51

Odp: Depilacja? Jaki zabieg byście wybrały?

Najsuteczniejsz jest depilacja laserowa, ale też po jakimś czasie trzeba powtarzac zabieg.

52

Odp: Depilacja? Jaki zabieg byście wybrały?

Ja zdecydowałam się na depilację laserową. Niestety woski i kremy nie dla mnie, ponieważ na większość z nich reaguje alergicznie. Zabieg zrobiłam w Laser Glamour w Łodzi  (nogi, pachy, bikini) i tak naprawdę od miesiąca po ostatniej sesji ani jednego nowego włoska nie zauważyłam.:)

53

Odp: Depilacja? Jaki zabieg byście wybrały?

Zabiegi to powinni wam w spa dopasowywać. Sądzę, że lepszego rozwiązania po prostu nie ma. W moim przypadku to się sprawdziło. Jeśli chodzi o konkretne kosmetyki to Hildegard Braukmann. To powinny być naturalne kosmetyki - jedynie wtedy faktycznie będą dawały radę.

54

Odp: Depilacja? Jaki zabieg byście wybrały?

[quote=beeni]ja próbowałam różnych rzeczy - od zwykłej maszynki po wosk i depilatory. jednak najbardziej jestem zadowolona z depilacji laserowej, nic tego nie zastąpi smile polecam kazdej kobiecie. lepiej to zrobic teraz, w zimie i na lato cieszyc sie juz gladkimi nogami wink[/quote]

Dokładnie. Depilacja laserowa jest obecnie najlepszym rozwiązaniem. Efekty są długotrwałe, a sam zabieg również nie jest bolesny, czasochłonny.

55

Odp: Depilacja? Jaki zabieg byście wybrały?

Mam ciekawostkę z dziś Pani, która wykonuje mi paznokcie właśnie się zajmuję depilacja okolic bikini. Polecała mi wosk. Mówi, że faktycznie boli ale jest bezpieczny i trzyma się trzy tygodnie. Mozna je również usunąć laserowo ale to liczy się z kosztami.

56

Odp: Depilacja? Jaki zabieg byście wybrały?

epilacja laserowa rulezz wg mnie smile
ale tj mowi kolezanka trzeba zrobic peeling cukrowy - najlepszy ! wtedy szybciej włoski zejda.
ale to jak pojdziecie do salonu  to pani kosmetyczka wszystko wam powie

57

Odp: Depilacja? Jaki zabieg byście wybrały?

Depilacja laserowa jest bardzo skuteczna ale nie laserem IPL ale Light Sheer. Jest bardzo duża różnica. Po tym pierwszym włosy odrosną a po tym drugim już nie .

Sama swego czasu chodziłam- jest to studio urody w Warszawie. praktycznie centrum miasta. Jestem bardzo zadowolona z zabiegu. Wcześniej miałam bardzo dużę owłosienie w okolicy bikini a obecnie nie mam już wstydu aby pokazać się w kostiumie kąpielowym/

Regularnie również chodzę tam na peelingi. Jesienią są zbawienne na przebarwienia.

58

Odp: Depilacja? Jaki zabieg byście wybrały?

Jeśli chodzi o depilację laserową, to najlepszym obecnie sprzętem jest vectus palomar. Depilator ten jest w posiadaniu tylko nielicznych salonów europie.

59

Odp: Depilacja? Jaki zabieg byście wybrały?

Szczerze mówiąc, to nie do końca jestem przekonana co do tego typu zabiegów u kosmetyczki. Dlaczego? Otorz już mówię dlaczego- miałam raz zabieg laserowego usuwania włosów, między innymi bikini... skórę miałam tak spaloną, że do tej pory mam blizny po tym.

60

Odp: Depilacja? Jaki zabieg byście wybrały?

No i dlatego ja pozostaję przy mniej inwazyjnych metodach (to nie jedyny powód, ale jeden z wielu), jak kremy, najwyżej wosk.

61

Odp: Depilacja? Jaki zabieg byście wybrały?

ja jednak zrobiłam raz a porządnie - depilacja laserowa. zainwestowałam, poszłam do dermamedu we wrocławiu i nie żaluję! pare razy a mam z głowy!

62

Odp: Depilacja? Jaki zabieg byście wybrały?

Na wrażliwe okolice bikini dobrze sprawdza się depilacja pastą cukrową. Skóra pozostałe gładka dłużej niż po wosku, jest mniej bolesna, dokładniejsza, a w kolejnych zabiegach można usuwać nawet 2-3 mm włoski (po każdym zabiegu odrastają słabsze). Ostatecznie jeśli niezbędna jest szybka depilacja to pozostaje zupełnie bezbolesna maszynka.

