1

Temat: Lekcje tańca przed weselem

Chodziłyście na kurs tańca żeby lepiej wypaść przed gośćmi na swoim weselu? Czy poszłyście na żywioł?:)

2

Odp: Lekcje tańca przed weselem

Ja bym się wybrała na pewno, bo taniec nie jest moją mocną stroną..

3

Odp: Lekcje tańca przed weselem

Zajrzyj sobie do nich, może coś wybierzesz. Moim zdaniem przed weselem należy pójść na kurs, by zaskoczyć swoich gości i ładnie zatańczyć ten najważniejszy taniec życia.

4

Odp: Lekcje tańca przed weselem

Teraz to każdy chodzi na taki kurs tańca. To jest podstawa. Myślę, że mało kto by był odważny na aż taki spontan. Moja koleżanka ostatnio mówiła, że wybiera się  na zajęcia. Myślę, że w takich miejscach to i układ ułożą i piosenkę dobiorą.

5

Odp: Lekcje tańca przed weselem

Chodzę na kurs tańca przed ślubem... brata smile Jeśli macie karty np multisport to sprawdzajcie szkoły tańca w swoich miejscowościach bo może nie będziecie musiały płacić za kurs:) Ja tak chodzę. Wpłaciliśmy tylko kaucję zwrotną 60zł/os.

6

Odp: Lekcje tańca przed weselem

Jeżeli ktoś jest "noga" z tańca to jak najbardziej polecam. Moje wesele dopiero za rok ale już teraz zapisałam się na kurs tańca z moim narzeczonym. Bardzo nam się spodobało tańczenie, a wcześniej kompletnie nie umieliśmy. Teraz szukam jakiś  butów do tańczenia dla siebie, możecie coś polecić ?

7

Odp: Lekcje tańca przed weselem

Takie kursy to super sprawa smile Razem z moim obecnym mężem zapisaliśmy się takie lekcje smile Nie dość że opanowaliśmy podstawowe kroki i prosty układ, to mieliśmy przy tym sporo zabawy i spaliliśmy trochę kalorii big_smile

8

Odp: Lekcje tańca przed weselem

Z moim narzeczonym tak sie juz natańczylismy na innych weselach i imprezach że dosc dobrze sie zgrywamy w tancu. Myśle że podpatrzymy jakieś figury w internecie i sami sie nauczymy układu, nie ma potrzeby raczej chodzic do szkoły tanca. Tymbardziej ze u nas w miescie takiej nie ma, musielibyśny dojeżdzac a to jest sie raczej nie opłaca.

9

Odp: Lekcje tańca przed weselem

My chodziliśmy na kurs tanca jeszcze długo przed zaręczynami, takiego towrzyskiego, podstawowe kroki kilku różnych tanców popoularnych, wiec podstawy walca znamy, sądze ze nam wystarczy na pierwszy taniec, nei wiadomo czego znowu nie chcemy.

10

Odp: Lekcje tańca przed weselem

> atena70 napisał/a:

> Takie kursy to super sprawa smile Razem z moim obecnym mężem zapisaliśmy się takie lekcje , skąd pochodzimy smile Nie dość że opanowaliśmy podstawowe kroki i prosty układ, to mieliśmy przy tym sporo zabawy i spaliliśmy trochę kalorii big_smile

Równiez korzystalismy ze szkoly i goraco polecamy. Nie sadzilam, ze tacy taneczni laicy jak my beda w stanie opanowac fajna choreografie slubna. Nasz taniec wyszedl naprawde pieknie wink Warto wlozyc troche wysilku w takie zajecia, bo to jest niesamowita pamiatka na lata.

11

Odp: Lekcje tańca przed weselem

Najlepiej chodzić razem na dyskoteki, tam można podpatrzeć mistrzów tańca i wyszkolić kroki wink

12

Odp: Lekcje tańca przed weselem

Dziś każdy tańczy jak chce, tak że nie ma co szaleć z tym, nikt tam nie ocenia jak w tańcu z gwiazdami:)