101

Odp: jaką wodę pić?

woda w domu musi być. mamy też baniak, ale jakoś ta woda tak na co dzień mi nie wychodzi. ponoć najlepiej przyswaja się pita rano. poza tym większe ilości na raz - powyżej 200 ml są przez organizm.. powiem krótka - wysikiwane wink nie nawadniają organizmu.

102

Odp: jaką wodę pić?

wodę powinno pić się z dodatkiem np. soku z cytryny ,sama woda przelatuje przez nas i nic z niej nie korzystamy

103

Odp: jaką wodę pić?

Ja staram się unikać cytryny ze względu na kwasową erozję szkliwa hmm

104

Odp: jaką wodę pić?

Czytałam kiedyś, że cytryna wcale nie zakwasza organizmu. Ale jak to jest ze szkliwem to szczerze mówiąc nie mam pojęcia. . Podczas odchudzania jest to naprawdę ważne.

105

Odp: jaką wodę pić?

Ja piję wodę z dzbanka Aquaphor super on filtruje związki toksyczne dla organizmu .
Jestem świadoma ,że wody samej nie powinno się pić ,dodaję trochę soku z cytryny

106

Odp: jaką wodę pić?

Bardzo polecam Vytautas! ale nie wszędzie można kupić . Jest naprawdę fenomenalna choć w smaku nie każdemu przypadnie do gustu

107

Odp: jaką wodę pić?

ja filtruję wodę. nie mam siły znosić butelek do domu, nie mam miejsca, żeby je przechowywać i chęci, żeby to później wynosić do śmieci wink
tak czy siak muszę filtrować wodę kotom, więc wszyscy jesteśmy zadowoleni smile

108

Odp: jaką wodę pić?

ostatnio jak mam troszkę więcej finansów to pije czarną wodę smile

109

Odp: jaką wodę pić?

Tylko niegazowaną i staram się szukać takiej która byłaby ze szkła nie z plastiku i miała jak najwięcej składników mineralnych smile

110

Odp: jaką wodę pić?

Wydaje mi się, że najlepiej jest pić niegazowaną. Może sprawdź, jaki skład ma ta woda. Na pewno nada się i dla dzieci i dla dorosłych...

111

Odp: jaką wodę pić?

gazowanej nie polecam, jak już trzeba jakąś kupić w sklepie to niegazowaną.
zawsze wtedy trzeba patrzeć na poziom zmineralizowania wody, który jest podany na etykiecie, im większy tym lepiej
a co do innych sposobów to szklanka wody z kroplami soku z cytryny wypita z rana to dobry sposób na poprawę metabolizmu.

112

Odp: jaką wodę pić?

Wodę najlepiej pić filtrowaną albo źródlaną. Oczywiście mowa tutaj o osobie zdrowej, która nie ma żadnych braków odżywczych. W przypadku kiedy czujemy się źle, mamy niedobór witamin to warto skorzystać z terapii tzw. Żywą Wodą. Znalazłam o niej info na miastokobiet.eu , tam jest szerzej wszystko opisane. W każdym razie istotne jest to co pijemy i nie powinniśmy tej kwestii ignorować

113

Odp: jaką wodę pić?

A ja gdzieś słyszałam, że najlepsza jest woda mineralna (z tych butelkowych), bo źródlana ogólnie jest nieco uboższa w minerały. Nie powinno się za to pić gazowanych, ani smakowych, te ostatnie to sama chemia. Kiedyś oglądałam jakiś program o wodzie i stwierdzono jasno i dobitnie, że wody smakowe nie zasługują na miano wody.

114

Odp: jaką wodę pić?

Co do wód butelkowanych, to czytałam, że większość producentów wykorzystuje wodę z miejskich wodociągów, więc jakością nie różnią się wiele od kranówki. Zamiast kupować wodę butelkowaną lepiej zaopatrzyć się w filtr do wody, który oczyści kranówkę - tak oczyszczona woda jest w pełni bezpieczna, smaczna i zdrowa.

115

Odp: jaką wodę pić?

ja to nie lubię wody zwykłej, mąż też zawsze mówi "a co ja zwierze jestem?" ale w końcu znalazłam alternatywe tzn  owocowooo smile

116

Odp: jaką wodę pić?

Najlepiej, niskosodową. Za dużo minerałów, też nie jest dobrym.

117

Odp: jaką wodę pić?

Zgadzam się MocnyWitek, że za dużo minerałów w wodzie nie jest dobre. Ale woda, zawierająca ich odpowiednią ilość jest konieczna w organizmie.  Podoba mi się to, że są one w szklanych butelkach. Jest to świetna opcja, jeśli zależy Ci na higienie... Bo sami wiecie, plastikowe nie wyglądają za estetycznie...

Ostatnio edytowany przez Beata20 (2017-05-16 08:56:43)

118

Odp: jaką wodę pić?

Pamiętajcie, żeby wodę mineralną pić spokojnie, małymi łykami. Podobno ma to wpływ na przyswajalność składników.

119

Odp: jaką wodę pić?

Ja wybieram zawsze mineralne, np. cisowianka albo naleczowianka, polaris też spoko.

120

Odp: jaką wodę pić?

Dla mnie marka jakiegoś większego znaczenia nie ma, ale wole kupować w większych butelkach, nawet 5-litrowych. Nie pijam już źródlanej, jak kiedyś, przestawiłam się na mineralną.

121

Odp: jaką wodę pić?

W tak dużych butelkach nie kupuję. Mam zawsze parę zgrzewek butelek 1,5 litrowych i to mi na jakiś czas wystarczy. A piję ją od lat zanim dostała markę i uznanie nie tylko u klientów w kraju. Widocznie wiem, co dobre:)

Ostatnio edytowany przez urszulka32 (2017-06-01 12:13:01)

122

Odp: jaką wodę pić?

Tylko mineralna! Często źródlana jest gorsza od kranówki. Warto też przepadać swoją wodę z kranu bo może jest bardzo dobrej jakości. Albo wręcz przeciwnie. Też zauważyłam, że im bardziej zmineralizowana jest woda, tym bardziej mnie nawadnia i jestem mniej spragniona.

123

Odp: jaką wodę pić?

podobno najlepsza jest gazowana woda z solą

124

Odp: jaką wodę pić?

Czystą:) Najlepiej przefiltrowaną, a nie taką ze sklepu, z plastikowych butelek, które uwalniają związki chemiczne do wody...

125

Odp: jaką wodę pić?

Dokładnie, nie wiem jak można w ogóle pić coś, co stało kilka miesięcy albo i rok w plastiku... Brrr!