63

Odp: Depilacja? Jaki zabieg byście wybrały?

Jak dla mnie depilacja woskiem najlepsza bo tylko z takiej korzystam, zresztą ja nie chodzę do salonów tylko od wielu lat depiluję się sama w domowym zaciszu smile

64

Odp: Depilacja? Jaki zabieg byście wybrały?

Ja odkąd za namową koleżanki spróbowałam depilacji laserowej to korzystam tylko zniej i wszystkim serdecznie polecam więcej na temat zabiegu można przeczytać.

65

Odp: Depilacja? Jaki zabieg byście wybrały?

Ja również zdecydowalam sie na zabieg laserem... Jesli jednak podobnie jak ja chciałybyście się na coś takiego zdecydować to polecam dobrze zastanowić się nad konkretnym laserem bo jest ich sporo na rynku a nie każdy jest tak skuteczny... Sama wybrałam laser Palomar Vectus oraz jestem z niego bardzo zadowolona. Poczytałam o nim wcześniej na forach oraz dzeiwczyny bardzo sobie go chwaliły. Sama mam podobne odczucia. Laser nie był na pewno tak bolesny jak sie tego spodziewałam a efekty super. Praktycznie pozbyłam sie owłosienia.

66

Odp: Depilacja? Jaki zabieg byście wybrały?

a ja chcę się wybrać  na depilację woskiem. Niestety u mnie laserówka nie da efektów bo mam problem z hormonami i włoski po prostu odrastają. A jak pójdę na wosk to mam spokój na około 4-5 tygodni smile wiem, że każda depilacja boli, ale no trzeba pocierpieć żeby być piękną prawda? smile znalazłam też fajne info o promocji zniżka 30% na pierwszą depilację smile to mnie również przekonało smile no i to że nie trzeba się umawiać na termin po prostu przychodzisz i już smile

67

Odp: Depilacja? Jaki zabieg byście wybrały?

A któraś słyszała o epilfree ? Robiła któraś? Chciała bym się czegoś więcej dowiedzieć.
Jakoś się lasera boję.

68

Odp: Depilacja? Jaki zabieg byście wybrały?

O tej metodzie rozprawiamy co jakiś czas, bo wiele kobietek o nią pyta. smile Co konkretnie chcesz wiedzieć? smile

69

Odp: Depilacja? Jaki zabieg byście wybrały?

Jak się ją wykonuje, czy są jakieś przeciwskazania ? Mogę zrobić sama w domu, czy jednak musi być salon ? Na jak długo starczy efekt ?

70

Odp: Depilacja? Jaki zabieg byście wybrały?

W domu możesz stosować epilclear na twarz, epilfree robi się w salonie. Efekty po serii zabiegów są porównywalne do depilacji laserowej, więc właściwie masz spokój na lata, tylko robisz zabiegi przypominające. Co do przeciwwskazań to najlepiej zerknij na ich stronie, na szczęście nie ma ich dużo wink

71

Odp: Depilacja? Jaki zabieg byście wybrały?

A skoro koleżanka mnie tak zgrabnie wyręczyła, to dodam, że stronę znajdziesz tu [url]http://epilfree.pl[/url] wink

72

Odp: Depilacja? Jaki zabieg byście wybrały?

A mi się laser jednak marzy, szkoda, ze to ciągle takie drogie :-(

73

Odp: Depilacja? Jaki zabieg byście wybrały?

A może zwykła pasta cukrowa? w sieci macie wskazówki  dotyczące przeprowadzenia sposobu takiej depilacji. Podobno nie boli:)

Ostatnio edytowany przez Olcia13 (2017-04-28 09:11:54)

74

Odp: Depilacja? Jaki zabieg byście wybrały?

Ja wybrałam laserową, bo efekt utrzymuje się najdłużej. W klinice Miracki w Warszawie miałam depilowane nogi laserem. 4 zabiegi i problem owłosienia poszedł w niepamięć wink

75

Odp: Depilacja? Jaki zabieg byście wybrały?

Ja również zdecydowałam się na depilację laserową Dla każdej osoby, która ma problemy z nadmiernym owłosieniem lub po prostu nie lubi depilacji, jednym z najlepszych wyjść jest fotoepilacja IPL. Zabieg działa, dzięki temu, że wiązka lasera dociera do głębokich partii skóry i niszczy mieszki włosowe, dzięki czemu po okołu dwóch tygodniach włoski wypadają razem z cebulkami. Dlatego po takich zabiegach zapomnę już o tym żeby samemu depilować.

Ostatnio edytowany przez elabarbara (2017-04-25 02:12:15)