1

Temat: Pokolenie IKEA

To ludzie mojego pokolenia - 25-35 lat,  których stać na kupno mieszkania za kredyt, ale nie stać ich już na jego urządzenie. Pokolenie Ikea zamiast na łóżku sypia na materacu rzuconym na podłogę, zamiast szafy używa papierowych kartonów, a za kuchnię starcza czajnik elektryczny i chińskie zupki. Cechy charakterystyczne to lampa kula oraz zestaw regałów Billy.
Pokolenie Ikea większość czasu spędza w pracy. Więzi międzyludzkie zawiera przez komputer. Nieograniczony dostęp do internetu to ich szczęście. W sieci spotyka swoich partnerów seksualnych. Tam się z nimi kłóci i tam ich rzuca...

2

Odp: Pokolenie IKEA

Po prostu jest za dużo rzeczy, które musimy mieć, pokolenie naszych rodziców nie kupowało telefonów, komputerów, drogich kosmetyków itp tylko urządzało mieszkanie..

3

Odp: Pokolenie IKEA

Czasem nawet jak są pieniądze, to brakuje czasu żeby jechać i coś wybrać do mieszkania, i tak przez lata żyje się w prowizorce...

4

Odp: Pokolenie IKEA

Chyba mimo wieku jestem poza ta kategorią. Ze znalezieniem pracy problemy, a pokój choć urządzony eklektycznie, to jednak urządzony, przytulny. Gotować się uczę. Z Internetem jednak wpasowałabym się w to pokolenie IKEA doskonale.

5

Odp: Pokolenie IKEA

Jakoś nie cenię IKEI, to sklep "dla każdego", a więc nie stawia na indywidualizm i twórcze podejście do designu. Jednak oczekuję czegoś więcej za cenę, w jakiej tam są te taśmowe produkty...

6

Odp: Pokolenie IKEA

Są tam też fajne rzeczy, zależy jaki styl macie w domu, ale można znaleźć sporo rzeczy do loftów, mieszkań w stylu skandynawskim, francuskim...

7

Odp: Pokolenie IKEA

A ja nie lubię tych mebli