76

Odp: Czy olejowanie włosów jest skuteczne?

Ja wczoraj znowu nasmarowałam włosy lejkiem kokosowym na noc i dzisiaj z rana zmyłam olejek. Widać że włosy robią się coraz mocniejsze, bo po rozjaśnianiu były strasznie cienkie.
Faktycznie można nakładać na włosy i olejek lniany, to że nie pachnie cudownie to nie znaczy że nie działa, a wręcz przeciwnie.

77

Odp: Czy olejowanie włosów jest skuteczne?

To jeśli spróbujecie tego oleju lnianego na włosy to koniecznie później dajcie znać jakie efekty :-)

78

Odp: Czy olejowanie włosów jest skuteczne?

To ja jeśli już poczekam do soboty, albo do piątku. Tak żeby nastepnego dnia nie było do pracy smile Albo w ogóle do nastepnego tygodnia po świetach smile

79

Odp: Czy olejowanie włosów jest skuteczne?

Tak, czy inaczej czekam na info, jeśli okaże się, ze na włosy tez dobrze działa, to może się skuszę i kupie też olej lniany :-)

80

Odp: Czy olejowanie włosów jest skuteczne?

Dzisiaj z rana włosy sobie nim nasmarowałam więc później pierwsze wrażenia Wam opiszę. Swojemu wmawiałam że tak mi się przetłuściły ale on wie że olejami się bawię więc mi nie uwierzył wink

81

Odp: Czy olejowanie włosów jest skuteczne?

No i jak Joanna Twoje włosy po tym oleju? widzisz jakąś różnicę? zmywał sie gorzej niż kokosowy?

82

Odp: Czy olejowanie włosów jest skuteczne?

Użyłam go mniej niż kokosowego, nakładałam szczególnie od polowy długości włosa. Zmywał się dobrze, po myciu już nie nakładałam na włosy olejku z marion i podczas suszenia trochę się plątały. Po pierwszym użyciu nie widzę żadnej zmiany, ale będę stosować nadal bo skoro tak dobrze działa na paznokcie to może warto.

83

Odp: Czy olejowanie włosów jest skuteczne?

Ok, to jakbyś zauważyła jakieś fajne efekty na włosach po oleju lnianym w przyszłości, to pisz nam o tym od razu :-). Na razie wiemy, ze na paznokcie świetny :-). Stosowany na włosy ponoć zwiększa ich blask, wygładza, nawilża oraz zapobiega łamaniu. Niektórzy jak widziałam stosują też z dobrymi wynikami na twarz.

84

Odp: Czy olejowanie włosów jest skuteczne?

Na twarz? To pewnie bardziej do cery suchej... Tak sobie zawsze myślę że wolałabym mieć cerę suchą niż tłustą. Wydaje mi się że łatwiej byłoby ją pielęgnować i można więcej kosmetyków i specyfików do niej używać. Jedynie dobre w cerze tłustej jest to że wolniej się starzeje i jest mniej zmarszczek;p
Skoro paznokcie po oleju lnianym prawie natychmiast przestały się rozdwajać to na włosy też musi zbawiennie działać. Użyję jeszcze kilka razy i napiszę o efektach smile

85

Odp: Czy olejowanie włosów jest skuteczne?

Za kilka lat bedziesz sie cieszyc z tej tłustej cery i z braku zmarszczek. A poważnie posiadanie każdego rodzaju skóry ma chyba swoje dobre i złe strony...

86

Odp: Czy olejowanie włosów jest skuteczne?

ja od pewnego czasu uzywam olejku arganowego smile i generalnie jestem bardzo zadowolona smile do twarzy uzywam  tego olejku smile moja skora jest wtedy w znacznie lepszej kondycji smile a czy ktoras z was wyprobowala te metode japonska? slyszalam, ze calkiem dobrze usuwa ona makijaz z buzki smile

87

Odp: Czy olejowanie włosów jest skuteczne?

Miałam kiedys jakis olejek evree do ciała i nawet byłam zadowolona, widziałam, ze kremy też robią, ale olejek do twarzy też?

88

Odp: Czy olejowanie włosów jest skuteczne?

Też używam olejku arganowego. Mogę śmiało polecić  tongue

89

Odp: Czy olejowanie włosów jest skuteczne?

Oczywiście że jest skuteczne! Dla moich włosów najlepszy jest olej... rzepakowy. Ten sam, na którym smarze smile.

90

Odp: Czy olejowanie włosów jest skuteczne?

Ja jestem zakochana w olejku smile

91

Odp: Czy olejowanie włosów jest skuteczne?

Ja dopiero odkrywam korzyści płynące z olejowania włosów i tak naprawdę uczę się jak to robić smile

92

Odp: Czy olejowanie włosów jest skuteczne?

[quote=Mikki]Ja dopiero odkrywam korzyści płynące z olejowania włosów i tak naprawdę uczę się jak to robić smile[/quote]
Na noc lub godzinę przed myciem świetnie sprawdzają się olejku stworzone do tego typu , mieszanka olejków . Ja lubię na noc wysmarować włosy olejkiem -z 2-3 łyżki rozczesuje i plotę w luźny warkocz , rano myję 2 krotnie włosy robię tak raz na tydzień dwa wink A codzienne przed suszeniem na same konce daję olejek arganowy też inoar by uchronić końce od ciepła suszarki i uszkodzeń mechanicznych .

93

Odp: Czy olejowanie włosów jest skuteczne?

Tak! Grunt to dobrać właściwy olej. Ja teraz eksperymentuję z avocado i to strzał w 10!

94

Odp: Czy olejowanie włosów jest skuteczne?

O tak - olej rycynowy jest mega! Znalazłam nawet fajną recepturę na mieszankę na bazie oleju, jajka i cytryny No dla mnie bomba! Bardzo fajnie wygładza włos i regeneruje. Robilam taka kuracje przed urlopem i naprawde swietny efekt - wlosy nabraly naturalnego blasku, nie puszyły się, a moje niestety mają tendencję. Na jesieni na bank powtórzę metodę

95

Odp: Czy olejowanie włosów jest skuteczne?

Wg mnie jest, istotne jest jednak odpowiednie dobranie olejku do potrzeb naszych włosów...
Bo nie każdemu będzie każdy pasował...

96

Odp: Czy olejowanie włosów jest skuteczne?

pewnie że działa, ale trzeba uważać, bo źle dobranym olejem można sobie zrobić krzywdę

97

Odp: Czy olejowanie włosów jest skuteczne?

Poza tym do przetłuszczających się włosów takie zabiegi nie są polecane...

98

Odp: Czy olejowanie włosów jest skuteczne?

Ważne żeby potem zmyć ten olej, bo inaczej włosy po umyciu wyglądają od razu nieświeżo.

99

Odp: Czy olejowanie włosów jest skuteczne?

olejuję teraz serum do włosów wysokoporowatych, podoba mi się efekt. Włosy sa dużo gładsze, błyszczące, stosuję to serum raz w tygodniu.

100

Odp: Czy olejowanie włosów jest skuteczne?

Ja przez kilka tygodni olejowalam i włosy znacznie się wzmocnily .