1

Temat: najbardziej nietrafiony prezent

Jaki był najbardziej nietrafiony prezent, jaki kiedykolwiek dostałyście? Ja swego czasu dostałam od męża... patelnię. Po prostu masakra!

2

Odp: najbardziej nietrafiony prezent

Dobra patelnia nie jest zła wink Ale zależy jeszcze na jaką okazję i czy ktoś lubi gotować wink Mój może nie najbardziej nietrafiony ale niezbyt udany- chłopak zapytał się co chcę dostać na mikołaja. Więc zaczęłam naprowadzać go na pierścionek "Wiesz, takie coś żebym mogła je mieć ZAWSZE przy sobie, a jak na TO spojrzę to żebym pomyślała o tobie". Dostałam wielkiego misia bo "przecież jak na niego popatrzysz to o mnie pomyślisz"... tongue

3

Odp: najbardziej nietrafiony prezent

Tak, nie ma to jak liczyc na inteligencje mężczyzn ;-). Ja chyba nic jakiegoś strasznego nie dostałam. Ale wszystkie przynoszone kwiatki zawsze zbywałam pytaniem - a co, książek nie było? ;-)

4

Odp: najbardziej nietrafiony prezent

hehe smile Mnie najbardziej zastanawia fakt, dlaczego patelnia, żelazko czy zestaw garnków dla kobiety to totalna prezentowa wtopa, a wiertarka czy szlifierka kątowa dla faceta to prezent jak najbardziej ok. Zwróćcie uwagę, że oni uwielbiają dostawać takie prezenty, więc pewnie myślą analogicznie względem nas smile Choć nie ukrywam, że my jesteśmy jacyś zupełnie inni, gdyż najbardziej podobają nam się...

5

Odp: najbardziej nietrafiony prezent

A ja uważam, że dobre prezenty nie muszą być specjalnie drogie, ważne aby były kreatywne i ważne, żebyśmy czuli że otrzymaliśmy je "od serca dla serca". Jakiś czas temu dostałam od córki miód, ale specjalnie zapakowany i z dedykacją smile. Nie ukrywam, że mi się spodobał prezent, bo bardzo lubię miód, do tego stopnia, że rodzina woła na mnie "Puchatek"! Także wierzcie mi lub nie, ale prezent wcale nie musi kosztować Bóg wie ile, aby ucieszyć obdarowanego. A córkom i synom polecam ten artykuł, w końcu do Dnia Matki zostały już niecałe 2 miesiące.

Ostatnio edytowany przez jubik (2017-04-05 14:07:38)

6

Odp: najbardziej nietrafiony prezent

Ale nikt nie mówi że prezent musi kosztować nie wiadomo ile. Od bardzo drogiego gadżetu "do niczego" których nie znoszę wolałabym niedrogi kosmetyk który lubię używać;)

7

Odp: najbardziej nietrafiony prezent

[quote=KakaOK]Jaki był najbardziej nietrafiony prezent, jaki kiedykolwiek dostałyście? Ja swego czasu dostałam od męża... patelnię. Po prostu masakra![/quote]
Mąż pewnie chciał dobrze. Uznał, że skoro jest często używana to przyda się nowa. Nie pomyślał, że taki prezent dla żony to tak nie jest koniecznie odpowiedni. My od razu myślimy że facet goni nas do kuchni i wskazuje nam nasze miejsce przez to. A przecież jemu chodziło o cos zupełnie innego. Chciał dać po prostu praktyczny prezent.
Terenia 4 ma rację. My im też kupujemy sprzety, które używają podczas męskicj zajęć smile
I też uważam że dobry prezent nie musi być drogi, czasami można nadrobić wyobraźnią.

8

Odp: najbardziej nietrafiony prezent

Czasami nawet taki zbyt drogi prezent jest kłopotem, bo zobowiązuje, bo bywa niewygodny. Ja czasem też daję drobiazgi bez zadnej okazji, bo ludzie sie nie spodziewają i zwykle bardzo sie cieszą.

9

Odp: najbardziej nietrafiony prezent

Drogi to nie problem, gorzej jak jest nietrafiony:/

10

Odp: najbardziej nietrafiony prezent

[quote=AnetaL]Czasami nawet taki zbyt drogi prezent jest kłopotem, bo zobowiązuje, bo bywa niewygodny. Ja czasem też daję drobiazgi bez zadnej okazji, bo ludzie sie nie spodziewają i zwykle bardzo sie cieszą.[/quote]

Też czasami robię takie prezenty, wtedy są najfajniejsze bo samo miłe zaskoczenie i radość z niespodzianki jest najlepszym podziękowaniem za taki drobiazg. Miło jest patrzeć jak nasi najbliżsi cieszą się z prezentów.

