1

Temat: mezoterapia igłowa czy bezigłowa?

Czy ktos umie mi wskazac róznice między mezoterapią igłowa i bezigłową? Tzn wiem że w jednej się nakłuwa skórę a w drugiej jakoś “zdalnie” to robi ale chodzi mi o efekty, którą wykonać żeby osiągnąc lepsze? Skoro już zdecydowałam się za to zapłacic zalezy mi na jak najlepszych

2

Odp: mezoterapia igłowa czy bezigłowa?

Moim zdaniem też igłowa, ale najlepiej iść do dobrego salonu i tam Ci doradzą i umówią na wizytę. Zerknij na propozycje . Salon Kosmetyczny w Wrocławiu. Na pewno znajdziesz tam wiele ciekawych propozycji dla Siebie godnych uwagi. Doradzą i ustalą dogodny termin dla ciebie.

3

Odp: mezoterapia igłowa czy bezigłowa?

Tak naprawdę obie techniki mezoterapii służą tym samym rezultatom, różnią się przede wszystkim sposobem wykonania oraz częstotliwością konieczną dla osiągnięcia pożądanego efektu. Innymi słowy, mezoterapia igłowa szybciej przynosi efekty – podobne rezultaty można uzyskać po mniejszej liczbie zabiegów mezoterapii igłowej niż bezigłowej. Mezoterapia bezigłowa jest dla tych, którzy odczuwają dużą awersję przed igłą. Co prawda trzeba powtórzyć ją więcej razy niż igłową, ale zabieg jest bezbolesny i nieinwazyjny. Dodatkową zaletą mezoterapii igłowej jest możliwość zaaplikowania większej ilości substancji w głębsze warstwy skóry. Ostatnia różnica dotyczy ceny: cena pojedynczego zabiegu mezoterapii bezigłowej jest niższa, ale w sytuacji, gdzie trzeba zwiększyć ich częstotliwość, różnica kosztów maleje.

4

Odp: mezoterapia igłowa czy bezigłowa?

W takim razie jestem za igłowa, nie boję się ukłuć a bardzo mi zalezy na wygładzeniu skóry w kilku miejscach. A jak długo będzie widać ślady nakłuć? Ja bym chciała na twarz więc jakby nie patrzeć dość reprezentatywną częśc ciała a nie chce potem przez miesiąc siedzieć w domu

5

Odp: mezoterapia igłowa czy bezigłowa?

Efektem ubocznym mezoterapii igłowej mogą być zaczerwienienia i niewielkie obrzęki, które ustąpią po kilku, najwyżej kilkunastu dniach. Nie powinny być bardzo widoczne pod makijażem, więc nie trzeba będzie rezygnować z pracy i życia towarzyskiego smile

6

Odp: mezoterapia igłowa czy bezigłowa?

Ja sama chodzę na mezoterapię igłową  twarzy w chiroplastica i zawsze mnie znieczulają  do zabiegu maścią.
Więc lepiej znoszę wkłucia. A po samym zabiegu rzeczywiście zostają niewielkie ślady ale po kilku dniach nic nie widać.
Sama pani dr tłumaczyła mi że mezoterapia igłowa jest lepsza bo składniki są bezpośrednio podawane pod skórę i efekt jest niemal natychmiastowy. A ostatnio udało mi się zrobić zabieg w cenie promocyjnej za 250 zł

7

Odp: mezoterapia igłowa czy bezigłowa?

Mezoterapia bezigłowa wydaje mi się lepsza. Przede wszystkim jest nieinwazyjna, chyba skuteczniejsza i nie podrażniająca skóry, o czym przekonałam się będąc na takim zabiegu w poznańskim salonie Good Time Day Spa. Mi służy taka mezoterapia, dla uzyskania opóźnień w pojawianiu się zmarszczek muszę wziąć jeszcze parę zabiegów, ale być może innym nie będzie odpowiadała. Jest to sprawa indywidualna dlatego najlepiej poradzić się dobrej kosmetyczki.

