276

Odp: zdrowe przekąski

Mi znajoma mówiła o konfiturze ze śliwek z gorzką czekoladą i w sezonie będę robić wink

277

Odp: zdrowe przekąski

Ooo brzmi to smacznie. A możesz podać przepis?

278

Odp: zdrowe przekąski

Piekłam w sobotę placek ze śliwkami kalifornijskimi w czekoladzie. Nie powiem udał mi się wyśmienicie. Zachęcam do spróbowania, bo naprawdę warto.

279

Odp: zdrowe przekąski

ja uwielbiam kruche ciasto i na wierzch na to, zawsze mi to przypomina wakacje u mojej babcie, która takie przekąski podawala na podwieczorek

280

Odp: zdrowe przekąski

[quote=kocham_kato]Ooo brzmi to smacznie. A możesz podać przepis?[/quote]
Po prostu pod koniec smażenia dodaje gorzką czekoladę wink Widziałam też przepisy z samym kakaem albo przyprawą do pierników. Tak więc w sezonie śliwkowym można eksperymentować.

281

Odp: zdrowe przekąski

Przeżywam właśnie dramat, jako że mam całkowity zakaz jedzenia czekolady, a im więcej w niej kakao, tym gorzej dla mnie ze względu na ogromną zawartość niklu, na który jestem uczulona. Podobnie orzeszki ziemne, najukochańsza z moich przekąsek. Jak teraz żyć?

282

Odp: zdrowe przekąski

Niechcemisie masz ciężko hmm Też przez kilka lat nie jadłam czekolady bo tragicznie odbijało się to na mojej cerze więc Cię rozumiem.

283

Odp: zdrowe przekąski

Lubię przekąsić czasem migdały

284

Odp: zdrowe przekąski

Wszystkie suszone owoce, które sama suszę w suszarce do grzybów.

285

Odp: zdrowe przekąski

Ja często jem po prostu świeże owoce, ale sięgam też po cukierki kopalnioki. Są ziołowe, więc wmawiam sobie, że to nie są słodycze.

286

Odp: zdrowe przekąski

Daktyle smile To moje ulubione zdrowe przekąski big_smile:D

287

Odp: zdrowe przekąski

U nas często goszczą na stole przysmaki z dodatkiem warzyw i owoców z galaretkę jako deser. Wiele takich można przyrządzić z swojego ogródka. Jeżeli mamy taki sad , czy warzywniach. U nas są i na pewno nie zrezygnujemy z tego typu smakołyków.

288

Odp: zdrowe przekąski

[quote=Walerina]Daktyle smile To moje ulubione zdrowe przekąski big_smile:D[/quote]

A to ja nie potrafię jeść samych daktyli. Muszę je mieć zmiksowane w jakiś ciasteczkach.

289

Odp: zdrowe przekąski

E tam.... Raz na jakiś czas można sobie na coś słodkiego pozwolić. Nic Ci się nie stanie.... Równiez lubie słodycze, aczkolwiek staram się nie kupować tych gotowych ale coś sobie przygotować na miejscu. Wprawdzie jakimś mistrzem cukiernictwa nie jestem, jakieś skomplikowane wypieki są na razie poza moimi możliwościami. Jednak zdarza mi się upiec czasami coś prostego.

Ostatnio edytowany przez lenne (2017-07-04 14:58:26)

290

Odp: zdrowe przekąski

ja po prostu szaleję na punkcie chipsów i popcornu, no ale niestety wiem jak bardzo są tuczące. Jestem w trakcie diety dlatego staram się szukac zamienników i odkryłam coś super przynajmniej dla mnie smile chipsy z cukinii są świetne jako przekąska do podjadania w pracy, ale i na imprezy. Fajnie zaspokajają głód

291

Odp: zdrowe przekąski

Sama w domu robię granolę. Trochę ziaren, płatków, banan. Wszystko wymieszać i do piekarnika na 20min. Bardzo dobra i zdrowa przekąska. Trzymam w lodówce nawet do 2 tygodni.

292

Odp: zdrowe przekąski

No nie tylko wink. Ja często robię sobie jeszcze owsiane batoniki i tego typu rzeczy, które też są bardzo zdrowe.

293

Odp: zdrowe przekąski

[quote=kocham_kato]No nie tylko wink. Ja często robię sobie jeszcze owsiane batoniki[/quote]


Ooo to ja ostatnio robiłam owsiane ciasteczka - genialne wyszły! Chociaż nadal monotematycznie, bo próbowałam je z  wiórkami kokosowymi i smakowały rewelacyjnie. Ogólnie takie pełnoziarniste ciasteczka i batoniki to wspomagacze przyspieszania przemiany materii, trawienia i działają na cały organizm.

294

Odp: zdrowe przekąski

Fajnie się sprawdzają surowe warzywa, no i orzechy

295

Odp: zdrowe przekąski

no pycha smile

Ostatnio edytowany przez lenne (2017-07-05 06:56:10)

296

Odp: zdrowe przekąski

Granole z odpowiedniej jakości orzechami to zawsze bardzo dobry pomysł. Ja codziennie jem takie śniadanie i mam energię na cały dzień.

297

Odp: zdrowe przekąski

można teraz kupic mnóstwo zdrowych przekąsek, np batoniki które mają w składzie tylko 4 składniki. hummus jest pycha, np z marchewką. a ochota na słodycze przechodzi mi po kawałku gorzkiej czekolady.

298

Odp: zdrowe przekąski

Czasami równięz robię sobie granolę, ale trzeba tutaj uważać na skład granoli. Czasami może się okazac,że granola ma bardzo dużo kalorii oraz jest w niej na przykład.... czekolada ( ktora taka mało kaloryczna nie jest....).

Osobiście czekam na dynię. Niech wreszcie się pojawi ponieważ nie mogę się doczekać moich ulubionych racuszków z dyni smile Sa przepyszne !

Ostatnio edytowany przez lenne (2017-09-03 11:31:19)

299

Odp: zdrowe przekąski

Ostatnio odkryłam przepis na pastę z awokado i kakao smile Swietny dodatek do pieczywa.

300

Odp: zdrowe przekąski

Cześć, ja najczęściej czerpię inspirację z bloga, j jest poświęcony zdrowemu odżywianiu smile Wrzucają tam sporo przepisów na zdrowe przekąski, koktajle smile