201

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Ja na lato przerzucam się na sukienki - teraz uzupełniam garderobę bo za miesiąc wakacje, ostatnio zamawiałam w tym sklepie ten bordowy model i sukienkę w kwiaty - przyszły piękne.

202

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Ze stacjonarnych to lubię H&M i Mohito. Ze sklepów z ubraniami online najmocniej mogę polecić  mają ogromny wybór

203

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Ja najczęściej w internecie robię zakupy odzieżowe, bo nie mam czasu i sił na chodzenie po sklepach stacjonarnych. A na modbis.pl widziałam który zamówię sobie do pracy. Podoba mi się, że jest na nim wytłaczany delikatny wzór, co sprawia, że wygląda inaczej, niż inne tego typu zestawy.

[img]https://modbis.pl/pol_pm_Komplet-damski-Aleksandra-prosta-spodnica-z-zakietem-typu-chanel-9341_6.jpg[/img]

204

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Hej, dziewczyny, a nosicie może ubrania z Gatty? Znalazłam sobie piękną bluzkę - mam na myśli tę czarną, dopasowaną z prześwitującą górą, jest idealna, dokładnie takiej szukałam, bez żadnych niepotrzebnych dodatków, gładka, klasyczna, z tym, że jeszcze nie kupowałam żadnych bluzek w ich sklepie, do tej pory ograniczałam się raczej do bielizny i fakt - zawsze jakość fantastyczna, ale chcę się tylko upewnić czy z ich ubraniami jest tak samo. Znajoma bardzo chwaliła sobie też legginsy kupione w ich firmowym sklepie, ale chciałabym poczytać jeszcze kilka opinii. Któraś z Was ma jakieś doświadczenia z zakupami odzieżowymi w tym sklepie? Będę wdzięczna za odpowiedzi smile

205

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Whiskey w tej cenie mozęsz sobie już kupić naprawdę porządną koszulkę. Sam lubię polować na promocje (praktycznie większość ubrań w swojej szafie mam z promocji....). Warto jest zaglądać sobie do sklepu Supersklep.

Maja tam porządne firmy takie jak
Adidas
DC
Etnies
caterpillar
I jeśli trafisz w promocję to kupisz sobie ciuchy tych firm połowę taniej, czasami i 70% taniej.

Ostatnio kupowałam tam nowe trampki Converse

Ostatnio edytowany przez lenne (2017-07-03 12:52:27)

206

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Via Della SPiga to jest dopiero rewelacyjny sklep, same marki premium

207

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Ja większość kupuje przez neta bo jakoś nie lubię biegać od sklepu do sklepu i mierzyć big_smile Mam swoje sprawdzone sklepu i jednym z nich jest niewątpliwie hurtownia odzieży . Mają ogromny wybór zawsze modnych ciuchów i niskie ceny co jest dla mnie wielkim plusem smile

208

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Ubrania to się kupuje w dobry msklepie.
Jest mnóstwo fatalnych sklepów.

209

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Bardzo dobrej jakości, modne i dobrze wyglądające są w tym. Pozdrawiam!

210

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Ja ostatnio coraz częściej w Zarze.

211

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

też bardziej lubię robić zakupy w sklepach internetowych niż w tych stacjonarnych. Mam kilka swoich ulubionych sklepów z damską odzieżą. Jeśli muszę kupić coś eleganckiego lub na specjalną okazję wybieram sklep:  Szczególnie jestem zakochana w sprzedawanych przez nich sukienkach i rozkloszowanych spódnicach do połowy łydki. Tutaj można znaleźć ubrania na każdą okazję czy jest to wesele przyjaciółki, chrzciny dziecka czy elegancka kolacja z mężem.
Gdy szukam czegoś na codzień to zazwyczaj poluje na aukcjach internetowych na allegro. Nigdy mi się nie zdarzyło, żeby to co zamówiłam diametralnie różniło się od zamieszczonego na aukcji zdjęcia. Przed naciśnięciem przycisku Kup teraz albo licytuj zawsze najpierw czytam opinię innych kupujących. Jeśli jest dużo negatywów to nie decyduje się na zakup na tej aukcji
Na allegro można kupić perełki za naprawdę fajną cenę. Wystarczy tylko dobrze poszukać. Ostatnio udało mi się kupić sukienkę Asos za niecało 100 złoty gdzie normalnie w sklepie była za ponad 500 złoty.

