26

Odp: Dzień ojca

Świetny pomysł na prezent podrzucił mi ostatnio mój szwagier, kupił sobie trymer i dostał 200 zł z powrotem od babylissa, a ze mój jest brodaczem to z prezentu powinien się ucieszyc

27

Odp: Dzień ojca

[quote=summerlove]Najlepsze prezenty dla faceta to te praktyczne:)
Można też kupić coś, co widzimy, że już mu się zużywa, np. nową elektryczną maszynkę do golenia, albo jakiś modny gadżet do auta.[/quote]
Dokładnie tak! To się zawsze sprawdza smile Zwłaszcza w przypadku facetów, którzy nie przepadają jakoś szczególnie za prezentami, bo sami kupują sobie to, czego chcą lub potrzebują.

28

Odp: Dzień ojca

Ja mojemu planuje kupić koszulkę i taką samą dla młodego wink

29

Odp: Dzień ojca

Mój tata uwielbia gadżety do samochodu, więc z siostrą zamówiłyśmy mu lokalizator do auta, będzie sobie sprawdzał, jak jeździ, ile paliwa spalił, gdzie był itd
Chciał mieć coś takiego, więc dostanie w prezencie big_smile

30

Odp: Dzień ojca

Ja nie jestem do końca pewna jaki prezent na Dzień Ojca najbardziej spodoba się mojemu tacie. Zgadzam się z Wami, że najlepsze są praktyczne podarunki - dlatego chyba zdecyduję się na rękawiczki kolarskie.  Mój tata dużo jeździ na rowerze - myślicie, że to dobry pomysł?

31

Odp: Dzień ojca

A może by tak wydrukowac kilka wspolych zdjec i zrobic kolaż ? Ja taki prezent  zrobilam Mamie, wydrukowałam zdjęcia, kupilam ramke z mozliwoscia dodania paru zdjęć smile

32

Odp: Dzień ojca

Jeśli chodzi o prezenty dla facetów to niegdyś była to dla mnie katorga bo nie miałam pojęcia co kupować. Znalazłam jednak na to złoty środek i kupuję rzeczy praktyczne jak np kosmetyki. Tobie też radziłabym iść tą drogą. Jeżeli nie wiesz za bardzo gdzie kupić dobrej jakości kosmetyki to ja polecałabym Ci zajrzeć bo mają bardzo duży wybór i przystępne ceny :

33

Odp: Dzień ojca

[quote=Jadzia0]A może by tak wydrukowac kilka wspolych zdjec i zrobic kolaż ? Ja taki prezent  zrobilam Mamie, wydrukowałam zdjęcia, kupilam ramke z mozliwoscia dodania paru zdjęć smile[/quote]

To jest świetny pomysł. Takie rzeczy zawsze się podobają i są rozczulające. W każdym bądź razie nigdy nie widziałem, aby było inaczej.

34

Odp: Dzień ojca

Mój tata jest totalnym łasuchem tak wiec jasne,że by się ucieszył z tortu albo z cukierków. Ale niezbyt chciałabym mu coś takiego kupować bo jednak nie jest to dobre ani dla zdrowa ani dla figury. Wam również proponuję z czegoś takiego zrezygnować na rzecz czegoś co mu się przyda i w ciągu roku będzie mu przypominac o dniu ojca:
krawat
portfel
albo fajna koszulkę
[url]https://www.megakoszulki.pl/blog/pewniaki-na-dzien-ojca-czyli-top-5-sprawdzonych-prezentow-dla-taty[/url]
Śmiechowe są takie koszulki:
[img]https://www.megakoszulki.pl/uploads/20170613142253mkmmk.jpg[/img]

Ostatnio edytowany przez lenne (2017-08-08 12:50:12)

35

Odp: Dzień ojca

Fajna ta koszulka, ale mój tata raczej nie lubi takich spersonalizowanych prezentów. Postanowiłam, że w tym roku kupię dla niego coś bardzo praktycznego. Uzgodniłam z mamą, że najlepszy będzie zegarek. Wybrałam taki klasyczny model - [img]https://limango-res.cloudinary.com/t_product-thumb-75,/v1/product/4507573/1/alexander-milton-zegarek-kwarcowy-salus-w-kolorze-srebrno-czarnym.jpg[/img]
Zrezygnowałam z dodatkowych opcji, bo boję się, że się w nich pogubi.

36

Odp: Dzień ojca

Fajnie, dzięki wielkie za sprawdzone porady smile

37

Odp: Dzień ojca

no mój prezent może nie był najzdrowszy, ale Ojciec był bardzo happy smile zamiast standardowych słodyczy albo koszulek kupiłam mu elektryczny młynek do tytoniu, który zamówiłam na bletki.com Ojciec gdy zobaczył to cudo cieszył se jak dziecko z nowego samochodziku ;p

38

Odp: Dzień ojca

Panowie starszej daty uwielbiają o siebie dbać, dlatego świetnym prezentem mogą być akcesoria do brody. Mój tata i dziadek uwielbiają tego typu rzeczy. Tu  mają spory wybór, a ceny są dobre. Można tez kupić gotowe zestawy, które idealnie spiszą się w roli prezentu smile

39

Odp: Dzień ojca

Super prezentem jest taki kosz z pysznościami

40

Odp: Dzień ojca

Bardzo fajne pomysły smile

41

Odp: Dzień ojca

Ja od siebie mogę polecić by przed zakupami przejrzeć oferty różnych sklepów z prezentami i poradniki prezentowe. Można wpasć wtedy na ciekawe pomysły.

42

Odp: Dzień ojca

U mnie zawsze  sprawdza się na tę okazję zestaw do golenia:)