76

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

czy taka czcionka wg Was jest ok i podkategorie lepiej wyglądają od dużej czy małej litery ?

[img=PunBB bbcode test]http://i33.tinypic.com/2ngu6fa.jpg[/img]

Ostatnio edytowany przez Perfumeria-EUFORIA (2009-11-04 22:55:59)

77

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

czcionka ładna nawet

78

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

Może lepiej będą wyglądały kategorie Damskie i Męskie (zamiast Linia ...), a co do podkategorii wody toaletowe, perfumowane itd, to lepiej wyglądają te co zaczynają się z dużej litery w lini męskiej ? czy z małej litery w lini damskiej ?

79

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

Linia brzmi moim zdaniem bardziej elegancko.
A w j. pol. pisząc od pauzy powino się używać małych liter i tak też moim zdaniem jest ładniej.

80

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

dokładnie, z małej literki....

ale czcionka ciut większa powinna być..

81

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

właśnie znowu czcionka wszystko psuje, większej w tym boxie już nie ma szans, a przez to jak jest od małej litery po pauzach to wygląda jakoś gorzej niż te z dużej litery. to samo litera L w wyrazie linia, taka nijaka przez tą czcionkę i chyba jednak zostanie Damskie Męskie sad

82

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

A może zamist linia to wariant,typ,rodzaj...

83

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

a czemu tak na czarno? ja nie lubię szarych i czarnych witryn..

84

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

każda ma swój pomysł i każdemu nie dogodzisz

85

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

czarny - przygnębiający - zwałszcza te kolory - a perfumy powinny być pozytywne, poyztywne mysli przywołujące(z punktu widzenia psychologa:P)

86

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

strona nie będzie pod kolor lacosty pink itp tylko pod ck euphorie, czerń armaniego i inne poważniejsze zapachy smile

87

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

czy ja wiem czy to dobry pomysł..
ale to Wasza wizja..
ja jako potencjalny klient bym wolała weselsza - zwłaszcza w takie przygnębiające jseinne, ciemne dni...

A jak będzie "poważnie" to może być tak że 80 % potencjalnych klientów ominie portal, bo stwierdzi, że to nie dla niego...

88

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

Moim zdaniem to nie zawsze ma wpływ kolor czcionki tylko tylko co ona zawiera.Linia to wogóle nie pasuje ale jak będzie Damska i Męska to moze byc fajnie

89

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

Sam przymiotnik? co to znaczy damska, męska, jak majtki bez gumki. jak już dla dla pań i panów, bo w życiu nie słyszałam, żeby ktoś samym przymiotnikiem coś nazywał

90

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

No w sumie moze być

91

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

a wogóle pomysł czerni dla perfumerii o nazwie Euforia, to jak kadzidło w kostnicy - rozumiem piękno i styl armaniego, ale barokowy styl perfumerii to chyba strzał pomiędzy własne oczy

92

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

tak obserwuję Wasze opinie, w sumie muszę się zgodzić, mnie ta szata graficzna raczej tez nie zachęca, chyba dlatego, że jestem bardzo wesołą i spontaniczna osobą, kochającą róż i błękit - dlatego jestem na tym forum:)

93

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

[quote=pinkmause]a wogóle pomysł czerni dla perfumerii o nazwie Euforia, to jak kadzidło w kostnicy - rozumiem piękno i styl armaniego, ale barokowy styl perfumerii to chyba strzał pomiędzy własne oczy[/quote]


dobre porównanie.!

czyli jak widac dziewczyny sie ze mna zgadzaja...

Ostatnio edytowany przez malenka84 (2009-11-07 00:16:03)

94

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

proszę link:


Panie i Panowie z forum będziecie pierwszymi, którzy widzą zainstalowany sklep i proszę  nie mówcie, że szata wyszła źle, bo mnie do reszty podłamiecie sad

Ostatnio edytowany przez Perfumeria-EUFORIA (2009-11-07 01:14:09)

95

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

wydaje mi się, że barkowy styl to wykonanie stron:


chociaż sam już nie wiem po tych opiniach, swoją drogą proszę wpisywać na forum swoje typy zapachów, które chcecie na ewentualne "testy". jestem w trakcie załatwiania tych próbek o których pisałem gdzieś tam wcześniej i jak wszystko już będzie, to lecimy z towarem

96

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

dla mnie zbyt przygnebiajaca.. moj to potwierdził, weszliśmy i wyszlismy z strony

97

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

Strona frivol jest złamana pięknym pomarańczem przynajmniej i to łapie wzrok.

A jak widzę czerń i fiolet...to wszyscy wiedzą co powiem - najkoszmarniejszy zestaw - dół strony zdecydowanie przyjemniejszy...

98

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

ok, wystarczy już mi tej depresji smile

proszę wpisywać jakie chciałybyście po testować zapaszki damskie/męskie może coś ze strony no*2:
[url]http://urodaizdrowie.pl/forum/viewtopic.php?id=334&p=2[/url] ,
gdzie podałem różne topowe perfumy

+ jakieś swoje inny typy

pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez Perfumeria-EUFORIA (2009-11-07 11:11:36)

99

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

włącze się do oceny..
ale nie dodam nic rozweselającego.
Dla mnie tak jak dla dziewczyn, strona nie zachęca do zakupu. Takie kolory nie komponują się z perfumami. Po prostu butelki źle wyglądają w szarościach. Czy widział Pan elegancką perfumerię w takich barwach?
to tylko dobre rady.. bo zapoatrzenie macie całkiem całkiem smile

100

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

[quote=Perfumeria-EUFORIA]ok, wystarczy już mi tej depresji smile

proszę wpisywać jakie chciałybyście po testować zapaszki damskie/męskie może coś ze strony no*2:
[url]http://urodaizdrowie.pl/forum/viewtopic.php?id=334&p=2[/url] ,
gdzie podałem różne topowe perfumy

+ jakieś swoje inny typy

pozdrawiam[/quote]

K. Klein Euphoria
Christian Dior Midnight Poison
Gerry Weber
Encore Noire Pour Elle
Avril Lavigne - Black Star

Tyle przyszło mi do głowy...