1

Temat: Jakie kwiaty do bukietu?

Jestem na etapie wybierania kwiatow do bukietu ślubnego i nie moge sie zdecydowac big_smile suknia bedzie klasyczna, biała i teraz nie wiem, czy dobrac do niej roze czy moze jakies inne kwiaty? no i kolor? lepiej takie pastelowe czy moze cos odrozniajacego sie, np. czerwien. doradzcie big_smile

2

Odp: Jakie kwiaty do bukietu?

może margerytki albo inne drobne kwiatki?

3

Polecam Ci skorzystanie z usług kwiaciarni. Mają bardzo szeroki asortyment i może tam znajdziesz coś dla siebie smile Mają dużo sklepów stacjonarnych więc pewnie znajdziesz ją w swoim mieście smile Ostatnio przyjaciółka korzystała własnie z tej kwiaciarni i była bardzo zadowolona smile

4

moim zdaniem ladniej wygladaja pastelowe niz zywe kolory. ja mialam z gozdzikow stabilizowanych w morelowym kolorze od rosebelle. jest rok po slubie a bukiet dlaje sie trzyma big_smile

5

Osobiście polecam róże, a już w szczególności kolor tzw. herbaciany. Delikatne, idealne do ślubnego bukietu. I bez problemu wytrzymają każdą pogodę. Wyglądają przepięknie:)

6

Chyba najlepiej dobrać kwiaty w bukiecie do sukni ślubnej. Dla mnie to jest jest takim kluczem. Jeśli mamy suknię jak balową to raczej nie powinniśmy decydować się na przykład na słoneczniki. Do tego dobrałabym wystrój kościoła tak, żeby wszystko pasowało.

7

Najpiękniejsze są herbaciane róże. W necie można znaleźć mnóstwo inspiracji. Ja korzystam z pomysłów butiku florystycznego

8

adriana15 korzystasz tylko z pomysłów czy z samego butiku? Zastanawiam się jak w praktyce wypadają, jak się z nimi współpracuje?

9

Zależy jakie masz dodatki, np. klipsy, kolczyki, czy kwiaty we włosach.
A może jakieś kwiaty lubisz?
Wiem jeno,że róże są kwiatami, które tak szybko nie zwiędną i są dość masywne, więc nie grozi i m połamanie
ani wypadanie płatków-to tak z praktycznego punku widzenia smile

10

A mnie się bardziej podobają drobne kwiatuszki...

11

Najbardziej praktyczne i trwałe będą róże, zresztą uwielbiam je i nie wyobrażam sobie innych kwiatów w bukiecie ślubnym, drobne kwiatuszki, które ładnie wyglądają w bukietach to frezje, konwalie, też popularny dodatek do bukietów tzw. gipsówka czyli łyszczec. To tylko dodatek, ale widziałam zrobione z niego bukiety ślubne smile

Ostatnio edytowany przez Beal (2015-08-07 12:42:47)

12

niech ci w kwaiaciarni pokaza katalogi i zobaczysz, ktory ci sie najbardziej podoba, mnie osobiscie bardziej podobaja sie bukiety zlozone z roznych kwiatow niz np. z jednego rodzaju

13

Ja planuję róże. Dlaczego ? bo bardzo je lubię : )

14

[quote=Hagia]adriana15 korzystasz tylko z pomysłów czy z samego butiku? Zastanawiam się jak w praktyce wypadają, jak się z nimi współpracuje?[/quote]
Ja korzystałam z ich usług prawie 1,5 roku temu robili mi wiązankę ślubną dekoracje sali, kościoła itd. Wszystko co z kwiatów było możliwe. Ale z tego co pamiętam to trzeba umawiać się już wcześniej bo mają napięty grafik. Widziałam że teraz mają taką promocje że do 50 km dowóz gratis wiec też ciekawa oferta:)

15

wybierz się do kwiaciarni, niech Ci coś zaproponują. jeśli nie masz ulubionych kwiatów gwarantuję Ci,że w któryś na pewno się zakochasz: )