1

Temat: Pożyczka bez BIK dla firmy na samochód

Samochód firmy padł, więc potrzebujemy nowego auta. Niestety na leasing nie możemy liczyć ze względu na stratę w działalności. Gdzie dostaniemy pożyczkę bez BIK na ten cel?

2

Odp: Pożyczka bez BIK dla firmy na samochód

Nie wydaje mi się, żeby strata z działalności była powodem nie uzyskania finansowania leasingowego, ale... skoro pożyczka, to na jakąś kwotę? Powinno się na spokojnie wam udać uzyskać kwotę na poziomie 10 tysięcy - to max jaki oferują, a okres spłaty przez 2 lata. RRSO racjonalne - takich ofert szukajcie.

3

Odp: Pożyczka bez BIK dla firmy na samochód

Czyli jednak - sprawdziliśmy kilka ofert i nikt nie oferował czegoś na podobnych warunkach, z tak niskim RRSO. Jesteśmy pod pozytywnym wrażeniem. O ile tylko warunki tej oferty zostaną powtórzone, to bardzo chętnie z niej skorzystamy.

4

Odp: Pożyczka bez BIK dla firmy na samochód

Boss Pożyczka jest dosyć nowa, a polskie firmy pożyczkowe raczej nie interesują się dawaniem aż tak dobrych warunków na starcie. Nikt nie chce ryzykować, ale co nas to obchodzi? Istotne jest tylko to, że po prostu przyznają te pożyczki na dobrych warunkach i tyle...

5

Odp: Pożyczka bez BIK dla firmy na samochód

Tu masz jakieś recenzje tego typu pożyczek,ale na długi okres i na duże kwoty to nie radzę, bo się zakopiesz, szczególnie jak masz straty w firmie.

Ostatnio edytowany przez Gabila (2017-05-15 21:21:53)

6

Odp: Pożyczka bez BIK dla firmy na samochód

Czytałaś o pożyczkach czy takich chwilówkach, które by podratowały twój budżet? W sieci znajdziesz pożyczkę internetową, pożyczkę dla bezrobotnych. Tylko pytanie, czy jesteś w stanie spłacić taką pożyczkę? Lepiej spłacić, odsetki potem mogą boleć hmm

7

Odp: Pożyczka bez BIK dla firmy na samochód

Ja nie brałabym takich niepewnych pożyczek.

8

Odp: Pożyczka bez BIK dla firmy na samochód

ja dokładnie tak samo, już prędzej zgłosiłabym się po coś takiego do banku.

9

Odp: Pożyczka bez BIK dla firmy na samochód

[quote=perelka1]ja dokładnie tak samo, już prędzej zgłosiłabym się po coś takiego do banku.[/quote]


Kredyty dla firm ma na każdy bank. Poza tym zwróć uwagę, że parabanki oferują pożyczki do spłaty po 30 dniach. Na pewno takiej kwoty w 30 dni nie oddasz. Więc kredyt na raty w banku jest lepszy.

10

Odp: Pożyczka bez BIK dla firmy na samochód

ja uważam, że lepiej poszukać dobrej i korzystnej oferty kredytowej a nie łapać byle czego.

11

Odp: Pożyczka bez BIK dla firmy na samochód

Dla firmy to chyba jednak tylko w banku. Naprawdę już lepiej jest wziąć kredyt gotówkowy na zakup samochodu niż pożyczki nie wiadomo gdzie.

12

Odp: Pożyczka bez BIK dla firmy na samochód

to na pewno, lepiej dobrze rozważyć każde opcje.

13

Odp: Pożyczka bez BIK dla firmy na samochód

Zaciągnięcie kredytu to poważna i odpowiedzialna sprawa.Uważam ,że należy bezwzględnie unikać firm które oferują chwilówki .Jaw zeszłym roku skorzystałam z usług pośrednika kredytowego ,który przedstawił mi ofertę z różnych banków a ja wybrałam warunki ,które mi najbardziej odpowiadały.Spokojnie sobie spłacam mój kredyt konsolidacyjny.Obsługa także była bardzo profesjonalna.

14

Odp: Pożyczka bez BIK dla firmy na samochód

Pożyczki teraz są dość popularne, ponieważ szybko się je spłaca, można dużo zaoszczędzić jeśli wybieramy pożyczkę internetową.Można dostać pożyczkę na dobrych warunkach. Okres pożyczki możecie dostosować pod siebie smile

15

Odp: Pożyczka bez BIK dla firmy na samochód

Super, dzięki wielkie za wszystkie porady w tym obszarze tematycznym smile

16

Odp: Pożyczka bez BIK dla firmy na samochód

ja bym na zakup samochodu wolała odłożyć pieniądze, ewentualnie pożyczyć od rodziny ale nie wiązać się żadnym kredytem.

17

Odp: Pożyczka bez BIK dla firmy na samochód

[quote=perelka1]ja bym na zakup samochodu wolała odłożyć pieniądze, ewentualnie pożyczyć od rodziny ale nie wiązać się żadnym kredytem.[/quote]

Można wziąć kredyt czemu nie.TYlko nie na całość jak robią niektórzy. pzdr

18

Odp: Pożyczka bez BIK dla firmy na samochód

Pożyczkę można wziąć na bezpiecznych warunkach

19

Odp: Pożyczka bez BIK dla firmy na samochód

Polecam zajrzeć na tą stronkę,  znajdziecie tam bardzo dużo różnych, ciekawych porad odnośnie kredytów i pożyczek. Dowiecie się czym się kierować przy wyborze pożyczki. Tego typu porady merytoryczne z pewnością ułątwią Wam zadanie i podejmiecie przemyślaną i dobrą decyzję.

20

Odp: Pożyczka bez BIK dla firmy na samochód

Jak ktoś lubi siedzieć w długach, to można i tak pożyczać, sama nigdy w życiu bym się na coś takiego nie zdecydowała.

21

Odp: Pożyczka bez BIK dla firmy na samochód

ja tak samo, lepiej odłożyć albo sprzedać stary samochód i już ma się zaplecze finansowe.

22

Odp: Pożyczka bez BIK dla firmy na samochód

Ja wczoraj próbowałem i powiem Wam udało się, jestem zadowolony.

23

Odp: Pożyczka bez BIK dla firmy na samochód

nie za bardzo rozumiem, jaki to ma ze sobą związek.

24

Odp: Pożyczka bez BIK dla firmy na samochód

Jest kilka firm prywatnych, które z tego co wiem udzielają finansowania firmom.

Jestem jednak zdania, że z tym pytaniem znacznie lepiej byłoby się udać na forum o pożyczkach prywatnych....

25

Odp: Pożyczka bez BIK dla firmy na samochód

A necie jest sporo tego typu ofert. Wystarczy tylko trochę poszukać wink

Ostatnio edytowany przez ryszardm (2017-10-27 20:35:01)