A co do nietrafionych prezentów to ja chyba nie dostałam nigdy takiego z którym nie wiedziałabym co zrobić. Są to prezenty mniej lub bardziej trafione, ale zawsze można je jakoś wykorzystać smile

11

Odp: najbardziej nietrafiony prezent

Moj facet zbieral sie juz ponad 7 lat do zareczenia sie ze mna, z kazdej strony byl napierany i nic. W koncu wzial mnie w srodku zimy na romantyczny, drogi wyjazd na Kanary. Bylam juz pewna ze to tam sie oswiadczy. W bardzo romantycznej chwili powiedzial, ze mi cos tam. Byla to kawa Fantino  , w sumie lubie ja no ale nie o tym marzylam wtedy... Okazalo sie ze w niej byl pierscionek! Wiec byl to jednak udany prezent

12

Odp: najbardziej nietrafiony prezent

[quote=AnetaL]Czasami nawet taki zbyt drogi prezent jest kłopotem, bo zobowiązuje, bo bywa niewygodny. Ja czasem też daję drobiazgi bez zadnej okazji, bo ludzie sie nie spodziewają i zwykle bardzo sie cieszą.[/quote]
Tak, też miałam dziwną sytuację, kiedy wykosztowałam się na kogoś tylko dlatego, że chciałam, a ten ktoś poczuł się zobowiązany i wykosztował się również, w dodatku jeszcze bardziej, więc z kolei ja poczułam, że muszę się odwdzięczyć, a za to znów dostałam zobowiązujący prezent sad Chce się komuś sprawić radość, a wychodzi trochę inaczej sad

13

Odp: najbardziej nietrafiony prezent

Kiedyś myślałam, że skarpetki są passe, ale im jestem starsza tym bardziej lubię je dostawać big_smile

14

Odp: najbardziej nietrafiony prezent

Hahhaa big_smile Ja dostaję od przyjaciółki czasami, ale są zawsze prześliczne, kolorowe. Mają albo ładne wzorki, albo zabawne obrazki. W zimie dostałam takie czerwono-białe, cudne, komplet przewiązany czerwoną atłasową wstążką, więc specjalny taki prezentowy, a na Walentynki w tęczę z kotem-jednorożcem big_smile

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2017-05-18 13:25:48)

15

Odp: najbardziej nietrafiony prezent

Praktyczny prezent też ma swój urok:)

16

Odp: najbardziej nietrafiony prezent

Ja zawsze cieszę się z prezentu, obojętnie czy jest drogi, tani czy samodzielnie zrobiony

17

Odp: najbardziej nietrafiony prezent

Ja z kupnem prezentu zawsze mam problem. Boję się, że się komuś nie spodoba i zostanie rzucony w kąt. Ciężko jest trafić w gust drugiej osoby szczególnie jeśli jej się dobrze nie zna. Teraz zastanawiam się, czy wiertarka  będzie dobrym pomysłem na prezent dla majsterkowicza. Jak myślicie?

18

Odp: najbardziej nietrafiony prezent

Majsterkowicz na pewno ma już wiertarkę.

19

Odp: najbardziej nietrafiony prezent

Zestaw pięknych mydełek w kostce, ale niestety ja ich w ogóle nie używam... Więc ode mnie dostała je w prezencie moja ciocia smile

20

Odp: najbardziej nietrafiony prezent

Ostatnio taki dostałam - nowy zestaw do manicure, których mam już dwa....

21

Odp: najbardziej nietrafiony prezent

Ooou... musisz częściej malować pazurki? Albo podzielić się z kimś smile

Najbardziej nie lubię dostawać tych słodyczy, których nie cierpię. Są takie. I to dostaję je od osób, które powinny znać moje upodobania, ale kupują przecież to, co ich zdaniem jest smaczne, nie moim smile

22

Odp: najbardziej nietrafiony prezent

Akurat u mnie to nie jest problem, bo jak coś takiego dostaję, to mam bandę siostrzeńców p o sąsiedzku, oni pochłoną wszystko co słodkie:) Nie wybrzydzają wcale...
Ale nie lubię dostawać tych śmiesznych prezentów, które niczemu praktycznemu nie służą.

23

Odp: najbardziej nietrafiony prezent

Zestaw : deska do serów + sztućce, fajna, ale... ja nie lubię serów!

24

Odp: najbardziej nietrafiony prezent

U mnie to była prostownica, a włosy mam proste jak druty:)

25

Odp: najbardziej nietrafiony prezent

Uuu... to rzeczywiście nieprzemyślany prezent.

A zdarzyło Wam się otrzymać w prezencie coś, co już macie, albo dać komuś coś, co już ta osoba ma?