26

Odp: Jak regenerować włosy po farbowaniu?

Wg mnie warto dobrać maskę do włosów w zależności od ich porowatości. Czego innego potrzebują włosy niskoporowate, a czego innego wysokoporowate. Jeśli przez długi czas były farbowane, to prawdopodobnie będą wysokoporowate - choć na pewno warto się im przyjrzeć, czy faktycznie tak jest. Polecę serię masek przeznaczonych do włosów właśnie pod kątem ich porowatości. Takich jeszcze nie było na rynku kosmetyków.

27

Odp: Jak regenerować włosy po farbowaniu?

Nie wiedziałam, że Anwen ma maski. Z chęcią wypróbuję.

28

Odp: Jak regenerować włosy po farbowaniu?

A co powiesz na takie olejki arganowe. Ja mam ogromne zaufanie zarówno do firmy, jak i do działania arganu. Olejek taki maksymalnie odżywia włosy, nawilża. Po farbowaniu (i nie tylko) jest idealny. Wystarczy rozprowadzić na włosach, chwilę zostawić i spłukać.

29

Odp: Jak regenerować włosy po farbowaniu?

U mnie żądne olejki nie pomagają... Nie wiem co robić :< Mam siano,a włosy wyglądaja tragicznie, w dodatku kolor znika bardzo szybko

30

Odp: Jak regenerować włosy po farbowaniu?

Też kiedyś kombinowalam z farbowaniem i niestety odbiło się to na kondycji moich włosów sad Z własnego doświadczenia mogę polecić odżywkę HELP z Inoaru smile Błyskawicznie regeneruje włosy, odżywia, nawilża. Po kilku zastosowaniach włosy wyglądały o wiele lepiej, a akurat miałam ważną rodzinną uroczystość, na której chciałam dobrze wyglądać. Udało mi się ekspresowo doprowadzić włosy do normalności.

Ostatnio edytowany przez kajabernacka (2017-05-04 19:07:32)

31

Odp: Jak regenerować włosy po farbowaniu?

U mnie sprawdza się jak zawsze niezwodny olaplex nr 3 (2-3 razy w tygdoniu_ i maska z Kallosa, na  którą moje włosy reagują cudownie big_smile

32

Odp: Jak regenerować włosy po farbowaniu?

Może warto się zastanowić na keratyną? ja mam zrobione włosy -keratynowe prostowanie inoarem i jestem w siódmym niebie smile Wszelkie problemy z włosami jak ręką "odiął"

33

Odp: Jak regenerować włosy po farbowaniu?

Dużo odżywiać i nawilżać...
Można olejować i stosowac odpowiednie kosmetyki

34

Odp: Jak regenerować włosy po farbowaniu?

a może spróbujesz farbowania czystą henną? ona działa jak odżywka, uzupełnia ubytki we włosie, a daje piękne odcienie. no chyba że chcesz jaśniejszy kolor od swojego, henna niestety nie rozjaśnia. ale możesz nakładac tez hennę bezbarwną, daj lekki połysk i wszystkie właściwości pielęgnacyjne. oprócz tego maski z żółtka działają cuda.

35

Odp: Jak regenerować włosy po farbowaniu?

duuuużo olejów, no ale przede wszystkim to trzeba włosy obciąć, jak są zniszczone, to nic ich nie uzdrowi. mogą lepiej wyglądac, ale to tylko pozory.

36

Odp: Jak regenerować włosy po farbowaniu?

ojj ja to kiedys co miesiac potrafilam farbowac wlosy, no tragedia, bledy mlodosci big_smile wlosy na tym ucierpialy, ale od jakiegos czasu regularnie uzywam szamponu i odzywki regenerującej i w koncu wlosy nabieraja zdrowej kondycji. podobno to najlepszy produkt na zniszczone wlosy.

37

Odp: Jak regenerować włosy po farbowaniu?

Najlepiej zastosować olejowanie, nic tak nie odżywia włosów!

38

Odp: Jak regenerować włosy po farbowaniu?

Olej  trochę jednak rozpuszcza farbę i może się ona wypłukiwać, a włosy wyblakną...

39

Odp: Jak regenerować włosy po farbowaniu?

Można stosować wcierki np. z bursztynem

40

Odp: Jak regenerować włosy po farbowaniu?

Można stosować wcierki np. z bursztynem