1

Temat: Sklepy sportowe

Trwa duża wyprzedaż w Martes Sport smile

2

Odp: Sklepy sportowe

W Go sporcie też można sporo rzeczy  taniej kupić

3

Odp: Sklepy sportowe

Mam kilka sowich ulubionych sklepów sportowych.
Dość często trafiam na różnego rodzaju promocje. Właśnie w promocji jest taka kurtka
Mam zamiar sobie kupić taka na chłodniejsze dni, tym bardziej że to moja ulubiona marka Author.

4

Odp: Sklepy sportowe

Ja się zaopatruje w sportowe ubrania w Extreme Hobby, można tam dostać sporo ciekawych ciuchów i męskich i damskich, np. takie [url=https://extremehobby.eu/pl/101-spodnico-spodenki-sportowe]spódnico spodenki extreme hobby[/url] w sam raz do ćwiczeń smile lubię sport, aktywne życie najlepiej poprawia samopoczucie smile

5

Odp: Sklepy sportowe

W Decathlonie lubię robić zakupy, tylko że drażnią mnie te papiery, które wysyłają.
Kartka kto zapakował - jak dla mnie rzecz całkowicie zbędna.
Formularz odstąpienia od umowy zakupu - powinien być dostępny do wydrukowania na stronie, a nie dodawany do każdych zakupów.
No i ulotki...

6

Odp: Sklepy sportowe

To się nazywa personalizowanie procesu sprzedaży - wiesz, kto zarobił dzięki Twojemu zakupowi...

7

Odp: Sklepy sportowe

Sprawdźcie sobie koniecznie te ofertę . Sklep ma szeroki wybór odzieży sportowej oraz obuwia do uprawiania różnorodnych sportów. Jest tam wiele obniżek, dzięki czemu można podczas zakupów wiele zaoszczędzić.

8

Odp: Sklepy sportowe

Teraz  dają rabat 15% na ubrania PROSTO KLASYK i wiele innych znanych marek odzieży hip-hopowej i streetwearowej big_smile

9

Odp: Sklepy sportowe

Ja lubię Decathlon - zawsze znajdę tam coś, czego potrzebuje smile

10

Odp: Sklepy sportowe

[quote=Rafek24]Teraz dają rabat 15% na ubrania PROSTO KLASYK i wiele innych znanych marek odzieży hip-hopowej i streetwearowej big_smile[/quote]
Kupiłam tam niedawno dres (spodnie + rozpinana bluza z kapturem) i bluza ma bardzo krzywą kieszeń przednią. Trochę lipa przy takiej wysokiej cenie.

11

Odp: Sklepy sportowe

w martesie to wyprzedaz jest caly rok tongue jak bylam tam na obnizkach to ceny nie roznily sie jakos specjalnie od tych co dwa miesiace wczesniej. minus taki, ze tam nie kupie juz elektroniki, a wlasnie sie zastanawiam nad kupnem smartwatcha.

12

Odp: Sklepy sportowe

Raczej u nich smartwatcha nie znajdziesz, a generalnie do czego ci taki sprzet? Ja biegam z endomondo i mi to w zupełności wystarcza

13

Odp: Sklepy sportowe

wlasnie zaczelam chodzic na crossa, waga mi stoi, ale po ubraniach cos czuje, ze chudne i jakbym miala taki zegarek to bym wiedziala ile kalorii spalilam.  tylko, ze nie wiem jaki smartwatch jest dobry.

14

Odp: Sklepy sportowe

Uuuu to niestety endomondo Ci raczej przy crossie nie pomoze.

15

Odp: Sklepy sportowe

a od czego sa portale typu ceneo, opineo czy opiniertvagd ? skorzystaj z jakiej porownywarki produktow i sie moze na cos zdecydujesz.

16

Odp: Sklepy sportowe

Ja muszę zajrzeć do Martesu, bo szukam nowego stroju kąpielowego.

17

Odp: Sklepy sportowe

Ja lubię wiele różnych marek odzieży sportowej, dlatego nie ograniczam się tylko do jednej. wybieram takie rzeczy, które najbardziej mi odpowiadają jakościowo i cenowo. Jest mi w ten sposób o wiele wygodniej robić zakupy.

18

Odp: Sklepy sportowe

Nie robię zakupów w Martesie, ponieważ 90% produktów importowanych jest z Chin. Tanie, ale jakość ... marna. Żona uparła się, by kupić dzieciom buty. Szkoda, że wytrzymały tylko tydzień. Pierwsze zajęcia WF na dworze i buty do wyrzucenia !!!!

19

Odp: Sklepy sportowe

Ja tak @alina lubię, kiedy mogę przejrzeć w jednym miejscu kilka różnych marek. . Mają niezłe wyprzedaże. Zazwyczaj kupuję kilka produktów na raz, a jak cos mi się nie podoba to odsyłam do sklepu. Teraz przymierzam się do zakupu eleganckich ubrań do nowej pracy.

20

Odp: Sklepy sportowe

A Absport można kupić tanio dużo różnych produktów. Znajdziecie tam między innymi kurtki 4f

21

Odp: Sklepy sportowe

A ja właśnie szukałam już od dłuższego czasu butów sportowych i byłam oczywiście w decathlonie i w innych sklepach sportowych, ale nie rzuciło mi się nic w oczy. Najbardziej chciałabym air maxy, ale tych butów w stacjonarnych sklepach już nie ma, a jak są to jakieś resztki i same duże rozmiary.

22

Odp: Sklepy sportowe

Moje ulubione zakupy to zakupy w sklepach sportowych smile. Tutaj nie jestem chyba odosobniony i korzystam z dobrodziejstw internetu . Sportowy ubiór był mi potrzebny na zawody sportowe i tam zakupiłem, łącznie z odzieżą termoaktywną.

Ostatnio edytowany przez Paulinio (2017-05-29 15:56:06)

23

Odp: Sklepy sportowe

Ja lubię taką markę Dare2b - mają sklep online, ale ich rzeczy dostępne są czasem stacjonarnie. Moja ulubiona kurtka jest właśnie od nich. Mam też legginsy i zastanawiam się nad koszulką do biegania, bo jest teraz za 40zł tylko smile

24

Odp: Sklepy sportowe

w sklepach sportowych internetowych lepiej opłaca się kupować, większe są przeceny

25

Odp: Sklepy sportowe

A jakie macie koszulki na rower? Właśnie czytam na ten temat m.in. tutaj [url]http://portal.bikeworld.pl/artykul/porady/przeglad_rynku/16176/jaka_koszulka_na_rower[/url] i nie wiem, na co się zdecydować. Możliwości jest tak wiele....