26

Odp: Co sądzicie o implantach zębów?

U mnie koszt jednego implanta dokładnie dwójki to 1000 złotych.

27

Odp: Co sądzicie o implantach zębów?

No centa trochę zatrważająca. Ja to bym się mocno zastanowiła nad tm

28

Odp: Co sądzicie o implantach zębów?

[quote=beatamackowiak]U mnie koszt jednego implanta dokładnie dwójki to 1000 złotych.[/quote]

To niedużo, bo ostatnie ceny jakie znam to 1500 zł w promocji...

29

Odp: Co sądzicie o implantach zębów?

Moja mama ma implanty i jest bardzo zadowolona. Wiadomo troszkę drogi to zabieg, ale naprawdę warto jeśli wszystko jest wykonane u prawdziwego fachowca smile Pozdrawiam

30

Odp: Co sądzicie o implantach zębów?

Zachęcam do przeczytania od czego zależy cena wszczepienia implantu zęba:  Na blogu są również podstawowe informacje o tym czym są implanty i jak wyglądają kolejne kroki leczenia oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

31

Odp: Co sądzicie o implantach zębów?

Moim zdaniem implanty to raczej chleb powszedni u gwiazd Hollywood. Dla przeciętnego Polaka to raczej koszmarny wydatek. To zależy jeszcze ile tych implantów no i gdzie będą robione. Ceny są różne w różnych gabinetach. Ja chyba jakbym sprzedała na swoje auto to i tak nie byłoby mnie stać na takie implanty. Nie w tym kraju, nie z tymi zarobkami jakie mamy.

Ostatnio edytowany przez kostka_32 (2020-10-05 16:23:52)

32

Odp: Co sądzicie o implantach zębów?

Implanty dają rewelacyjne efekty, których nie da się porównać z żadna inną metodą. Poczytaj sobie szczegóły o tym, jak są zakładane i z czego wykonane na stronie jednej z klinik stomatologicznych  która wykonuje takie zabiegi. Jest tam także cennik, więc można się zorientować w kosztach takiej usługi.

33

Odp: Co sądzicie o implantach zębów?

Implanty są dobrym rozwiązaniem, bo dziś sa już na rynku bardzo nowoczesne metody. Natomiast jeśli się zdecydujesz  poszukaj na prawdę dobrej kliniki, bo jest to zbyt poważna sprawa by ryzykować. Lepiej dopłacić niż potem miec problem. Nie wiem skąd jesteś, ale moge polecić bardzo dobra klinikę / adres www usunięty/   Oni specjalizują sie własnie w implantach i w odbudowie dziąseł. Są specjalistami w tym temacie, o czym świadczy fakt, że przyjeżdżają do nich z całej Polski. powodzenia

34

Odp: Co sądzicie o implantach zębów?

Ale to zawsze już ciało obce w ustach, nie wiem czy bym je zaakceptowała...

35

Odp: Co sądzicie o implantach zębów?

A jaka jest cena implantu zęba nr 5??

36

Odp: Co sądzicie o implantach zębów?

Przy 5 mogą ci zaproponować implant lub most więc to rżnie ale na mniej niż 1000 zł bym nie liczyła. Powiem wam szczerze, że dla mnie ładny uśmiech jest mega ważny, bardzo systematycznie chodzę do dentysty. Jednak gdybym była pod ścianą i mój  powiedziałby, ze nie da rady nic zrobić to tez bym się zdecydowała na implanty zębow. Nawet jeśli miałabym wziąć nawen cel kredyt.

37

Odp: Co sądzicie o implantach zębów?

Implanty są drogie ale jak nie ma innej opcji aby uratować ząb to to jest najlepsze wyjście.

38

Odp: Co sądzicie o implantach zębów?

Sorry Miśki, ale choćby nie wiem, jak droga to była zabawa, to jednak nie warto się zastanawiać, chodzi o uzębienie - nieprawidłowo leczone lub nieuzupełniane ubytki prowadzą do problemów nie tylko w jamie ustnej, ale chociażby układzie trawiennym.. Jeśli chodzi o Bielsko, mogę polecić tę klinikę:  - są naprawdę godni polecenia - poznałam ich przez znajomą, a teraz nie oddałabym zębów w inne ręce, w żadnym wypadku.

39

Odp: Co sądzicie o implantach zębów?

Fakt, sprawa droga, ale gdyby coś sie stało i bym potrzebowała "nowego zęba", to pewnie nie zastanawiałabym się ani chwili

40

Odp: Co sądzicie o implantach zębów?

Dobra klinika równa sie dobra cena. Ale myślę, że decydując się na implant warto zainwestować w profesjonalizm.

41

Odp: Co sądzicie o implantach zębów?

Lepsze implanty niż dziura w zębach, bo pozostałe się przemieszczają i krzywią. Warto wydać  trochę więcej i mieć normalne zęby...

42

Odp: Co sądzicie o implantach zębów?

Wazne tylko zeby ząb był zrobiony w dobrym miejscu, pasował kolorem do naszych własnych i na dzień dobry nie swiecił innym kolorem, niczym kiedys modne złote zęby ;-)

43

Odp: Co sądzicie o implantach zębów?

Z tego, co słyszałam, to implanty zębowe Kraków ma właśnie niezłe, podobnie zresztą jak i inne usługi stomatologiczne...

44

Odp: Co sądzicie o implantach zębów?

Który specjalizuje się we wstawianiu implantów? Jest coraz więcej gabinetów ale sugerowałabym wybrać taki , w którym nie jest najtaniej ale w którym wstawiają implanty najlepszej jakości ( nie ma co na tym oszczędzać) I w którym mają bardoz duże doświadczenie.


Konkretnie dolną prawą 5. Nie widać było ubytku ale jednak sam ubytek baredzo mi przeszkadzał. Jestem zadowolona. Praktycznie odzyskałam ząb.

45

Odp: Co sądzicie o implantach zębów?

Swoje wstawiam dwa lata temu i bardzo sobie chwalę. Nawet czasem żartuję że zdobyłam nowy uśmiech smile Nie zapłaciłam dużo, a efekt jest piorunujący!

46

Odp: Co sądzicie o implantach zębów?

Biorąc pod uwagę ceny implantów można wziąć kredyt którym można sfinansować implanty.

47

Odp: Co sądzicie o implantach zębów?

to dość drogi biznes akurat, ja się zastanawiałam, ale jednak zrezygnowałam - nie mam jednej 7, więc mi to nie przeszkadza. Jakby to był ząb z przodu to bym wstawiła.

48

Odp: Co sądzicie o implantach zębów?

Mysle, ze czasem jest to koniecznosc, by miec zdrowe, ale tez ladne zęby smile fakt, nie jest to tani zabieg, ale tak chyba ze wszystkim, co zwiazane jest ze zdrowiem i estetycznym wygladem.. ceny implantow zaczynają sie od 2500 zł i w sumie to robilam rozeznanie w temacie i ta stawka jest przystepna.

49

Odp: Co sądzicie o implantach zębów?

Są potrzebne, nieraz proteza to za mało...

50

Odp: Co sądzicie o implantach zębów?

Jaki jest koszt zabiegu? Czy na raz wkręca się kilka implantów czy pojedynczo??