26

Odp: Jak najlepiej posadzić zioła i przyprawy?

Też mam donice podświetlane u siebie w domu. Bardzo dobrze się prezentują, i tak jak Marylka20 mówi, są sporo tańsze w internecie niż w sklepie stacjonarnym. Ja dostałam jeszcze darmową wysyłkę, a zamawiałam w sklepie . Swoje mam akurat w salonie ustawione, ale zastanawiam się właśnie, czy na tarasie sobie kolejnych dwóch nie postawić, bo uroczo wyglądają i przede wszystkim bardzo oryginalnie.

27

Odp: Jak najlepiej posadzić zioła i przyprawy?

Zioła i przyprawy jest dobrze wsadzić koło domu, a nawet w domu. Sprawdzi się to pod wieloma względami. ja takie roślinki sadze z sadzonek lub nasion, a potem mam jak znalazł do obiadu.

28

Odp: Jak najlepiej posadzić zioła i przyprawy?

Kupiłam w Home&you śliczne doniczki na zioła, ale potem zdałam sobie sprawę, że przecież są małe i jest ich tylko trzy, więc zioła w nich posadzone będą bardziej pełnić funkcję ozdobną niż użytkową big_smile

29

Odp: Jak najlepiej posadzić zioła i przyprawy?

Też dobrze wink Zasadź w nich te zioła których najczęściej używasz i będziesz je mieć zawsze pod ręką smile

30

Odp: Jak najlepiej posadzić zioła i przyprawy?

W doniczkach na oknie, wtedy masz nad nimi kontrolę i łatwiej je podlewać regularnie.

31

Odp: Jak najlepiej posadzić zioła i przyprawy?

Ale doniczki muszą być duże, bo inaczej rośliny się nie rozrosną mając ograniczone miejsce na korzenie.

32

Odp: Jak najlepiej posadzić zioła i przyprawy?

Mam taką platformę do rozsady z dolkami na 12 szt. i tam wysiewam zioła na parapecie.