Ostatnio edytowany przez anetka (2017-07-16 12:03:12)

212

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Ja kupuję różnie, stacjonarnie i online. Wszystko zależy od potrzeb i tego, co szukam, a nie zawsze wszystko jest dostępne stacjonarnie. A sklepów w ubraniami w sieci jest dużo, wystarczy przyjrzeć się tej liście sklepów wśród których jest modbis czy sukienkowo , a są to jedne z popularniejszych stron, do których można zaliczyć także inne. Gdyby ludzie nie chcieli kupować online, nie cieszyłyby się one takim wzięciem.

213

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Ja kupuję głównie online i to nie tylko ubrania. Najczęściej szukam wyprzedaży - lubię markowe ciuchy, wysokiej jakości, a one nie są tanie. Moim ulubionym sklepem internetowym/klubem zakupowym jest  - można w nim kupić nawet artykuły gospodarstwa domowego i meble:) Ja najczęściej kupuję sukienki. Teraz planuję zamówić tę . Prawda, że śliczna?

214

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Lubię i czasem kupuje. Na  wysyłkę i towar nie ma co narzekać.  Ale bywa że podobne albo takie same ubrania są w lepszych cenach w inych sklepach, zawsze trzeba patrzec. Ostatnio   mnie zaskoczyło ofertą ubranek dla kobietek i cenami  i jakoś ostatnio polubiłam smile

215

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Ostatnio kupiłam taką kamizelkę dla mamy: [url]http://www.futrakaribu.pl/product-pol-705-Futrzana-kamizelka-z-naturalnego-futra-krolika-w-kolorze-czarnym.html[/url]

Ostatnio edytowany przez JustynaGrodzka (2017-10-30 12:01:27)

216

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Ja, ze względu na rozmiar , kupuję ubrania w Internecie. Mam jeden ulubiony sklep. Mogę polecić szczególnie dla kobiet 42+

217

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

najczęściej allegro- nie mam czas na chodzenie po sklepach więc zamawiam, a jak coś nie pasuje to odsyłam smile

218

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Ugh... trafiłam ostatnio na sklep internetowy, w którym ceny są zawrotne, a ciuchy bazarowe. No ok, kupowałam za bon, więc nie będę narzekać, ale gdybym miała wydać kilkadziesiąt złotych za ciuchy warte 15-25 zł to byłabym wściekła.

219

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Dawno już mi się nie zdarzyło kupić w internecie, jednak wolę obejrzeć i przymierzyć ciuszek:)

220

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Ja też tylko stacjonarnie. Rozmiar rozmiarowi nierówny i czasem są nawet problemy z rozmiarem buta a co mówić np ze spodniami czy sukienką.

221

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

czesc

222

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

ja zamawiam ubrania przez internet bo tak mi wygodniej smile Ostatnio zaczęłam zamawiać  i jestem bardzo zadowolona smile Mają duży wybór wzorów skarpetek smile

Ostatnio edytowany przez andzia897 (2018-02-27 18:02:22)

223

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

> Joanna Natalia napisał/a:

> Ja też tylko stacjonarnie. Rozmiar rozmiarowi nierówny i czasem są nawet problemy z rozmiarem buta a co mówić np ze spodniami czy sukienką.

To fakt, na szczęście w wielu sklepach można bezpłatnie zwrócić/wymienić towar. Poza rozmiarem jest jeszcze kwestia tego jak co leży, zależna od rodzaju materiału choćby, układu szwów itd.

224

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Ostatnio zacząłem kupować coraz więcej ubrań przez internet. Okazało się, że to nie takie straszne smile. Nawet zdecydowałem się kupić garnitur w tym sklepie https://mmsuits.pl/meskie-garnitury-na-miare i wiecie co? Okazało się, że to świetny pordukt, wykonany na prawdę starannie, a w dodatku za bardzo korzystną cenę!

225

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Ja najszczęściej zamawiam przez internet bo nie mam czasu na zakupy w stacjonarnych sklepach