1

Temat: Kwiaty na weselu

Bardzo ważną kwestią jest też wystrój sali, samochodu, bukiet i inne dodatki kwiatowe. Warto zatem zawczasu rozejrzeć się za porządną kwiaciarnią smile

2

Odp: Kwiaty na weselu

Ja wolę dekoracje ze sztucznych kwiatów, dłużej cieszą oko.

3

Odp: Kwiaty na weselu

też się zastanawiałam nad sztucznymi ale znajoma mi odradzila, mówila że nie wygląda to ładnie sad teraz sama nie wiem co robić, chyba kupię okrągłe białe wazony (myślałam zastąpić je osłonkami na doniczki bo sa tańsze:)) i włożyć po kilka piwonii wink

4

Odp: Kwiaty na weselu

Dekoracje ze sztucznych kwiatów? Masakra. Popatrz na dekoracje kwiatowe, które wykonują profesjonalne butiki florystyczne Nikt nie robi ze sztuczności, bo to straszne. Teraz są takie sposoby zabezpieczania żywych kwiatów, że spokojnie można się nimi cieszyć przez cały ślub i wesele.

5

Odp: Kwiaty na weselu

Moim zdaniem ile gustów, tyle zdań. Ja ostatnio przeglądam z przyjaciółką różne stronki, na których można znaleźć różne inspiracje ślubne i zatrzymałyśmy się dużej. Oglądałyśmy tam zdjęcia, przedstawiające butonierki  w różnych odsłonach i przyznaję, że niebieskie singapurskie orchidee urzekły mnie do reszty:)

6

Odp: Kwiaty na weselu

Moja przyjaciółka za 2 miesiące bierze ślub. Pomagam jej w organizacji wesela, bo sama nie byłaby w stanie tego zrobić, a jej przyszły mąż jest za granicą. Zaczęłam już rozglądać się na dekoracjami sali weselnej. Wczoraj rozmawiałam o tym z przyjaciółką i wspólnie zdecydowałyśmy, że dekoracje sali weselnej stanowić będą same kwiaty. Mają kilka naprawdę ciekawych kompozycji i obydwie nie możemy się zdecydować na jakąś konkretną. Pomożecie nam w wyborze? Zdecydowałyśmy się kwiaciarnie internetową, bo w niej wiemy co kupujemy, a w stacjonarnych może nas czekać niemiła niespodzianka.

Ostatnio edytowany przez mezzanine (2015-12-21 15:12:14)

7

Odp: Kwiaty na weselu

A gdyby tak oddać organizację ślubu i wesela w ręce profesjonalistów? Zastanawiałyście się nad tym? Ostatnio trafiłam na ofertę agencji ślubnej, wydała mi się bardzo ciekawa. Może warto skorzystać z takiej pomocy żeby oszczędzić sobie nerwów...

8

Odp: Kwiaty na weselu

Jak już mam kogoś polecić to zdecydowanie butik florystyczny - działają na terenie Grodziska Mazowieckiego, Pruszkowa, Warszawy i okolic ale nie wiem dokładnie skąd ty jesteś. Ale jak z tych okolic to w obszarze 50 km mają darmowy dowóz. Zajmują się dekoracjami ślubnymi kościoła, sali, bukietów ślubnych, wianki itp. Tylko wiadomo trzeba trochę wcześniej się z nimi skontaktować bo mają dużo zleceń:) Jak ja korzystałam z ich usług to już pół roku wcześniej załatwiałam:)

9

Odp: Kwiaty na weselu

To prawda wystrój sali to ważna sprawa jeżeli nie wiesz gdzie znaleźć specjalistę, a mieszkasz w Warszawie to polecam Ci tą  stronę. Jest tam baza firm i na pewno ułatwi Ci to szukanie.

10

Odp: Kwiaty na weselu

Myślę, że im mniej tym lepiej i najlepiej wyglądają prawdziwe kwiaty z drobnymi dodatkami dekoracyjnymi.  oferują oni niezbędne akcesoria m.in. do wykonania dekoracji ślubnych, upominków dla Młodej Pary, czy inne niepowtarzalne elementy do dekoracji wnętrz. Specjalizują się w dekoracjach ślubnych i weselnych, każdy znajdzie tam coś dla siebie.

11

Odp: Kwiaty na weselu

Ja na swoim weselu też miałam dekoracje z żywych kwiatów i sztucznych szczerze mówiąc sobie nie wyobrażam, tak samo jak iść do ślubu ze sztucznym bukietem...

12

Odp: Kwiaty na weselu

Moim zdaniem fajne są różnego rodzaju wiązanki ślubne, które dekorują całą salę w odpowiedni nastrój , czy kościół. Jest to taka dekoracja przyznam kosztowna, ale dodaje uroku całej imprezie.

13

Odp: Kwiaty na weselu

Mi podobają się minimalistyczne dekoracje, np ławki w kościele ustrojone białym tiulem i do tego tylko gałązka z zielonymi listkami przewiązana wstążką. Jestem zwolenniczką żywych kwiatów, ale jeśli ktoś decyduje się na wianek ze sztucznych kwiatów, to się nie dziwie i uważam, że to dobre wyjście.

14

Odp: Kwiaty na weselu

W zyciu bym nie chciała sztucznych, chyba zebym w zimie brała ślub to moze chociaz i tak myslalabym jak to inaczej ograć zeby mimo wszystko mieć żywe. Planuje kolorystyke błękitno-granatowo-białą i w sumie jeszcze nie wiem jakie kwiatki w takich kolorach dostane, ale jeszcze jest czas wink

15

Odp: Kwiaty na weselu

sztuczne kwiaty może i trzymają się dłużej, ale nie wyglądają za ładnie, nie to co żywe, u mnie dekoracje weselne robiła firma i używane przez nich kwiaty były tak świeże, że nie straciły na wyglądzie, oni mają swoje sztuczki wink

16

Odp: Kwiaty na weselu

Jeśli dekoracja jest zrobiona tego samego dnia co ślub to kwiaty nie zwiędną i bez sztuczek smile

17

Odp: Kwiaty na weselu

Najlepiej zdać sie na osobę profesjonalna w tym zakresie. Moja siostra organizowała swoje wesele we Wrocławiu i tam przyozdobili cudownie salę. Kwiaty piękne ,świeże wszystko elegancko dobrane i dopasowane w jednolitym kolorze. Bardzo ładnie to wyglądało.Zresztą ogólnie zabawa tam była przednia. Bardzo fajny lokal, mnóstwo miejsca do tańca ,bardzo dobrze wszystko maja zorganizowane.

18

Odp: Kwiaty na weselu

Ja lubię biało-niebieskie kwiaty na takich uroczystościach.

19

Odp: Kwiaty na weselu

Wolę dekoracje, które przetrwają więcej niż jeden wieczory, teraz są  no. silikonowe kwiaty , jak żywe, a mogą posłużyć wielokrotnie. Można takie dekoracje też wypożyczyć .