1

Temat: Ozdobne grzejniki do łazienki

Cześc. Jestem obecnie na etapie remontu mieszkania. Zastanawiam się nad zamontowaniem sobie w nim dekoracyjnego grzejnika. Co o tym sądzicie? Warto jest w taki zainwestować?

2

Odp: Ozdobne grzejniki do łazienki

To fajna sprawa, nie tylko praktyczny, ale też jest ozdobą:) ja jestem za:)

3

Odp: Ozdobne grzejniki do łazienki

Ja jakiś czas temu zainwestowałam w taki grzejnik i powiem Ci,ze prezentuje się bardzo fajnie. Łazienka nie jest duża tak więc nie kupowałam czego bardzo dużego. Grzejnik z kolekcji Muna. Żywy zielony kolor w zestawieniu z pomarańczowymi płytkami sprawia,ze łazienka stała się bardzo energetyczna oraz wesoła. Miło spędza sie w niej czas.

4

Odp: Ozdobne grzejniki do łazienki

Mi się podobają takie grzejniki, ale nie w łazience. Tam według mnie najlepiej sprawdzi się taki klasyczny drabinkowy.

5

Odp: Ozdobne grzejniki do łazienki

Jest praktyczny, bo można na nim suszyć ręczniki po kąpieli i ograniczyć w ten sposób wilgoć w powietrzu

6

Odp: Ozdobne grzejniki do łazienki

Najważniejsze, żeby Tobie się podobał bo to Ty będziesz przebywała w tej przestrzeni codziennie. Moim zdaniem taki grzejnik będzie fajnym elementem dekoracyjnym w pomieszczeniu. Gdy się zdecydujesz to pamiętaj o wynajęciu odpowiedniego fachowca do instalacji takiego grzejnika.

7

Odp: Ozdobne grzejniki do łazienki

Pięknie komponowałby się z taka oryginalną wanną wolno stojącą , uwielbiam takie designerskie wnętrza

8

Odp: Ozdobne grzejniki do łazienki

Grzejniki dekoracyjne to dobre rozwiązanie, niektóre modele wyglądają bardzo designersko, czasami w ogóle nie przypominają grzejników. To dość specyficzne pomieszczenie, tutaj każdy metr się liczy, trzeba go dobrze zagospodarować.

9

Odp: Ozdobne grzejniki do łazienki

Najważniejsze, żeby spełniały swoją rolę:)

10

Odp: Ozdobne grzejniki do łazienki

Fajne są takie, na których można powiesić ręczniki - ładne i praktyczne.

11

Odp: Ozdobne grzejniki do łazienki

Ja mam metalowy stojak na ręczniki