1

Temat: Odszkodowanie komunikacyjne

Co mam zrobić aby sprawnie otrzymać odszkodowania komunikacyjne?.Coś długo to wszystko trwa ?Jak je uzyskać?

Ostatnio edytowany przez ewa345 (2016-09-18 21:44:24)

2

Odp: Odszkodowanie komunikacyjne

Są firmy zajmujące się odszkodowaniami, co prawda trzeba im zapłacić, ale będą starać się wyciągnąć maksymalną kwotę.

3

Odp: Odszkodowanie komunikacyjne

Jeśli nie zgadzamy się z decyzją ubezpieczyciela, to możemy się odwołać, choć często nic to nie daje. W takiej sytuacji można zlecić odzyskanie odszkodowania wyspecjalizowanej w tym firmie, ale wiążą się z tym koszty, w porównaniu do wysokości odszkodowania są jednak niewielkie, choć w różnych firmach różnie to bywa.

4

Odp: Odszkodowanie komunikacyjne

teraz wszędzie o tych ubezpieczeniach komunikacyjnych, ja jakoś nigdy nie czułam takiej potrzeby.

5

Odp: Odszkodowanie komunikacyjne

Dobrze, że trafiłam na temat dotyczący poniekąd ubezpieczeń, to może mi pomożecie. Mianowicie, niedawno zmieniłam ubezpieczalnię. Firma solidna, rzetelna, sprawdziłam na ich stronie w kalkulatorze potencjalną składkę oc i wyszła relatywnie niska opłata. Na miejscu konsultantka wyjaśniła moje wątpliwości, ubezpieczyłam się, ale nie w tym rzecz. Teraz namawiają mnie na wykupienie dodatkowego ubezpieczenia. Z drugiej strony, odszkodowanie dostałabym tylko, gdyby koszty naprawy auta przekraczały 70% jego wartości rynkowej. A co Wy sądzicie?

6

Odp: Odszkodowanie komunikacyjne

Ja jakoś nigdy nie miałam problemu z uzyskaniem odszkodowania.

7

Odp: Odszkodowanie komunikacyjne

Im mniej się płaci za OC tym mniej się dostanie, taka prawda...

8

Odp: Odszkodowanie komunikacyjne

Czasem też duże firmy nie chcą uczciwie wypłacić, a mechanik ma zwykle kosztowne usługi...

9

Odp: Odszkodowanie komunikacyjne

Na pewno warto abyś skontaktowała się z firmą która specjalizuje się w odzyskiwaniu odszkodowań. Polecam Ci wybierać te, które rozliczają się za efekt (pobierają success fee). Nie ma ich za wiele, ale są. Nic nie tracisz, a one się bardziej starają smile

10

Odp: Odszkodowanie komunikacyjne

Tylko żeby później ta firma wypłacona jakieś pieniądze, bo z tym to różnie bywało....