26

Odp: Co nowego na wiosnę w garderobie?

Fajna ta brązowa torebka. Niemniej jeśli o mnie chodzi to wolę o wiele jaśniejsze kolory w wiosennej garderobie. Ostatnio bardzo mi się podobają pastele. Kupiłam sobie kilka ubrań w pastelach oraz zrobiłam sobie nawet takie paznokcie hybrydowe smile

Aktualnie zastanawiam się nad zegarkiem. Myślicie,ze jeszcze w modzie są zegarki w kolorze złotym? Czy jednak lepiej jest kupić sobie coś srebrnego.
Szczerze powiedziawszy to to złoto średnio mi się podoba (zawsze wolałam srebro).

27

Odp: Co nowego na wiosnę w garderobie?

też wolę srebro, ale rzeczywiście do niektórych kolorów lepiej pasuje złoto...mam masę zegarków, więc często mam problem, który założyć i wtedy najcześciej kończy się na jakiejś bransoletce. Jak nie możesz się zdecydować, to polecam ten sposób big_smile niedawno odkryłam, że wojas ma też bransoletki i nie widać za bardzo w jakim kolorze są ich okucia, więc pasują do wielu rzeczy wink
[img=PunBB bbcode test]https://wojas.pl/media/product/main_img_21785.jpg[/img]

28

Odp: Co nowego na wiosnę w garderobie?

wojas ma biżuterię? nie miałam pojęcia. Niezły pomysł, ale mimo wszystko wolałabym mieć też zegarek tongue

29

Odp: Co nowego na wiosnę w garderobie?

U mnie nowe torebki i nowe chusty. Oczywiście buty też. Jakoś nie bardzo udało mi się zmienić tej wiosny innych części garderoby, a uświadomiłam sobie to dopiero odpowiadając na to pytanie. Kupiłam co prawda kieckę i jakieś t-shirty, ale to na lato.

30

Odp: Co nowego na wiosnę w garderobie?

[quote=micrav]wojas ma biżuterię? nie miałam pojęcia. Niezły pomysł, ale mimo wszystko wolałabym mieć też zegarek tongue[/quote]
też nie wiedziałam big_smile ale na sklepie chyba tego za bardzo nie eksponują, bo byłam ostatnio i nie widziałam niczego takiego.

31

Odp: Co nowego na wiosnę w garderobie?

U mnie też standardowo nowe buty i biżuteria. Resztę rzeczy staram się kupować z pomocą mojej osobistej stylistki . Dzięki niej super wyglądam, nawet koleżanki zaczęły mnie naśladować

32

Odp: Co nowego na wiosnę w garderobie?

są teraz jakieś wyprzedaże? no i powinny się już zacząc pojawiac sandały, widziałaś jakieś?

33

Odp: Co nowego na wiosnę w garderobie?

Na razie jeszcze nie ma. Ja ostatnio kupiłam sporo sportowych rzeczy.

34

Odp: Co nowego na wiosnę w garderobie?

Uwielbiam wiosenne szaleństwo zakupowe. Ja najczęściej kupuję na wyprzedażach i w outletach. Bardzo lubię sukienki i zastanawiam się nad kupnem tej [img]https://limango-res.cloudinary.com/t_product-thumb-75,/v1/product/5425205/1/aller-simplement-sukienka-w-kolorze-brazowo-turkusowym.jpg[/img] . Co myślicie? Jakie dodatki będą do niej pasowały?

35

Odp: Co nowego na wiosnę w garderobie?

[quote=lipska]są teraz jakieś wyprzedaże? no i powinny się już zacząc pojawiac sandały, widziałaś jakieś?[/quote]
tak, widziałam, ale chyba tylko kilka par, bo zaczęły się wyprzedaże, więc pewnie musza się pozbyć asortymentu. Ja sie akurat załapałam na balerinki, na razie je rozchadzam po domu tongue

36

Odp: Co nowego na wiosnę w garderobie?

ja z racji tego, że mam kilka oficjalnych spotkań, rozmów o pracę itp to postawiłam na klasyczne sukienki. Stąd zamówiłam dwie i myślę jeszcze nad jedną, bo jakoś wyjątkowo podpasował mi ten fason

Ostatnio edytowany przez bejka (2017-05-31 12:08:09)

37

Odp: Co nowego na wiosnę w garderobie?

