76

Odp: Jakie ćwiczenia na uda

Jest znakomity taniec. Dzięki temu ja poznałem mojego chłopaka. Zapisałam się na kurs tańca towarzyskiego i w ten sposób się nauczyłam tańczyć a dodatkowo mój partner z nauki tańca został moim dzisiejszym mężem. Dlatego zachęcam wszystkie dziewczyny do tańczenia.

77

Odp: Jakie ćwiczenia na uda

Wszystkie te ćwiczenia, które mają w składzie przysiad. Jeśli obawiasz się o ból kolan, zawsze możesz wykonywać takie ćwiczenie mocno spinając brzuch, wtedy masz pewność, ze poza udami i brzuchem nic innego nie pracuje. Mogą być też skłony z wypadem do tyłu.

78

Odp: Jakie ćwiczenia na uda

Jak dla mnie świetnie sprawdziła się maszynka leg magic, tylko teraz już jej raczej nie można nigdzie dostać, chyba, że z drugiej ręki, gdy się ćwiczyło to się dokładnie czuło właśnie wewnętrzną stronę ud, co przy różnych standardowych ćwiczeniach jest trudne do uzyskania niestety.

79

Odp: Jakie ćwiczenia na uda

widzę, że nie tylko ja mam problem, ze zbyt dużymi udami wink też jeszcze nie znalazłam sposobu na ich zmniejszenie, nawet ostatnio zaczęłam nową dietę, schudłam parę kilo, brzuch mi zmalał, a uda się nadal trzymają, aż nie wiem co mam z nimi zrobić, myślicie, że powinnam się udać na siłownie do jakiegoś trenera i żeby on mi doradził profesjonalne ćwiczenia na zmniejszenie ud? chętnie bym je wykonywała, bo naprawdę mam już ich dość, do tego wyglądają okropnie z całą moją sylwetką i nie wiem co mam robić smile

80

Odp: Jakie ćwiczenia na uda

Dużo fajnych ćwiczeń znalazłam, polecam Ci wypróbować ćwiczenia na uda i nogi  w 3 seriach po 60 sekund ;p

81

Odp: Jakie ćwiczenia na uda

Bieganie jest najlepsze na uda tak naprawdę. Tylko trzeba znaleźć jakieś dobre buty z amortyzacją, dobra amortyzacja dobrze wpłynie też na rzeźbienie pośladków. New Balance ma buty z amortyzacją RevLite oraz Fresh Foam, obie są bardzo dobre ale revLite jest chyba nowsza, najważniejsze, ze buty przez to nie są cięższe tylko pozostają lekkie i sie lekko biega

82

Odp: Jakie ćwiczenia na uda

Naprawde fajne efekty ma sie po jeździe na rowerze, motylek także. Ale pamiętaj że to regularność ćwiczeń najbardziej się liczy smile

83

Odp: Jakie ćwiczenia na uda

To prawda. Wielu z nas o tym zapomina. Funduje sobie raz na jakiś czas morderczy trening, zamiast regularnie lżejszy.

84

Odp: Jakie ćwiczenia na uda

Taki bieg ekstremalny z przeszkodami to jest dopiero dobry na uda:)
Można wygrać pakiet startowy na niego w stolicy lub Poznaniu:
[url]http://urodaizdrowie.pl/ekstremalny-konkurs-z-men-survival-race/[/url]

85

Odp: Jakie ćwiczenia na uda

Bieganie jest chyba najlepszym sposobem na ładne uda. No i rolki, ale jeszcze nie ma sezonu na ten sport.

86

Odp: Jakie ćwiczenia na uda

Dobre są ćwiczenia z piłką hopper, można nimi ukształtować nie tylko uda, ale też pośladki

87

Odp: Jakie ćwiczenia na uda

Też muszę zacząć biegać. Na razie chodzę na BPU, czyli zajęcia na brzuch, uda i pośladki.

88

Odp: Jakie ćwiczenia na uda

na spalenie tluszczyku to głównie cardio. ćwiczenia na poszczególne części ciała jedynie mogą te części ujędrnić, wysmuklić optycznie, ale tkanki tłuszczowej nie spalą.

89

Odp: Jakie ćwiczenia na uda

Ćwiczenia z piłką i przysiady wyszczuplają uda.

90

Odp: Jakie ćwiczenia na uda

Na uda najlepsze są przysiady.
Ja staram się dwa razy w tygodniu robić sobie wyzwanie przysiady z filmikami, do tego też ćwiczenia na wewnętrzną i zewnętrzną stronę ud.

91

Odp: Jakie ćwiczenia na uda

Każde ćwiczenie z wolnymi ciężarami: wykroki, ciąg jednonóż na prostej nodze.

92

Odp: Jakie ćwiczenia na uda

Ostatnio bardzo modna jest bachata.....super zmysłowa big_smile

93

Odp: Jakie ćwiczenia na uda

Przysiady są dobre na uda, modelują je .