176

Odp: Ulubione marki

Jeżeli chodzi o buty, to już od wielu lat moją ulubioną i niezawodną marką jest Kazar. Ostatnio przechadzałam się po Galerii Łódzkiej, bo zapragnęłam mieć fajne i modne czółenka damskie. Za dobre buty jestem w stanie dobrze zapłacić, szczególnie, że dobrej jakości czółenka damskie służą na lata i pasują do większości stylizacji. I mam! Trafiłam akurat na sklep Kazar i znalazłam tam przepiękne czółenka damskie, które są pokryte materiałem podobnym do jeansu. Są mega wygodne, fantastycznie prezentują się na nodze i idealnie wyglądają z jeansową kurtką. Naprawdę polecam, bo to dobra inwestycja wink
[img]//www.kazar.com/pl/zdjecia/produkty/granatowe-czolenka-damskie/8234/fullscreen_dbd8d5b753ef95b0d1b275aa41595645.jpg[/img]

177

Odp: Ulubione marki

Lubię różne marki. Zbiór takich ciuchów znajduję w TK MAXXIE smile

178

Odp: Ulubione marki

Mówiąc szczerze nie mam jakiejś jednej ulubionej marki, staram się raczej szukać ciekawych sklepów i próbować różne typy. Ostatnio w oko wpadły mi  i jak sądzę, mogą być dość wygodne i mocne, szczególnie, że są ze skóry. No i co ważne, są dość stylowe.

179

Odp: Ulubione marki

Jeśli chodzi o ubrania, to moją ulubioną marką jest marka Adidas. Preferuje ubrania sportowe, bo są bardzo wygodne, nie ograniczają ruchów i mogę w nich chodzić w zasadzie wszędzie. Najczęściej kupuje je tutaj  , bo w tym sklepie mają największą ofertę ubrań marki Adidas, a także mają sporo promocji i konkurencyjne ceny regularne. Jeszcze w tym miesiącu chcę zrobić małe zakupy, bo mam za mało koszulek i krótkich spodenek na lato.

180

Odp: Ulubione marki

Ja właśnie przeglądam sandały nai pewnie znów zdecyduję się na któreś z 4F. Szukam takiego sportowego modelu, żeby móc aktywnie spędzić lato.

181

Odp: Ulubione marki

Seiko, Zara, dla męża Benevento - to mogę spokojnie polecić

182

Odp: Ulubione marki

H&M, z eleganckich - Monnari

183

Odp: Ulubione marki

A czy znajdą się fanki Freeshion?

184

Odp: Ulubione marki

Moja marka to Manzana pl do nich zaglądam najchętniej bo ubrania, ktore oferują są bardzo kobiece i nadają się od święta jak i na co dzień  a w dodatku są dobre i tanie. Często kupując jakąś odzież dobieram sobie od razu u nich torebkę w czym moim zdaniem są najlepsi.

185

Odp: Ulubione marki

A to tej marki chyba nie znam. Muszę koniecznie sprawdzić ich ofertę.

186

Odp: Ulubione marki

A to prawda - w sieciówkach właściwie wszystko to samo. Jednakże są i mniejsze marki z dobrej jakości ubraniami.

187

Odp: Ulubione marki

Zara H&M,NewYorker,Riserved

188

Odp: Ulubione marki

Też do nich zaglądam.

189

Odp: Ulubione marki

Kinga, Reserved

190

Odp: Ulubione marki

Klasyczne typu : nike, adidas, asics, new balance.
Streetwearowe : np. elade, prosto

Ale jestem też zwolenniczką second handów, wyprzedaży czy po prostu tańszych ciuchów, ale z fajną jakością.
I jeśli chodzi o te ostatnie, to mogę wam polecić sklep z butami damskimi :
Mają tam bardzo fajne ceny, i co ważniejsze, nie przekłada się to na słabą jakość buta. Sprawdzone na mnie wink

191

Odp: Ulubione marki

Moja mama na przykład lubi bardzo Zarę oraz H&M-a. Ciężko jest określić, jaką markę się lubi, zwłaszcza, jak ma się słabość do okularów, jak ja...:-) Nie znam tych okularów, ale może akurat mi wpadną w gust.

192

Odp: Ulubione marki

marka: Nike. To jest to. Full wypas big_smilecool

193

Odp: Ulubione marki

Też tak uważam. Uwielbiam ich modele. Nie lubię tylko przepłacać więc kupuję w sklepach online,a  w zasadzie w jednym. Wiem, że mają tam oryginalne buty. Jakbyś szukała czegoś dla siebie to rzuć okiem wink

194

Odp: Ulubione marki

hm love <3

195

Odp: Ulubione marki

Na z sieciówek akceptuję tylko H&M. a tak lubię ubierać się oryginalnie.

196

Odp: Ulubione marki

Ciężko zdecydować się na jeden sklep, bardzo lubię 4F i Orsay smile

197

Odp: Ulubione marki

Moją ulubioną marką jest chyba Mohito. Bardzo często kupuję tam sukienki, spodnie i marynarki. Najbardziej oczywiście lubię  smile Macie jakieś ubrania tej marki?

Ostatnio edytowany przez sis12 (2017-05-14 14:15:12)

198

Odp: Ulubione marki

Dziewczyny proszę Was o porade. Mianowicie zupełnie nie wiem jakie dodatki dobrać do zielonej sukienki na komunię. Oczywiście dawno sama już po komunii jestem ale idę jako gość smile
I chciałabym kupić coś co będzie pasowało i nie będzie się gryzło z tymi kolorkami.

199

Odp: Ulubione marki

Szczerze mówiąc nie jestem przekonana do żadnej z tych torebek które podesłałaś. Moim zdaniem najlepiej by się sprawdziła torebka-puzderko w takim pudroworózowym kolorze jak masz ten pasek na sukience. Widziałam kiedyś takie w Parfois. Pytanie też jakie masz do tego buty.

200

Odp: Ulubione marki

Ja muszę znowu wybrać się do mohito. Ostatnio co chwilę mi się tam coś podoba, mają genialne rzeczy.