26

Odp: jak poprawić samopoczucie?

Jeśli chcielibyście znacząco poprawić samopoczucie to według mnie niezłą opcja jest jakiś wyjazd. Jak odpoczniecie od dnia codziennego to wam wróci humor !

27

Odp: jak poprawić samopoczucie?

krótki wyjazd nic nie da.. Ja umiem oderwać się od codzienności dopiero po paru dniach, a po tygodniu już jestem wyluzowana. Tak więc tylko raz w roku mogę sobie na taki prawdziwy, 2-tygodniowy urlop pozwolić.

28

Odp: jak poprawić samopoczucie?

A mnie najbardziej odpręża relaks na świeżym powietrzu. Na szczęście mam własny ogródek, więc to nie jest problem. Biorę książkę, rozkładam duży parasol ogrodowy i odpoczywam smile

29

Odp: jak poprawić samopoczucie?

Mi samopoczucie poprawiają spotkania ze znajomymi. Dla mnie to najlepsze.

30

Odp: jak poprawić samopoczucie?

Dla mnie też , ale mówię, że jak mam doła albo się stresuję to tylko neromix mi pomaga, nawet na spotkaniach z przyjaciółmi potrafię się czymś smucić L(

31

Odp: jak poprawić samopoczucie?

Mi poczucie poprawia aktywność fizyczna. Ostatnio zakochałam się w kajakach wink

32

Odp: jak poprawić samopoczucie?

Ja też lubię poćwiczyć, ale nie pogardzę przeczytaniem dobrej książki czy obejrzeniem filmu.

33

Odp: jak poprawić samopoczucie?

[quote=jubik]Ja przyłączam się do głosu ośmiorniczki, zawsze jak łapię doła, to kupuję sobie coś na poprawę nastroju. Nie ma to, jak jakiś dobrany ciuch albo czekolada - ja jestem takim łasuchem, że potrafię opędzlować tabliczkę na jeden raz.(...) Przy okazji chciałam Was, forumowiczki, spytać o jedną kwestię. Mój ojciec niedługo, jeszcze przed Świętami, ma urodziny i zastanawiam się, co mu kupić. (...)Myślicie, że kamerka byłaby celnym prezentem?[/quote]
Myślę, że taki bajer na pewno mu się spodoba smile
Co do czekolady, to robiłam tak samo big_smile Teraz już nie pochłaniam całych tabliczek, bo czekolada ma dużo niklu, na który jestem uczulona, ale pozwolę sobie dziubnąć, a jak nie, to "leczę się" innymi słodyczami, na przykład chałwą albo lodami big_smile

34

Odp: jak poprawić samopoczucie?

A mnie samopoczucie najbardziej poprawiają zakupy. Bardzo lubię dorwać coś takiego dobrej jakości smile Z tego właśnie powodu staram się być na bieżąco z ofertami sklepów, do których mam blisko.

35

Odp: jak poprawić samopoczucie?

Mi humor poprawiają dwie rzeczy: 1 ) moj pies 2 ) zakupy. Właśnie jestem obrażona na cały świat więc robie zakupy przez neta, a żeby było śmiesznie - dla mojego psa wybieram zabawki dzięki temu mi trochę lepiej, chociaż dziś to bym musiała cały sklep wykupić smile ale na samą myśl jak psiak będzie się pastwił nad ringo czy inną zabawką poprawia mi odrobinę samopoczucie

36

Odp: jak poprawić samopoczucie?

Mnie samopoczucie poprawia sport, jeżdżę dużo na rowerze, ćwiczę też w domu, moim zdaniem to najlepsza opcja na handrę.

37

Odp: jak poprawić samopoczucie?

Ja bym to zostawił jakiemuś specjaliście smile

38

Odp: jak poprawić samopoczucie?

ja byłam ostatnio bardzo spięta i zestresowana i mój mąż sprawił mi prezent w postaci zabiegów w SPA.

39

Odp: jak poprawić samopoczucie?

dla mnie najlepszy sposób na poprawę samopoczucia to zwyczajnie masaż smile ostatnio zakochałam się w masażu bańką chińską, który wg mnie nie ma konkurencji w Anlaya Day Spa cudowne miejsce i jakie podejście do klienta. Po samym masazu skóra jest gładka i elastyczna, a ciało pozbawione jest obrzęków i opuchnięć. Polecam się w ten sposób zrelaksować smile

40

Odp: jak poprawić samopoczucie?

Zakupy na pewno poprawiają humor kobietom kiedy nie zerują nam zasobów konta do zera! Na poprawę nastroju pyszny deser i wesoła komedia, śmiech to zdrowie a to z kolei przedłuża nam życie i masuje mięśnie twarzy!

41

Odp: jak poprawić samopoczucie?

Jeśli masz taką możliwość, polecam zrobić sobie dzień dla siebie i udać się do gabinetu spa na pachnący masaż albo poświęcić sobie troszkę czasu w domu i wziąć relaksującą kąpiel, nałożyć maseczkę i nie myśleć o problemach, jeśli to możliwe wink

42

Odp: jak poprawić samopoczucie?

Ja aby się odstresować to często coś muszę porobić. A najczęściej coś co nie wymaga myślenia. Często jest to papierowa wiklina. Gdzie zwijanie tego papieru bardzo odpręża. Czasem także szyję jakieś poduszki z tkanin . Też bardzo mechaniczna robota, a jednocześnie wykonanie tego daje satysfakcje. Może i bym chodziła do spa aby się odprężyć. Ale szczerze nie lubię jak ktoś mnie dotyka. Sprawia, że czuję się nieswoja. Mogę chodzić do fryzjera czy na paznokcie, ale inne zabiegi nie są dla mnie komfortowe

43

Odp: jak poprawić samopoczucie?

[quote=Hanna898]Ja aby się odstresować to często coś muszę porobić. [/quote]
Mi pomaga sprzątanie big_smile Nie potrafię się co prawda powstrzymać przed czarnymi myślami, jeśli sprzątam właśnie po to, by poprawić sobie humor zepsuty przez nie, ale zupełnie inaczej się czuję. Jednak jest coś terapeutycznego w takich pracach niby mechanicznych smile A jeszcze więcej w takich, które maja artystyczny charakter. Kiedyś wyplatałam serwetki i to bardzo czasochłonne, ale działa trochę jak medytacja smile

44

Odp: jak poprawić samopoczucie?

W sumie też bardzo odpręża mnie sprzątanie, przyjemne z pożytecznym. Oczywiście nie zawsze mam na to ochotę, ale czasami jak mnie złapie wena potrafię wysprzątać całe mieszkanie smile

45

Odp: jak poprawić samopoczucie?

W moim przypadku nie są potrzebne żadne fajerwerki - wystarcza zakupy, wizyta u kosmetyczki, kino, dobra kawa i ciasto, ulubiona książka i koc, a do tego wszystkiego tydzień wolnego w pracy big_smile

46

Odp: jak poprawić samopoczucie?

zwykle idę na zakupy, czasem wybiorę się do kina, albo umówię się z koleżankami. To zależy od danej sytuacji.

47

Odp: jak poprawić samopoczucie?

U mnie różnie. Zazwyczaj po prostu robię coś dla siebie - kąpiel, zakup czegoś nowego, ugotowanie czegoś smacznego.

48

Odp: jak poprawić samopoczucie?

no bo o kim w takiej sytuacji myśleć, jak nie o sobie smile

49

Odp: jak poprawić samopoczucie?

Muzyka na full i tańczę i  śpiewam wink

50

Odp: jak poprawić samopoczucie?

Grzane wino! <3