1

Temat: Przestronna szafa

Witam,

Czy ktoś może posiada namiar na firmę, która produkuje piękne drewniane, przestronne szafy?

Pozdrawiam:)

2

Odp: Przestronna szafa

Lepiej pozbądź się niepotrzebnych i niemodnych ciuszków:)

3

Odp: Przestronna szafa

Święta racja, ja oddałam młodszej siostrze 2 worki ubrań i jest miejsce na nowe;)

4

Odp: Przestronna szafa

Ja mam taką z ikea. Podoba mi się to, że jak zachodzi potrzeba, to mogę zmienić jej wnętrze.

5

Odp: Przestronna szafa

Ja też polecam szafy z Ikea. Bardzo fajna organizacja wnętrza i są sporo tańsze niż robione na zamówienie.

6

Odp: Przestronna szafa

Ja robiłam szafy przesuwne . Mają bardzo duży wybór jeśli chodzi o materiały, świetne systemy przechowywania, które pozwolą uporządkować wszystko. Śmieję się zawsze, że mogłabym zamieszkać w mojej szafie, bo wydaje być się bez dna, ale musi być naprawdę dobrze zaprojektowana.

7

Odp: Przestronna szafa

Ja długo szukałam swojej szafy po sklepach, aż w końcu mąż się zirytował i kazał mi najpierw poszukać w internecie. Więc weszłam na porównywarkę cen - i tak o to miesiąc później stoi ona u nas w sypialni smile

8

Odp: Przestronna szafa

Już jak się wprowadzałem do mieszkania to w przedpokoju stały dwa obszerne komandory.

9

Odp: Przestronna szafa

Masz tam szafy przesuwane. Pojemne i bardzo funkcjonalne. Taki typ otwierania drzwi jest bardzo wygodny, bo nie zajmuje miejsca. Zwłaszcza na mniejszej przestrzeni to bardzo ważne.

10

Odp: Przestronna szafa

Takie szafy najlepiej zamawiać na wymiar.

11

Odp: Przestronna szafa

taka szafa mi sie podoba


[img]http://www.forte.com.pl/img/cache/products/9876/resize_no_pad/533x400.jpg[/img]

12

Odp: Przestronna szafa

Ja mam już dwie i chyba trzecią muszę kupić - albo wyrzucić trochę ubrań...

13

Odp: Przestronna szafa

Ja zdecydowanie polecam zrobienie szafy na wymiar, jeśli tylko mamy w domu jakieś miejsce, które nie będzie wykorzystane w inny sposób. Sama mam taką szafę w sypialni i przedpokoju - jest bardzo przestronna i zrobiona dokładnie tak jak chciałam, według indywidualnego projektu. Dzięki temu udało mi się pomieścić w niej większość rzeczy z kartonów po przeprowadzce. Jeśli kupujemy gotową, to radziłabym zwrócić uwagę na możliwość modyfikacji, np. wysokości półek albo zamiany półek czy szuflad na inne rozwiązania (jak kosze czy wieszaki na spodnie/krawaty itp).

14

Odp: Przestronna szafa

U mnie szafa już jest przepełniona, ale nie mam miejsca na drugą, a z ubraniami też ciężko by mi było się rozstać...

15

Odp: Przestronna szafa

Dlatego ja co roku oddaję nadmiar ciuchów, nie ma sensu ich składować bo moda się zmienia.

16

Odp: Przestronna szafa

Chętnie bym sobie kupiła 3-drzwiową szafę w dawnym stylu, ona by pomieściła wszystkie moje ubrania .