501

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Ja ostatnio zaszalałam. zawsze do brwi używałam albo kredki, albo cieni, a teraz kupiłam sobie żelową maskarę do brwi. Fajna sprawa, precyzyjnie się nakłada, brwi wyglądają naturalnie, lekko zagęszczone, poprawiony kolorek.  Teraz w Drogerii natura będzie Back Friday, 24-25.11 z kartą Klubu Natury -50%
[img]//i64.tinypic.com/vwwymu.jpg[/img]

502

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Ja kupiłam ostatnio  od Pat & Rub. Są one całkiem dobre.

503

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Tonik Dermedic z linii Hydrain, super oczyszcza i nawilża

504

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Ja dziś robię kosmetyczne zamówienie. Potrzebuję eyeliner z kobo i korektor w płynie z catrice.

505

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Podkład AA i tusz do rzęs Eveline:)

506

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Ja kupiłam sobie wczoraj w drogerii Natura pigment perły sypkie wink Świetnie przylega do skóry. Bardzo wydajne w użyciu. Nakłada się na bazę, a efekt jest powiedziałabym, że wow. Można dostać w różnych kolorach i myślę, że idealnie sprawdzi mi się nie tylko na codziń, ale i na sylwestrowy makijaż.

[img]https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/15317795_1440824269278434_7901231863608114487_n.jpg?oh=0748964fe934972d17df9e24f5e88439&oe=58F68D2D[/img]

507

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Super, czegoś takiego właśnie na sylwestra szukam smile Jaka cena? Nakładasz na tą żelową bazę czy masz jakąś inną?
Ja mam tą, powinna być ok chyba, co?
[img]https://lh3.googleusercontent.com/Qz--jlQvHLY5ZVfYBjEG19xHj17MATSbGf1WedqdJXdob30J4qMtr1vXgSwrByZ15wHhLEo1fVL_hcN7WHK2zJZ1WP69x2sYpST7oA=w298-h220[/img]

508

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Odżywka Argan Oil Thermoliss z Inoaru. Uwielbiam jej zapach i jako jeden z nielicznych kosmetyków sprawia, że moje niesforne włosy przestają się elektryzować. W sezonie 'czapkowym' to dla mnie mega istotne, więc staram się regularnie nakładac odzywki, żeby nie walczyć z sianem na głowie smile

509

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Płyn do higieny intymnej Lactacyd:).
Dla dziecka płyn bąbelkowy Isana co niby robi banki... Ze niby wystarcza nakrętką, nawet patyczek do robienia baniek dodali. Tyle daje, że jest dużo piany... Banke ciężko zrobić, a jak się uda to zaraz pęka. Szkoda, kupiłam dla baniek i lipa.

510

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Tusz do rzęs Maybelline big_smile

511

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Ja ostatnio szaleję z perfumami. Bardzo długo paliłam papierosy, które 2 miesiące temu rzuciłam. Wcześniej wydawałam bardzo dużo pieniędzy na papierosy i "pachniałam" głównie nimi, więc w pewnym momencie nawet nie kupowałam perfum bo nie było ich czuć, a druga sprawa, że nie było mnie na nie stać. Teraz dzięki temu, że nie palę, oszczędzam pieniądze, a i zmysł zapachu mi się wyostrzył. Postanowiłam zatem kupić sobie perfumy po bardzo długim czasie. Na jednym flakonie się nie skończyło big_smile Zakupiłam ostatnio:
Calvin Klein -Euphoria
Dolce&Gabbana - Light Blue
Lolita Lempicka
a mikołaj przyniesie mi Hugo Boss Femme

512

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

W Rossmannie:
- Neuro Collagen - krem do twarzy z Bielendy (szkoda,że nie ma w tej serii preparatów do demakijażu i oczyszczania),
- błoto z Morza Martwego do twarzy, wlosów i ciała (500g w słoiczku do samodzielnego sporządzenia),
- żel do mycia z Isany.

513

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Kupiłam sobie Superblend - masło shea, kakaowe i olej kokosowy razem. Proste, genialne, bez chemii i polskie.
Stosuje dosłownie do wszystkiego: jako krem do rąk, pomadka do ust, nawet do twarzy. Trochę natłuszcza, ale na chwilę, a później są dobre efekty. Używam też pod pieluszkę dla córeczki i na buźkę na mróz. Najlepsze, że podkrada mi to ciągle mąż ... więc nie tylko sobie:)

514

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Maskara p2 XTREME VOLUME EXTENSION W hebe natrafiłam na ten tusz po 10 zł (normalna cena 26 zł) i zaryzykowałam ze względu na szczoteczkę i efekt mnie zadowala- rzęsy nie są posklejane i idealnie pokryte tuszem, wydłużone. Jestem zadowolona a ciężko mi dogodzić jeśli chodzi o tusze do rzęs;) Kosmetyk ma jedną wadę- ciężko go zmyć. Zmywam olejem kokosowym, a po umyciu twarzy zmywam go jeszcze raz...

515

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Ja sobie kupiłam ostatnio to cudo. Wyjeżdżam za tydzień na wakacje więc będzie niezbędne big_smile

516

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

W ubiegłym miesiącu przybyło mi sporo kosmetyków. Polecić mogę olejek Orientana Jaśmin Indyjski. Pachnie trochę jak odświeżacz do powietrza ale szybko się wchłania i dobrze nawilża.

517

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Ja kupiłam ostatnio kilka szminek matowych

518

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Ja kupiłam rozświetlacz z Lovely Silver Highlighter w Rossmannie za jakieś śmiesznie małe pieniądze i sprawdza się bardzo fajnie smile

519

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

4x serum antycellulitowe big_smile Idzie sezon big_smile

520

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Niechcemisie zaszalałaś big_smile

521

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Hahah big_smile Tak big_smile Zaniedbałam się, to teraz usiłuję to odkręcić tongue

522

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Ulubiony samoopalacz w musie z st.moriz, mile zaskoczona jak zobaczyłam go na pólkach w super pharm, bo tak to zamawiałam on line tylko

523

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

zamówiłam sobie w tym nowym sklepie z kosmetykami Kontigo zestaw tych eko kosmetyków naturalnych Biolove, w sumie powiem wam dokupiłam paletkę cieni, tusz, jakieś serum do rzęs...dobre ceny mają i jaki wybór

524

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Ja używam tylko naturalnych olejków, wody termalnej itd.
Żadne kremy cz kosmetyki nie zastąpią natury. Ta jest bezbłędna i najlepsza dla nas.
Mamy skarby koło nosa więc po co korzystać ze sztucznej chemii?

525

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Szampon i peeling z serii węglowej Carbo Detox od Bielendy. kosmetyki te zawierają aktywny węgiel, głęboko i dokładnie oczyszczają skórę, działają antybakteryjnie, a szampon znacznie ogranicza przetłuszczanie włosów.