51

Odp: Kremy do rąk

Świetnie radę daje Krem ziołowy do rąk od Hildegard Braukmann. Cera robi się przy zdrowsza, ładniejsza, delikatniejsza i bardziej elastyczna. Pewnie, że od razu nie ma cudów, ale tak naprawdę już po pierwszym użyciu zmiany było widać, a systematyczność już przynosi naprawdę fajne efekty. Mieliście w Waszym przypadku podobnie?

52

Odp: Kremy do rąk

Ja polecam czerwony z lidla, nie wiem jaka to firma. Ma fajną skoncentrowaną formułę i doskonale odżywia zniszczoną skórę rąk

53

Odp: Kremy do rąk

Teraz Wizaż nagrodził jakiś Ziaja. Myślę, że warto wypróbować.

54

Odp: Kremy do rąk

Z lidla arganowy krem-maska do rąk i paznokci jest rewelacyjny, tyle tylko, że ma dość intensywny zapach, który nie każdemu odpowiada. Jednak efekty są, więc zapach można przeżyć. wink

55

Odp: Kremy do rąk

Ja bardzo lubie z kolei kremy do rąk z l'occitane. Niestety do najtańszych one nie należą :-(

56

Odp: Kremy do rąk

Ja teraz dostałam do testowania krem Nivea Hand Cream anti-age care. Wybrałam akurat krem przeciwzmarszkowy. I z pewnościa stanie sie on jednym z moich ulubionych. Super nawilża, ładnie pachnie i szybko się wchłania. Super sprawa jak chcę pisać na laptopie, bo nie musze się martwić że go zatłuszczę smile

57

Odp: Kremy do rąk

O to ja muszę tego nivea spróbować, nie lubie bardzo takich kremów, które zostawiają tłusty filtr na skorze. Zazwyczaj po nakremowaniu rąk jeszcze czytam w łóżku i nie chcę zostawiać plam na książkach.

58

Odp: Kremy do rąk

To ten kremik z Nivea byłby idealny smile

59

Odp: Kremy do rąk

Muszę sobie zapisać nazwę w telefonie i sprawdzić go przy kolejnej wizycie w drogerii :-)

60

Odp: Kremy do rąk

KREM ZIOŁOWY DO RĄK Hb - stosowany systematycznie. Działa, pomaga, robi dużą różnicę. Pewnie też zależy od cery,ale akurat u mnie tutaj pomoc była widoczna zdecydowana. Ta cera zrobiła się zdrowsza i ładniejsza, w lepszej kondycji, nie ma z nią żadnych problemów. Ale wszystko zależy bezpośrednio od was.

61

Odp: Kremy do rąk

Chyba każda kobieta wie, jak bardzo ważny jest krem do rąk. Codzienne zmywanie, sprzątanie itp., potrafi bardzo negatywnie na nie wpłynąć. Ale raz na jakiś czas warto też pamiętać o złuszczaniu, ja używam maski Epiltouch, moja dłonie po niej są mega gładkie smile

62

Odp: Kremy do rąk

A jak często ją stosujesz? Efekty są od razu widoczne?

63

Odp: Kremy do rąk

[quote=Makira] maski Epiltouch, moja dłonie po niej są mega gładkie smile[/quote]

właśnie muszę zapisać sobie by kupić rękawiczki
Kaweczka, wszystko zależy od stanu Twoich dłoni. Jedni robią co miesiąc inni częściej lub rzadziej.

Ostatnio edytowany przez Diabela (2017-05-24 22:07:03)

64

Odp: Kremy do rąk

Używajcie systematycznie kremu ziołowego do rąk od Hildegard Braukmann. Powinien zrobić całkiem niezłą różnicę. Nie twierdzę, że cera będzie od razu idealna, ale w moim przypadku jedno nałożenie kremu daje święty spokój na naprawdę całą dobę. I wtedy właśnie ta cera wygląda zdecydowanie najlepiej, nie ma śladów po suchości, dotyk jest przyjemnością, a uzyskanie tego wcale nie jest proste.

65

Odp: Kremy do rąk

Ja mam od kilku miesięcy krem z awokado rosyjskiej firmy, który kupiłam w Planecie Organice smile Jest bardzo wydajny i bardzo dobrze nawilża moją problematyczną skórę. Jedyny minus jest taki, że długo się wchłania, czego bardzo nie lubię w kremach do rąk, bo nie można nic zrobić, póki się nie wchłonie. Ale w porównaniu z produktami Ziai czy Alterry z Rossmanna, których wcześniej używałam, to jak niebo do nocy.

66

Odp: Kremy do rąk

[quote=Diabela][quote=Makira] maski Epiltouch, moja dłonie po niej są mega gładkie smile[/quote]

właśnie muszę zapisać sobie by kupić rękawiczki
Kaweczka, wszystko zależy od stanu Twoich dłoni. Jedni robią co miesiąc inni częściej lub rzadziej.[/quote]


Polecam je smile Ostatnio nabyłam w bardzo dobrej cenie. smile

67

Odp: Kremy do rąk

Nic mi nie pomaga na dłonie tak bardzo jak maska. Najbardziej lubię Epiltouch w rękawiczkach. A co do kremów, to lubię te o ładnym zapachu ;-)

68

Odp: Kremy do rąk

Agrestowa w bardzo dobrej to znaczy ? Bo chyba muszę uzupełnić zapasy.
Co do kremów, ostatnio myślę czy by nie kupić czystego masła shea

69

Odp: Kremy do rąk

Krem do rąk od HB. Znacie, kojarzycie? Działa i pomaga. Znaczenie ma oczywiście naturalność.
U mnie nad fajnym efektem też trzeba było popracować, ale przynajmniej aktualnie skóra jest mega odmieniona na plus. Czyli jednak można coś osiągnąć.

70

Odp: Kremy do rąk

Ja niestety w ogóle nie znam firmy.

71

Odp: Kremy do rąk

Ja też bardzo lubię ziołowy krem do rąk marki Hildegard Braukmann . Bardzo odżywia dłonie i je nawilża. Jak macie zniszczone dłonie to powinien być dla Was dobry, mi w każdym razie bardzo służy.

72

Odp: Kremy do rąk

ja uwielbiam kremy z evree w szczególności czerwony big_smile

73

Odp: Kremy do rąk

Ten czerwony z evree faktycznie dobry... bardzo go lubię..
Natomiast i tak znów muszę zrobić sobie seans z rękawiczkami

74

Odp: Kremy do rąk

ja tez eveline, kiedyś wczesniej stosowałam taki który się nazywał "niewidzialna rękawiczka" haha, ale był bardzo fajny

75

Odp: Kremy do rąk

Przyznajcie się, ile razy dziennie używacie kremu do rąk smile