76

Odp: Wszystko o sukienkach

Na wolnym rynku ceny potrafią się różnić nawet o 50%, a napis "Promocja" nie zawsze oznacza, że kupimy coś taniej niż gdzie indziej:)

77

Odp: Wszystko o sukienkach

A podobają się Wam takie sukienki do pracy? Planuję sobie taką kupić bo moim zdaniem, będzie idealna na upalne dni do pracy i na wizytowe spotkania. Jak uważacie? Będzie odpowiednia?

78

Odp: Wszystko o sukienkach

ja przez dłuuugi czas nie chodziłam w sukienkach bo się wstydziłam, w sumie sama nie wiem, jakoś źle się w nich czułam. tak na dobrą sprawę zawsze miałam jedną lub dwie sukienki na jakąś wielką okazję. w tym roku stwierdziłam że koniec i kupiłam  pudrową sukienkę z wiązaniem

79

Odp: Wszystko o sukienkach

ja bardzo lubię sukienki, szczególnie na lato taki zwiewne. Zamówiłam sobie kilka fajnych sukieneczek

80

Odp: Wszystko o sukienkach

Fajnym połączeniem luzu i elegancji są sukienki  Do tego ładnie uszyte i z porządnych materiałów, bo to polski producent. Przekonajcie się same... warto!

81

Odp: Wszystko o sukienkach

Uwielbiam sukienki w kwiaty, najlepiej na jasnym tle...

82

Odp: Wszystko o sukienkach

Szczerze nie przepadam za sukienkami, ale od czasu do czasu kupuję sobie sukienkę. Ostatnio kupiłam taką w sam raz na ciepłą wiosnę i lato będzie smile Ma granatowe tło, a na nią naniesione paski w różnych kolorach. Ma luźny krój, okrągły dekolt,  krótkie przycięte rękawy.

83

Odp: Wszystko o sukienkach

Ostatnio mam chęć na koronkowe sukienki:)

84

Odp: Wszystko o sukienkach

Teraz są modne sukienki rozkloszowane....