1

Temat: kolor szminki jaki uzywasz najczesciej

tak jak w temacie komentujcie jaki kolorek u was króluje na ustach wink

2

Odp: kolor szminki jaki uzywasz najczesciej

różowa ale blada:)

3

Odp: kolor szminki jaki uzywasz najczesciej

Lubię wszystkie - od naturalnych po krwiste czerwienie i bordo wink

4

Odp: kolor szminki jaki uzywasz najczesciej

Wiśniowe uwielbiam.

5

Odp: kolor szminki jaki uzywasz najczesciej

Nudziaki. Te najbardziej pokochałam. Nie odkryłam jednak do tej pory tego naj, naj, najcudowniejszego odcienia Nude. Aktualnie mam całkiem niezły od Catrice, ale szukam mojego must have! smile

6

Odp: kolor szminki jaki uzywasz najczesciej

bordo i nude smile ale ostatnio wpadł mi w ręce ciemny fiolet i jest ekstra smile

7

Odp: kolor szminki jaki uzywasz najczesciej

moja ulubiona szminka jest w kolorze nude, ale lubię też czerwień:)

8

Odp: kolor szminki jaki uzywasz najczesciej

Ja do niedawna rzadko sięgałam po szminki, ale odkąd mam pomarańczową w płynie Verona zdecydowanie polubiłam kolor na ustach, a ten odcień jakoś wybitnie mi spasował smile

9

Odp: kolor szminki jaki uzywasz najczesciej

Ostatnio nude i delikatne róże.

10

Odp: kolor szminki jaki uzywasz najczesciej

róż smile lubię też czerwień smile

11

Odp: kolor szminki jaki uzywasz najczesciej

Czerwony.Powiem Wam również, że od jakiegoś czasu sama robię sobie szminkę. Denerwowało to,ze nigdy nie byłam w stanie znaleźć sobie w sklepie odpowiedniego koloru szminki. Były albo za ciemne albo za jasne.  Domowa szminka jest bardzo wytrzymała i same możemy zdecydować jaki bedzie miała kolorek.
Możecie sobie zajrzeć [url=http://www.zdrowieinatura.pl/jak-zrobic-szminke/]tutaj[/url] -  na stronie znajduje się właśnie artykuł o  tym jak zrobić szminkę smile

Nie jest to takie trudne !

12

Odp: kolor szminki jaki uzywasz najczesciej

Najczęściej używam różnych odcieni różu i czerwieni. Tylko przy różach wybieram takie kolory, które są ciemniejsze od naturalnego koloru moich ust - nie lubię takiego efektu "zlewania się".

13

Odp: kolor szminki jaki uzywasz najczesciej

Pokochałam do szaleństwa Raspberry Miracle shine (104) LUMENE. Przyjemny róż.

14

Odp: kolor szminki jaki uzywasz najczesciej

ostatnio jest to róż....
poluję na jakiś fajny ciemny brąz

15

Odp: kolor szminki jaki uzywasz najczesciej

na co dzień raczej balsamy. błyszczyki zbyt szybko zjadam.
a szminki uwielbiam fuksjowe albo mocno malinowe. generalnie bardziej róż niż czerwień

16

Odp: kolor szminki jaki uzywasz najczesciej

Absolutnie rozkochałam się w różowej Lumene Raspberry miracle Shine nr 104 - Sunbeams.
Wymaga co prawda ust, które nie są spękane i szorstkie, ale pięknie je akcentuje i daje optyczne wrażenie powiększenia.

17

Odp: kolor szminki jaki uzywasz najczesciej

Ja jestem teraz zakochana w tej
[url]http://www.astorcosmetics.com/pl-PL/produkty/lips/lipstick/lipcolor-butter-matte[/url]
a kolor vivid divane...

18

Odp: kolor szminki jaki uzywasz najczesciej

Różne odcienie różowego. Lubię kolor na ustach choć kiedyś używałam tylko pomadek ochronnych i sporadycznie błyszczyku.

19

Odp: kolor szminki jaki uzywasz najczesciej

Ja najbardziej lubię pomadki ochronne i zawsze mam taką przy sobie. A z kolorowych również lubię odcienie różu. Chociaż jedną czerwoną też mam.

20

Odp: kolor szminki jaki uzywasz najczesciej

Również nie rozstaję się z pomadką ochronną ale najczęściej jest lekko barwiąca usta np różana. W domu używam zwykłych bezbarwnych pomadek ochronnych.

21

Odp: kolor szminki jaki uzywasz najczesciej

Ja mam chyba pomadki we wszystkich możliwych kolorach, ale regularnie uzywam ochronnych, odcieni różowego oraz ostatnio namietnie wszelkiej maści błyszczyków :-)

22

Odp: kolor szminki jaki uzywasz najczesciej

Ja nie posiadam błyszczyków.

23

Odp: kolor szminki jaki uzywasz najczesciej

dla mnie lepiej nawilżaja niż pomadki i szczególnie stosuję je zimą, bo jeśli usta pękną, są spierzchnięte, to na takich zwykła pomadka dobrze nie wygląda, a błyszczykiem można braki w pielęgnacji zatuszować
nie lubie tylko takich błyszczyków które się lepia :-(

24

Odp: kolor szminki jaki uzywasz najczesciej

blady róż:)

25

Odp: kolor szminki jaki uzywasz najczesciej

a uzywacie modnych ostatnio pomadek matowych? ja sie jakoś przekonac nie mogę. Obawiam się, że dobrze to wygląda tylko zaraz po nałożeniu