51

Odp: Przysmaki na grill

Mój grill z tamtego roku jest zużyty i zardzewiały i dopóki nie kupię nowego to zostaje patelnia i piekarnik...

52

Odp: Przysmaki na grill

Ostatnio robiłam na grillu nadziewaną cukinię, wydrążyłam środek, włożyłam kawałki obgotowanego kurczaka, pokrojoną w kostkę paprykę,  posypałam przyprawą do grilla, wyszło pyszne

53

Odp: Przysmaki na grill

Cukinia jest wspaniała, sama robię dużo potraw z nią, pieczonych i gotowanych, ale z grilla to wolę bakłażana

54

Odp: Przysmaki na grill

Dobra jest kaszanka z grilla

55

Odp: Przysmaki na grill

A jeszcze lepsze są jabłka i gruszki polane np. gorącą czekoladą

56

Odp: Przysmaki na grill

Owoce uznaję tylko w postaci surowej, jak z grilla to jakieś mięsko + warzywka

57

Odp: Przysmaki na grill

W weekend jadłam kurczaka, wspaniale zamarynowany, w ogóle polecam marynaty, najlepiej natrzeć nimi kurczaka na całą noc

58

Odp: Przysmaki na grill

Już będę za jakiś czas robić grila i mój przepiS:
Bakłażany z grilla po włosku
oliwa extra vergine     50 ml
ocet balsamiczny     100ml
bakłażany     500 g
papryczka chili czerwona     1
czosnek     2 ząbki
natka do podania    
sól    
szczypiorek do dekoracji    
dymka do podania    
sezam do posypania    

Ta tradycyjna włoska przekąska świetnie sprawdza się na przyjęciach w ogrodzie.

Wymieszać posiekane chili, zmiażdżony czosnek, ocet, oliwę i ćwierć łyżeczki soli. Pokroić bakłażany na plastry i upiec na grillu lub w piekarniku (200 C, ok. 20 minut). Upieczone, gorące plastry bakłażana wymieszać z sosem. Odstawić na 5 minut, aby nasiąkły. Posypać dymką i sezamem przed podaniem.

Ostatnio edytowany przez sistimisti (2015-06-24 12:14:48)

59

Odp: Przysmaki na grill

Ja bardzo lubię szaszłyki z kurczakiem i brzoskwinią z puszki posmarowane sosem sojowym. Wychodzą takie słodko - słone, bardzo dobre.

Ostatnio edytowany przez kassiatoja (2015-06-18 23:17:35)

60

Odp: Przysmaki na grill

Tęskni mi się  za grillowanymi warzywami z kurczakiem

61

Odp: Przysmaki na grill

No my planujemy wreszcie w ten weekend zrobic grilla. Pogoda ma być łądna tak wiec szkoda będzie z niej nie skorzystać ( wiosno wróć wreszcie !!! ).
Mam grilla w domu ponieważ jakiś czas kupiliśmy sobie elektrycznego to kilka przepisów już wypróbowałam. Przyznam się jednak, że taki grill elektryczny w niczym nie przypomina tradycyjnego prawdziwego grilla smile

62

Odp: Przysmaki na grill

jak dla mnie nie ma nic lepszego niż banan z grilla. Bez żadnych dodatków. Trzeba tylko go trzymać na tyle długo, aż się w środku "roztopi"

63

Odp: Przysmaki na grill

Ja lubię na grillu steka, kiełbaskę czy udźca, ale do tego też sałatki warzywne. W czasie lata można mieć ogóreczka , pomidora, sałatę, rzodkiewkę itp. od siebie z ogródka co łatwo nam potem wykonać taką sałatkę na grilla. Nie ma jak swoje.

64

Odp: Przysmaki na grill

Dzisiaj już było ciepło i też czekam na rozpoczęcie sezonu grillowego smile W ubiegłym roku furorę zrobiły ziemniaki z grilla z twarogiem i ziołami. Trzeba rozejrzeć się za nowymi przepisami wink Dzięki za namiary i wrzucajcie propozycje smile

65

Odp: Przysmaki na grill

Wyglada swietnie

66

Odp: Przysmaki na grill

Ja wczoraj robiłam halloumi z grilla. Zdecydowanie nie ma lepszego sera na grilla!

67

Odp: Przysmaki na grill

no u mnie ostatnio furorę robiły ryby. Mieliśmy gości i stwierdziłam że zrobimy inaczej niż wszyscy ;p podałam dorsza z grilla, łososia, grillowane warzywa w marynacie z oliwy no i cos standardowego dla tradycjonalistów - karkówkę smile przyznaję że trochę sie obawiałam, ale ostatecznie na stole została tylko karkówka. Chyba wszyscy mają już dość oklepanego mięsa z grilla. Ryby smakowały nawet dzieciakom.

68

Odp: Przysmaki na grill

Przetestowane wczoraj:
Bułeczki z kozim serem i pieczarkami portobello, palce lizać smile

69

Odp: Przysmaki na grill

Nie jadłam, na pewno spróbuję! Za to miałam ostatnio przyjemność jeść roladkę Chavroux z grilla, w owocowym szaszłyku. Ślinka cieknie na samo wspomnienie. smile

70

Odp: Przysmaki na grill

Ja najbardziej lubię cukinię, paprykę i bakłażana z grilla. Ale moja rodzina dość tradycyjnie kiełbaski i żeberka. Nasza rodzina jest spora i trzeba trochę tego kupić. A jakie sałatki polecacie do tradycyjnego grilla?

71

Odp: Przysmaki na grill

A lubicie ser halloumi? Wersja z grilla jest naprawdę przepyszna!

72

Odp: Przysmaki na grill

U nas na grillu ostatnio królował bakłażan . Fajny przepis znajdziesz na: [url]https://przepisy.pl/przepis/baklazan-w-oliwie[/url] . Mają tam wiele ciekawych propozycji na różne takie potrawki na grilla. Tanie a smaczne. Nawet dużo przy nich nie ma pracy tak naprawdę.

73

Odp: Przysmaki na grill

U mnie natomiast furorę na grillu zrobiła "szarpana wołowina". Faktem jest, że niestety na przyrządzenie jej potrzeba poświęcić sporo czasu.

[url=http://artederm.pl/]zamykanie naczynek[/url]

74

Odp: Przysmaki na grill

Pieczarki portobello z farszem z cukinii albo bakłażana, papryką, cebulką i dużą ilością curry, znikają w pół sekundy smile

75

Odp: Przysmaki na grill

Oscypki, ale takie prawdziwe smile