Kupno butów polecam w sklepie stacjonarnym bo nie ma to jak zobaczyć na żywo i zmierzyć smile A co do modnych ubrań... Po co kupować to co jest modne tylko przez sezon? Nie lepiej postawić na klasykę i móc chodzić w ubraniach przez dłuższy czas? W ten sposób można wyglądać dobrze bez wydawania kroci na ciuchy. Sama kiedyś kupowałam wszystko co tylko pojawiało się w sklepach a później nie nosiłam tych rzeczy bo do mnie nie pasowały. Któregoś dnia postanowiłam zrobić rewolucję w szafie (ale przede wszystkim w głowie), przeanalizowałam jej zawartość, rzeczy których nie nosiłam oddałam potrzebującym w akcji Pomaganie przez ubranie i w mojej szafie zrobiło się luźniej, bo znajdują się w niej teraz tylko takie ubrania, które można zestawiać ze wszystkim i które noszę smile

38

Odp: Co nowego na wiosnę w garderobie?

Ja inspiracji szukam na różnych blogach i forach modowych. W ubiegłym tygodniu odkryłam Watch2love:
[url]https://urodaizdrowie.pl/watch2love-wyjatkowy-butik-internetowy[/url]

39

Odp: Co nowego na wiosnę w garderobie?

Buty mi się podobają aczkolwiek nie wiem czy kupiłabym sobie buty ze sztucznzego tworzywa. Mam bardzo delikatne stopy i obawiałabym się,że buty by mnie obcierały. Wolę dopłacić trochę więcej, ale kupić sobie buty z prawdziwej skóry.  Takie będą o wiele lepsze.

W ostatnim czasie bardzo podobają mi się tropikalne wzory. Kiedyś nosiłam głównie pastele, aktualnie wolę mocne i wyraziste kolorki. W takich czuję się o wiele lepiej.

Szarpnęłam się nawet na takie spodenki:
[img]http://i.imgur.com/zbXMsCR.jpg[/img]

Ostatnio edytowany przez lenne (2017-07-30 11:09:13)

40

Odp: Co nowego na wiosnę w garderobie?

@be_so_lovelly skąd te piękne balerinki?? U mnie ostatnio skromnie, bo zaplanowałam sobie eurotrip w przyszłym roku i nie wydaje za dużo. Kupiłam sobie tylko jedne porządne sandały, żeby już były na ten i następny rok, a tak to oszczędzam na spełnianie marzeń <3

[img]https://wojas.pl/media/product/main_img_26291.jpg[/img]

41

Odp: Co nowego na wiosnę w garderobie?

Ja na wiosnę  się obkupiłam jak nigdy. Spore rabaty były, więc wyłapałam naprawdę fajne buty. Eleganckie, sportowe, sandałki i takie zwykłe balerinki na co dzień. Jakościowo wykonane naprawdę rewelacyjnie. Od jakiegoś czasu kupuję tylko markowe obuwie, bo po kontuzji kostki wiem, że są one dużo lepsze - mniej obciążają stopę oraz są stabilniejsze.

42

Odp: Co nowego na wiosnę w garderobie?

Kinia00 ja juz zastartowalam wykupowanie jesiennych butow na multu.pl ;D poki sa obnizki i promocje trzeba korzystac:D

43

Odp: Co nowego na wiosnę w garderobie?

Najlepszym wyjściem są zakupy pod okiem doświadczonej stylistki

44

Odp: Co nowego na wiosnę w garderobie?

Ja zaopatrzyłam się ostatnio w wiosenną kurteczkę na Netmodzie smile W bardzo fajnym, letnim kolorze - jestem zachwycona!

45

Odp: Co nowego na wiosnę w garderobie?

Kobietki polecam Wam blogi lifestyle o modzie tatuażach, urodzie smile

46

Odp: Co nowego na wiosnę w garderobie?

Na pewno sukienki, duuużo sukienek big_smile no i wygodne buty też się przydadzą na nowy sezon

47

Odp: Co nowego na wiosnę w garderobie?

A ja na wiosnę kupiłam sobie taką bardzo fajną sukienkę,  bawełnianą i dopasowaną i bardzo ją polubiłam ostatnio.

48

Odp: Co nowego na wiosnę w garderobie?

W cieplejsze dni ja będę chodzić w krótkich spodenkach, niezależnie od tego czy będą modne czy nie. Leżą w szafie od kilku sezonów więc czas je włożyć:)

49

Odp: Co nowego na wiosnę w garderobie?

Ale że co? Że nie miałaś ich jeszcze na sobie? big_smile

Ciekawe czy będę miała okazję pochodzić wreszcie w płaszczyku, który kupiłam nie mogąc pohamować zachwytu, a tymczasem zima tak szybko przechodzi w wiosnę, że niewiele jest okazji do ponoszenia go. hmm

50

Odp: Co nowego na wiosnę w garderobie?

Ja też mam parę rzeczy, które kupiłam w przypływie zachwytu, a po przyjściu do domu zachwyt opadł i tak sobie leżą...

Ostatnio edytowany przez outside (2021-03-11 15:08:22)