1

Temat: Jaki prezent dla 3 latka ?

Witam wszystkich. Stoję przed wyborem prezentu na 3 urodziny dla mojego chrześniaka i biję się z myślami co mu kupić. Ma już mnóstwo zabawek w tym auta, książeczki, maskotki. Zauważyłam jedynie, że w jego kolekcji brakuje klocków. Znajoma poleciła mi sklep w sieci. Mają bardzo ciekawy asortyment i przystępne ceny. Co myślicie ?

2

Odp: Jaki prezent dla 3 latka ?

Fajne są teraz puzzle, może takie 3D?

3

Odp: Jaki prezent dla 3 latka ?

Ja kupowałam mojemu chrześniakowi na 3 urodziny wózek spacerowy , ale nie sama, tylko składaliśmy się w sumie w pięć osób. Jechał z mamą do sanatorium nad morze, ale ich spacerówka z wózka wielofunkcyjnego była zbyt duża i ciężka. Nowy za to świetnie sprawdzał się przy licznych spacerach na plaży i deptakach w Dąbkach.

4

Odp: Jaki prezent dla 3 latka ?

prezent dla 3 latka hmm jak nie ma rowerka to jest super pomył .Praktyczny na taka pogode

5

Odp: Jaki prezent dla 3 latka ?

Idealnym pomysłem są zabawki kreatywne - puzzle, układanki smile Możesz też przyłączyć się do organizacji imprezy i np zaangażować animatora, lub iluzjonistę wink

6

Odp: Jaki prezent dla 3 latka ?

Książeczka z ulubionymi bohaterami, gra edukacyjna (ale nie komputerowa)

7

Odp: Jaki prezent dla 3 latka ?

Dla 3-latków są też planszówki. Myślę, że warto o nich pomyśleć.

8

Odp: Jaki prezent dla 3 latka ?

A może książeczkę Najciekawsze bajki przedszkolaka (kolorowe ilustracje) Zawsze na dobranoc możesz maluszkowi poczytać smile ja taką właśnie mam moja mała lubi oglądać obrazki bo są kolorowe i zawsze patrzy z zaciekawieniem kupiłam 30 % taniej i za przesyłkę 2,99 zł. Myślę że dziecko słuchając bajek rozwija swoją wyobrażnie.

9

Odp: Jaki prezent dla 3 latka ?

Polecam serię ze Smokiem Maciusiem - to pierwsza w Polsce książka z aplikacją, gdzie można zobaczyć animację z bohaterami tej opowieści:)

10

Odp: Jaki prezent dla 3 latka ?

Najlepiej to chyba jakaś zabawka, a jeszcze lepiej taka edykacyjna, żeby wesprzeć rozwój malucha

11

Odp: Jaki prezent dla 3 latka ?

Zabawki edukacyjne to bardzo dobry pomysł. Najlepiej takie interaktywne.

12

Odp: Jaki prezent dla 3 latka ?

Przyłączam się do głosów koleżanek, że puzzle i klocki to fajne zabawki. Nie dość, że rozwijają dziecięcą wyobraźnię, to jeszcze pobudzają kreatywność, a w tym wieku to chyba najważniejsze. Ja ze swoją Małgosią na przykład od początku starałam się spędzać jak najwięcej czasu, właśnie przy układaniu puzzli czy klocków lego. Spędzałyśmy razem czas, pogłębiałyśmy swoje relacje i do dziś Gosia z sentymentem wspomina tamte czasy.

Ostatnio edytowany przez jubik (2017-04-27 08:13:06)

13

Odp: Jaki prezent dla 3 latka ?

Trzyletni chłopczyk to jeszcze maluszek, więc myślę, że w sam raz będzie, poszukać zabawki dla niego w sklepach. Tutaj jest wiele ciekawych i bezpiecznych zabawek, które na pewno mu się spodobają i będą dobrze dobrane do jego wieku.

14

Odp: Jaki prezent dla 3 latka ?

Ja bym się w te kwestii doradził jakiegoś specjalisty... Inaczej może być ciężko coś doradzić.

15

Odp: Jaki prezent dla 3 latka ?

Clicformers mu kup. Według mnie to obecnie najfajniejsze klocki na rynku. Klocki te są niesamowicie rozwijające. Pobudzają wyobraźnię i kreatywność. Pozwalają dziecku na realizację kolejnych pomysłów. Nauka potrze zabawę to główne założenie producenta i to zdecydowanie się sprawdza.

16

Odp: Jaki prezent dla 3 latka ?

Moim zdaniem najlepiej popytać w tej kwestii znajomych. To jest bardzo dobre źródło wiedzy...

17

Odp: Jaki prezent dla 3 latka ?

Można też poszukać w Internecie co jest dobre na prezent dla dziecka w tym wieku. Ja znalazłam artykuł o klockach dla 2-3 latka na . Warto go przeczytać, żeby wiedzieć na co zwrócić uwagę kupując takie klocki dla malucha.

18

Odp: Jaki prezent dla 3 latka ?

Może zerknij na propozycje do sklepu internetowego na:  . Mają tam godne uwagi propozycje różnego rodzaju. Myślę, że znajdziesz coś tam na prezent. Może coś edukacyjnego i pomysłowego. Wybór jest naprawdę duży.

19

Odp: Jaki prezent dla 3 latka ?

Może jakieś klocki dla takiego malucha? Dzieci lubią klocki smile

20

Odp: Jaki prezent dla 3 latka ?

To prawda, moje dzieci bardzo lubią bawić się klockami. Szczególnie syn uwielbia swój zestaw z Psiego Patrolu. Znalazłam mu taki na Urwisie: i od tamtego czasu niczym innym się nie bawi. Wasze dzieci też mają swoje ukochane zabawki?

21

Odp: Jaki prezent dla 3 latka ?

Ja zawsze szukam w różnych miejscach w necie. Np. ostatnio szukałem tutaj ) Mi się wydaje, że warto w taki sposób szukać inspiracji smile

22

Odp: Jaki prezent dla 3 latka ?

Byłam ostatnio na trzecich urodzinkach synka kuzynki i oczywiście na co postawiłam? Na LEGO! Wiadomo, co chłopcy lubią najbardziej. Wybrałam takie ze Spider-manem, bo go uwielbia. To ten zestaw:



Dość kosztowny, ale składałyśmy się jeszcze z siostrą. Kupowałyśmy na stronie: . Są tam i mniejsze zestawy. Myślę, że Duplo dla takiego 3-latka to doskonały sposób.

23

Odp: Jaki prezent dla 3 latka ?

A może klocki Lego?

24

Odp: Jaki prezent dla 3 latka ?

Dla mnie najlepiej inwestować w zabawki kreatywne, dużo takich drewnianych zabawek jak i puzli , przy zamawianiu przez internet możecie skorzystać z promocji i obniżyć cenę zakupów. Z tego co ostatnio patrzylam to Lego chyba też mieli.

25

Odp: Jaki prezent dla 3 latka ?

Niedługo Mikołajki, jakie prezenty kupujecie dla swoich pociech? My na Mikołajki zazwyczaj dajemy sobie jakieś małe upominki. Jak Wasze maluchy piszą listy do Mikołaja, ciekawą opcją jest zamówienie odpowiedzi na wiadomość:) jest też mozliwość wybrania wideo, gdzie Mikołaj zwraca się bezpośrednio do dziecka, sądzę że to fajna sprawa.

Ostatnio edytowany przez karolal (2017-11-30 02:39:59)