1

Temat: Atrakcje hotelowe

Korzystacie z tego typu oferty nocując w hotelu? A może nie interesuje Was to w ogóle i najbardziej cenicie sobie spokój i wygodę w trakcie snu?

2

Odp: Atrakcje hotelowe

Ja przede wszystkim cenię sobie spokój, dodatkowe atrakcje mnie nie interesują smile

3

Odp: Atrakcje hotelowe

U mnie to zależy, czasem mam ochotę na wczasy w ekskluzywnym hotelu i wtedy korzystam z wszystkich jego atrakcji, czasami wybieram pensjonat w górach, czy apartament, a czasami, jeżeli zależy mi na "dwóch krokach" do centrum;) W końcu wszystko jest dla udzi wink

4

Odp: Atrakcje hotelowe

Raczej nie, przewaznie jak zwiedzamy jakieś miasto to przez cały dzien, wracamy do hotelu zmęczeni i tylko marzę żeby isc spac, więc mnie juz żadne atrakcje nie interesują po intensywnym dniu wink

5

Odp: Atrakcje hotelowe

Jasne, jak tylko hotel ma takie atrakcje, to czemu by nie skorzystać smile W tym hotelu w Szczecinie jest np. sauna sucha i parowa, sala fitness, można poddać się różnym zabiegom spa. Nie brakuje też oczywiście restauracji.

6

Odp: Atrakcje hotelowe

Ja czasem korzystam ze spa.

7

Odp: Atrakcje hotelowe

Moim zdaniem wynajem apartamentu to bardzo dobre rozwiązanie, takie mieszkania są nowocześnie wyposażone, komfortowe, jednocześnie pobyt w takim miejscu nie jest drogi, szczególnie jak kosztami dzielimy się z kilkoma osobami. Jest to niezła alternatywa dla hostelu, ale jest tak samo wygodnie jak w hotelu, tyle, że bez spa i innych atrakcji smile Jakbyście szukali noclegu w Warszawie,  można tam znaleźć bardzo duży wybór apartamentów w dobrych cenach, większość z nich jest zlokalizowanych w centrum miasta, także nawet nie trzeba poruszać się komunikacją miejską, co jest dużym plusem, przynajmniej według mnie.

8

Odp: Atrakcje hotelowe

Szczerze mówiąc, to ja się kompletnie na tym nie znam... Dlatego też kompletnie nie jestem w stanie pomóc w tym temacie...

9

Odp: Atrakcje hotelowe

To zależy jakie atrakcje się trafią, natomiast ostatnio gdy byliśmy w Gdańsku w hotelu to Pani z recepcji wskazała nam kilka punktów, które warto w pobliżu odwiedzić i naprawdę byliśmy zadowoleni wink

10

Odp: Atrakcje hotelowe

Ja lubię jak jest basen w hotelu albo sauna...

11

Odp: Atrakcje hotelowe

Oj, tak, albo SPA...