1

Temat: jaka sukienka na wesele

Hej! Słuchajcie doradźcie mi czy wedlug Was taka suknia pasuje na wesele. Strasznie mi się podoba, ale nie mam pewności czy akurat na taką okazję dobra.

2

Odp: jaka sukienka na wesele

Ta sukienka jest piękna! Pewnie, ze pasuje na wesele! Najważniejsze, że nie jest biała smile

3

Odp: jaka sukienka na wesele

Sukienka jest ciekawa, niemniej nie jest dla młodej dziewczyny... .powiedziałabym  , ze może sie w nia ubrac kobieta 50 letnia....

Sama proponuję nałożyć na siebie mała czarną. Pasuje na każdą okazję, również i na wesele. Sukienke mozna ożywić bardzo łatwo róznymi dodatkami

4

Odp: jaka sukienka na wesele

Też mi się tak wydaje. Byłam w tym roku na kilku i faktycznie - dominują.

5

Odp: jaka sukienka na wesele

Tylko baskinki dobrze wyglądają wyłącznie na szczupłych kobietach - wystarczy mieć szersze biodra, czy masywniejsze uda i już nie będą pasować. Dlatego lepiej duże rozmiary sprawdzić w sklepie , ponieważ tam każda z Was znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

6

Odp: jaka sukienka na wesele

Bardzo ładna

7

Odp: jaka sukienka na wesele

Ostatnio ma czas, że bardzo często chodzę na wesela i mam już kilka sukienek, w których chodzę na okrągło. Jednak te wesele jest bardzo wyjątkowe - to wesele mojego brata i jestem świadkową. Znalazłam przepiękną kreację. Mi bardzo bardzo się podoba. Boję się, że jednak jest nie zbyt jak na weselę. Oczywiście do kościoła coś na górę zarzucę. Kupiłam ją w sklepie internetowym więc jak coś, to mogę oddać, ale oceńcie, jak ona wam się widzi.

8

Odp: jaka sukienka na wesele

Ja lubię proste kreacje na wesela. Baskinki bardzo mi się podobają, ale jeszcze nie znalazłam takiej, która miałaby odpowiedni stosunek ceny, jakości i atrakcyjności smile

9

Odp: jaka sukienka na wesele

Słuchajcie, a co myślicie o szmaragdowej koronkowej sukience? Znalazłam  taką, która mi się bardzo podoba. Muszę ją mieć! A że niedługo mam wesele, to mam nadzieję,że się przyda. Bardzo lubię czarne koronkowe,ale czerni ponoć nie wypada zakładać na wesele, chociaż zauważyłam,że to ostatnio coraz częściej spotykane. Co myślicie?

10

Odp: jaka sukienka na wesele

A ja wolę jednolity kolor i materiał, bo wtedy można więcej biżuterii założyć

11

Odp: jaka sukienka na wesele

Ja bym postawiła na coś eleganckiego i modnego. Z tego co widziałam mają świetnej jakości wieczorowe sukienki. Sama zastanawiam się nad zrobieniem tam zakupów.

12

Odp: jaka sukienka na wesele

Podobne widziałam  a teraz są jakieś wyprzedaże, także może sobie to sprawdź, po co przepłacać. A sukienka bardzo ładna, zgadzam się z przedmówcami,że najważniejsze,że nie jest biała. A co sądzicie o czerni i czerwieni? Wypada założyć sukienkę w tym kolorze?

13

Odp: jaka sukienka na wesele

Czerń nie bardzo.

14

Odp: jaka sukienka na wesele

Nie sugeruj się modą, raczej szukaj czegoś, co pasuje pod twoją figurę i styl.
Nie stawiaj na byle jakie tematy.

15

Odp: jaka sukienka na wesele

A moim zdaniem czerń jak najbardziej pasuje na takie okazje. Zobacz sobie sukienki z nowej kolekcji  bo są takie długie wytworne.

16

Odp: jaka sukienka na wesele

Czerń na wesele to dobry pomysł? Absolutnie nie zgadzam się z tym stwierdzeniem! Moim zdaniem nie wypada jej założyć na taką uroczystość. Lepiej wybrać inne kolory np. pastele czy bardziej intensywne  barwy. Ważny jest również krój. Króciutka mini na pewno odpada

17

Odp: jaka sukienka na wesele

Też uważam że czarna sukienka nie do końca pasuje na wesele. Najlepiej na taką uroczystość kupić coś kolorowego i weselszego ☺ chyba że ktoś ma akurat czarną sukienkę i nie zamierza kupować nic nowego.

18

Odp: jaka sukienka na wesele

Z tego co wiem w ubiegłym roku była moda na czarne sukienki i czerwone dodatki. N jednym weselu była koleżanka i mówiła że kilka dziewczyn w tym ona były tak ubrane, na kolejnym weselu był brat i to samo- w tym jego dziewczyna;p

19

Odp: jaka sukienka na wesele

Tak, teraz chyba nie jest to rzeczywiście przestrzegane, ale ja chyba bym się w czarnej na weselu jednak źle czuła. Zdarzało mi się chodzic w granatowych sukienkach, ale w czarnych nigdy

20

Odp: jaka sukienka na wesele

Zawsze na weselu zdarzają się dziewczyny w czarnych sukienkach. Ale jednak większość jest ubrana kolorowo. Ja mam kilka czarnych sukienek, ale na wesele wybieram inne.
Chociaż jak byłam młoda i nosiłam się na sportowo to miałam tylko jedna sukienkę w szafie i właśnie w czarnym kolorze. Więc nie miałam wyjścia i chodziłam w czarnej.

21

Odp: jaka sukienka na wesele

Ja juz obiecałam sobie, ze nie bedę kupować takich typowo weselnych kreacji, nie ma co z tym później robić i tylko zajmuje miejsce w szafie ;-)

22

Odp: jaka sukienka na wesele

Oj, to prawda. Też mam kilka sukienek w których byłam tylko raz i już nie było w nich gdzie pójść a teraz mi się nie podobają, wyszły z mody itd.

23

Odp: jaka sukienka na wesele

Ale kiedyś tak było że w sklepach można było kupić sukienki typowo weselne. Takie balowe. Teraz nie wiem czy takie są gdzieś dostępne.
Też od kilku dobrych lat kupując sukienkę na wesele szukam takiej którą będę mogła założyć na inne okazje.

24

Odp: jaka sukienka na wesele

Ależ oczywiscie ze są, rozejrzyj sie dobrze ;-)

25

Odp: jaka sukienka na wesele

Może i są ale jakoś nie rzuciły mi się w oczy ☺