1

Temat: barmani na weselu

Hej,
zaczynam planowanie wesela...i zastanawiałam się czy któraś z Was korzystała może z usług barmana? czy raczej nie warto? wiadomo, chciałabym, żeby to był wyjątkowy dzień, i chciałabym dać gościom możliwość wyboru....macie jakieś opinie na ten temat?
pozdrawiam

2

Odp: barmani na weselu

Na dużym weselu może być, ale teraz więcej jest takich wesel na 50-80 osób, więc to zbędny wydatek

3

Odp: barmani na weselu

Jest to dość ciekawy pomysł i myślę, że gościom się spodoba. Jeszcze nie jest to ta popularna atrakcja na weselach jednak dobrze przyjęła się na eventach. Myślę, że za jakiś czas na weselach będą cały czas bo stanie się to mega modne jak fotobudki.

4

Odp: barmani na weselu

Hej,
ja właśnie zaczynam organizować wszystko związane z weselem, i chyba zdecyduje się na barmanów...Ostatnio u kuzynki dwóch chłopaków było z drinkami. Super jest to, że przyjeżdżają ze swoim barem (dosłownie! taki na kółkach, ale wygląda super), mają swój alkohol na którym robią drinki, mają jakieś swoje nalewki, przyprawy, no bardzo wysoki poziom, i musze powiedzieć, że zrobiło to na mnie wrażenie. No i coś ciekawszego niż wódka z cola czy sokiem albo wino....A robili pyszne rzeczy, czuć było, że się na tym znają. Więc jako urozmaicenie wesela to polecam! Ja chyba wezmę tych, których brała Ania, bo wiadomo. już sprawdzeni....

5

Odp: barmani na weselu

Dobra opcja z tym pokazem, kiedy większość gości to ludzie młodzi. Dla starszych to raczej nie będzie duża atrakcja...

6

Odp: barmani na weselu

Dla mnie to zbędny wydatek, skupiłabym się raczej na tym co niezbędne na weselu...

7

Odp: barmani na weselu

Ale można znaleźć kogoś znajomego kto chętnie przyjdzie na wesele za symboliczną opłatę