8

Odp: mezoterapia igłowa czy bezigłowa?

Ostatnio słyszałam też o takim zabiegu, który polega na robieniu mikronakłuć skóry - Dermapen  . Już właśnie te nakłucia same w sobie pobudzają produkcję kolagenu i regenerację skóry. Zabieg polecany jest więc np. przy zmarszczkach, rozstępach, bliznach, ale też przy wypadaniu włosów.

9

Odp: mezoterapia igłowa czy bezigłowa?

Mezoterapia igłowa działa znacznie szybciej, ale oba zabiegi przynoszą te same rezultaty. Myślę, że każdy profesjonalny salon kosmetyczny przed zabiegiem wytłumaczy Ci różnicę i dobierze najlepsze rozwiązanie dla Ciebie, zawsze możesz skorzystać z konsultacji z kosmetologiem lub poczytać jakieś porządne artykuły w tym temacie, całkiem fajnie zostało to wyjaśnione np. tu:

10

Odp: mezoterapia igłowa czy bezigłowa?

Zdecydowanie iglowa:

daje o wiele lepsze efekty
preparat wnika pod powierzchnię skóry czyli tam gdzie jest w stanie zadziałać
no i wcale nie jest bolesna ponieważ miałam kilka razy i odczuwałam jedynie leciutkie ukłucia, ktore z bólem wiele wspólnego nie miały....

Pamiętajcie tylko aby zapisać się do profesjonalnego gabinetu gdzie też mezoterapię wykona Wam ktoś kto sie na tym zna.

Ostatnio edytowany przez lenne (2017-08-25 14:29:22)

11

Odp: mezoterapia igłowa czy bezigłowa?

Polecam Ci wizytę w klinice medycyny estetycznej, po konsultacji dowiesz się co będzie dla Ciebie najlepsze smile Ja tak zrobiłam i okazało się, że dla mnie jak najbardziej wskazana jest igłowa, wszystko zależy od tego jaki chcesz efekt osiągnąć i finansów jakie możesz na to przeznaczyć.

Ostatnio edytowany przez MonaLisa4 (2018-07-19 14:29:16)

12

Odp: mezoterapia igłowa czy bezigłowa?

Zabieg mezoterapii igłowej robiłam i byłam bardzo zadowolona, jeżeli nie wiesz na co się zdecydować to poczytaj właśnie na temat mezoterapii igłowej.

13

Odp: mezoterapia igłowa czy bezigłowa?

Mezoterapia igłowa polega na tym że na określoną głębokość wstrzykiwane są odpowiednio dobrane substancje aktywne które dobierane są do indywidualnych potrzeb.Ja znalazłam doświadczonych specjalistów, miłą atmosferę oraz duże doświadczenie i profesjonalizm. Do tego miła atmosfera, przytulny lokal i dobre ceny.

14

Odp: mezoterapia igłowa czy bezigłowa?

mezoterapia to juz powoli odchodzi w niepamiec, bo wypieraja ja bardziej nowoczesne i mniej inwazyjne zabiegi. Mi np pan doktor  zaproponowal zabieg z osoczem bogatopylkowym, ktory powoduje glebokie odbudowywanie skory, a w dodatku jest calkowicie bezpieczny bo osocze pobierane jest z naszego organizmu:)

15

Odp: mezoterapia igłowa czy bezigłowa?

bezigłowa brzmi mniej krwawo, ale pewnie igłowa jest skuteczniejsza:)

16

Odp: mezoterapia igłowa czy bezigłowa?

Zdecydowanie igłowa. Ja ostatnio byłam , i lekarz który się szkolił polecił mi zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego PRP podawanego właśnie przez mezoterapie. Jestem zachwycona efektami.

Ostatnio edytowany przez basik (2021-08-10 11:45:25)

17

Odp: mezoterapia igłowa czy bezigłowa?

Ja boję się ukłucia więc wybrałabym bezigłową

18

Odp: mezoterapia igłowa czy bezigłowa?

Igłowa daje szybciej efekty