł - nie ma co się oszukiwać, kogo na to stać? A przyznam szczerze, że ich jakość czasami bywała gorsza. Już nie raz to zauważyłam, że tańsze znaczy lepsze smile

32

Odp: Perfumy i Internet

wiele rzeczy kupuje  w necie, nawet buty mi się zdarza,
ale do tej pory jeszcze nigdy nie kupiłam perfum ...
mam jakiś opor, jeśli bym kupila i okazaly by się podroba chyba bym się na smierc zaplakala big_smile

33

Odp: Perfumy i Internet

hej

34

Odp: Perfumy i Internet

Zawsze taniej jest w internecie i bez kolejek smile

Ostatnio edytowany przez Frodo1988 (2018-06-18 11:57:51)

35

Odp: Perfumy i Internet

hej

36

Odp: Perfumy i Internet

Dzięki wielkie za interesujące informacje. Z całą pewnością przydadzą mi się one wink

37

Odp: Perfumy i Internet

Ja kupuję przez internet, znane zapachy i ich odpowiedniki znam dobrą stronke lista odpowiedników jest i można sobie wybrać

38

Odp: Perfumy i Internet

Nie wszystkie zapachy we wszystkich sklepach mają testery hmm Wtedy kupując stacjonarnie szukam przed zakupem informacji w sieci. Opis zapachu, opinie użytkowniczek, ceny w innych sklepach.

39

Odp: Perfumy i Internet

Dobre tanie perfumy znajdziecie na edp24.pl  https://edp24.pl/ jest to perfumeria sprzedająca odpowiedniki zapachów. Najróżniejszych marek od Channel, Paco Rabane, Dior i wiele wiele innych.
A w jakich Wy kupujecie? Na co najczęściej zwracacie uwagę? najważniejsza jest marka czy zapach? Koszt?

40

Odp: Perfumy i Internet

Jeśli kupuję perfumy przez internet to tylko takie, których zapach znam, ponieważ wolę mieć pewność, że to co kupię będzie mi się podobało. smile Dlatego zwykle zapach wybieram w sklepie stacjonarnym, a dopiero kupuję go w perfumerii Tagomago. Zauważyłam, że tam ceny są sporo niższe, nawet jeśli doliczę koszt dostawy.

41

Odp: Perfumy i Internet

w perfumerii online Perfumik masz oryginalne zapachy. Zamówiłam od nich już 2 flakony i wszystko jest z nimi ok. To są znane mi zapachy i nie mam wątpliwości co do ich autentyczności

42

Odp: Perfumy i Internet

Znany mi zapach mogłabym kupić przez neta, ale nowy to musiałabym najpierw wypróbować na sobie...

43

Odp: Perfumy i Internet

Kupuję on line, duże sklepy internetowe czasami oferują testery w prezencie. Jeżeli nie jesteś pewna zapachu, to wypróbujesz tester bez otwierania/rozpakowywania zamówienia, jak zapach nie odpowiada to można zwrócić zamówienie wink moim zdaniem to bardzo dobre rozwiązanie

44

Odp: Perfumy i Internet

> Vendulka napisał/a:

> Kupuję on line, duże sklepy internetowe czasami oferują testery w prezencie. Jeżeli nie jesteś pewna zapachu, to wypróbujesz tester bez otwierania/rozpakowywania zamówienia, jak zapach nie odpowiada to można zwrócić zamówienie wink moim zdaniem to bardzo dobre rozwiązanie

Zdecydowanie tak ;-). W dzisiejszych czas drogerie internetowe już maja inne podejście do klientów niż kilka lat temu i bez kłopotu przyjmują zwroty nawet po 2 psiknięcach, bo nie zawsze z danego zapachu dysponują próbkami. Ale jak mają to rozwiązanie o którym piszesz to jest idealnie.

45

Odp: Perfumy i Internet

Zawsze kupowałam perfumy w jedej drogerii, ale nacięłam się, że zapach który zakupiłam online, zupełnie inaczej pachniał. Zakupiłam jeszcze w bezcłówce ten sam zapach i perfumy z online pachniały tak samo jak z bezcłowki.
Teraz tylko zamawiam online.

46

Odp: Perfumy i Internet

Ja od dłuższego czasu jestem wierna jednej drogerii . Skusiłam się kiedyś na fajną promocję, dostarczyli szybko, dołożyli fajny gratis więc korzystam ;-)

47

Odp: Perfumy i Internet

Ja polecam naturalne wody, są różne rodzaje, długo sie utrzymują, ale naturalna jest moim zdaniem najładniejsza.
Nie uczulają i nie powoduja wysypki.

48

Odp: Perfumy i Internet

Kupuję najczęściej w Internecie , ale zazwyczaj zapachy, które znam "z reala"... Ewentualnie próbki nowych :-)

49

Odp: Perfumy i Internet

Ja tez wole zamawiac internetowo zwlaszcza teraz jak w czasie korony powinno sie ograniczac wypady do sklepow. Wiem co lubie wiec nie musze obwąchiwac kolejnych flakonów smile a jak cos brzmi kuszaco a zapachu nie znam to zamawiam próbkę  i moge sobie ja powachac zanim perfumy otworze, w razie czego odsylam nie odpakowujac

50

Odp: Perfumy i Internet

nie zdarzyło mi się jeszcze kupować perfum w necie, zawsze to ryzyko.