451

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Polecam tusze do rzes Golden Rose, sa naprawde trwale i dobrze sie nimi maluje. Ja mam Lash Plumping Mascara czyli najnowszy z ich mascar i jestem bardzo zadowolona. Nie jest droga, a tak jak mowilam trwala, nie skleja rzes oraz nie tworzy grudek.

452

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Dziewczyny a znacie nowy sklep z kosmetykami? dla mnie stał się inspiracją do makijązu. pokazują na filmikach jak kobiety wybieraja kosmetyki dla siebie, odpowiedni makijaż. Uwielbiam program Top Model a włąśnie ich modelki pokazują na filmikach jakie kosmetyki wybrały u nich dla siebie.
Nie tyko pod względem typu urody, ale i stylu życia, charakteru.,..nie mogę doczekac się kolejnych odsłon modelek...czym nas jeszcze zaskocza?Pierwsza jest Osi... Piękna , konkretna kobieta. Używa właśnie kosmetyków Kontigo, tylko tam sa dostępne

453

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Ja zdecydowanie mogę polecić całą linię,bardzo dobre kosmetyki, a co najważniejsze są naturalne. Korzystam z nich regularnie i widzę określone efekty, a przy tym maja bardzo ciekawe zapachy, które utrzymują się na skórze bardzo długo. Najbardziej lubię ich odżywkę do włosów z olejkiem arganowym. Polecam

454

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Wszystkie kosmetyki z Clinique! Magiaaa1 <3

455

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Ale one są drogie... Ja sobie na nie nie mogę pozwolić.

456

Odp: Kosmetyki które polecam :)

MÓJ FAWORYT DLA CERY TRĄDZIKOWEJ, SKŁONNEJ DO WYPRYSKÓW:
La Roche Posay, seria Effaclar Duo. Stosuję go już od 3 lat i wciąż na mnie działa. Na opakowaniu jest napisane, że po 1 nocy widać różnicę i mogę to naprawdę potwierdzić - skóra nie jest tłusta, wypryski nie występują. Krem jest także wydajny - smarując 4-5 razy w tyg starczył na pół roku.
Cena produktu może trochę odstraszyć, ale naprawdę warto. Zazwyczaj kupuję go z żelem Effaclar i płacę około 45 zł. Natomiast sam krem też jest w podobnej cenie, dlatego warto polować na zestawy, które tak szybko jak się pojawiają, tak samo szybko znikają z półek aptek smile

457

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Najbardziej lubię kosmetyki kolorowe. Codziennie robię makijaż, dlatego mi zależy na tym, żeby móc wybierać kosmetyki, które użyję danego dnia.

458

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Mój numer jeden- podkład z Rimmela <3 Jak nie mogłam nigdy trafić w idealny, tak tego nie zamienie na żaden inny

459

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Ja używam różnych marek, nie mam ulubionej ale peelingi i sole do kąpieli zawsze muszą być eko bo są najlepsze i najładniej pachną.

460

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Dla mnie odkrycie ostatnich kilku miesięcy to lakiery hybrydowe do paznokci. Bardzo długo trzymają się na paznokciach bez odpryskiwania.

461

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Ewentualnie jeszcze korektor rozswietlajacy bez któego sie nie rozstaję! smile

462

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Idzie wiosna/lato, ja wyciągnęłam mój ukochany bronzer z st.moriz.
Łatwo się nim operuje  i blenduje, ale za to jaki efekt. Lekko się błyszczy, jak znalazł przy słonecznych i nie tylko dniach

463

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Ostatnio znalazłam Theo Marvee sklep. Myślicie, że warto zapłacić więcej za te kosmetyki?

464

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Emolientową emulsję do mycia twarzy od Bielendy, bo skutecznie usuwa to co usuwać powinna, ale po jej użyciu nie mam uczucia ściągniętej i wysuszonej skóry, bo nie zawiera sls-ów.

465

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Ja ostatnio jestem zakochana w kosmetykach INOAR szampony i odżywki śą świetne

466

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Jeśli chodzi o kosmetyki do makijażu, najwięcej mam Gosha, bo są naprawdę dobre. A z porduktów pielęgnacyjnych polecam firmę Vianek - polska, z dobrymi składami wink

467

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Bezzapachowy lakier do włosów LV, nie męczy, nie śmierdzi, no i nie skleja włosów. Bardzo go lubię! smile

468

Odp: Kosmetyki które polecam :)

A co powiecie o olejkach eterycznych, mam pomocny artykuł, który mówi nam jak przygotować w domowym zaciszu kilka użytecznych olejków eterycznych.

469

Odp: Kosmetyki które polecam :)

rajstopy w sprayu! Nie lubie tradycyjnych cielistych rajstop, a te mnie ratują w takim przejściowym okresie, zanim mi się nogi opalą wink

470

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Polecam:

tonik hibiskusowy Sylveco
odżywkę do rzęs Lash Volution
tusze do rzęs Avon ( mają wygodne szczoteczki i dzięki temu bardzo wygodnie można nimi rozczesać rzęsy.....)

Odkryłam również krem ze złotem.

Nakładam go na twarz za dnia i na noc. Cera jest o wiele ładniejsza, jakaś taka odżywiona oraz rozświetlona.

Ostatnio edytowany przez lenne (2017-06-20 14:31:47)

471

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Ja mogę wstawić czego nie polecam hmm nie znalazłam takiego wątku, a naprawdę się zawiodłam.
Baza tutaj w sumie pięknie opisane  Rimmel Lasting Finish.

A streszczając - nie trzyma się twarzy, alergizuje, cały makijaż spływa. Horror =.=

472

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Też mogę polecić produkty Sylveco. Są niedrogie, a naprawdę dobrej jakości.

473

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Mam z Sylveco krem brzozowy, bardzo fajny kosmetyk, niedrogi. Sądzę, że warto próbowac różnych produktów, inaczej nie da się znaleźć dobrego kosmetyku. Ja na przykład bardzo długo szukałam żelu do twarzy, który by nie wysuszał.

474

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Mi twarzy nie wysusza żel-pianka tołpa z Biedronki. To faktycznie nie jest łatwy produkt do znalezienia.

475

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Gruboziarnisty peeling Magic Peel z Bielendy, który zawiera kwas glikolowy, oczyszczający dogłębnie pory, zwężający je. Peeling w trakcie zabiegu zmienia kolor po około minucie i jest oznacza to, ze zabieg został wykonany prawidłowo. Jest w poręcznych saszetkach i  nadaje się dla cery tłustej i mieszanej. Mam nadzieję, że prędko go nie wycofają.